Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

BENDE VARIM BENDE 10 AYDIR DENİYORUM AMA OLMUYOR BAKALIM ÜMİTLERİM 28 MARTA KALDI Çok üzgünüm çoook

dilnurcum sen niçin konuşmuyon anacım ben birazdan gidecem bak ona göre bende gelmiycem artıgın vildoş gibi kayıplara karışcem

çitos sende dr gitçeksin galiba bilgisayarımda sorun var.. Kopuyor... Hadi hayırlısı canım.....

Yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz..10 ay çok uzun bir süre değil endişeye kapılma.. 1 sene üzerine bazı testler yapılıyor...

dilnurcum sen niçin konuşmuyon anacım ben birazdan gidecem bak ona göre bende gelmiycem artıgın vildoş gibi kayıplara karışcem
Bilmiyom canımcım ya bugün böle salak salak bakıyom pc ye:1shok:
Sus gelsi sankibenneyaptımki
Ama kayıplara karışayım deme vildan gibi hamile anlamam valla ağzımı açarım oklavayıda alırım elime haaa:eek:klava:

Bilmiyom canımcım ya bugün böle salak salak bakıyom pc ye:1shok:
Sus gelsi sankibenneyaptımki
Ama kayıplara karışayım deme vildan gibi hamile anlamam valla ağzımı açarım oklavayıda alırım elime haaa:eek:klava:
tamam kızma ya gitmiyom merak etme yerimseniben:eek:

kıslarrr huhu ben geldim .nasılsınız bakim.öpim hepinizi.öslemişim dünden beriii. en yapışkanından muckkkksss hepinize

kızlar ben çıkıyom bana şans dileyin yetişirsem gelirim olmazsa yarın görüşürükŞeniz
kız dilnur sallama yüzünü merak etme ben bebiş doğasıya burdayım hatta doğumada sizinle gircem merak etme :roflol:sırnaşık şey
ıskoccum sende hayırlı haberlerle gelirsin inşaalah :Saruboceq:
ve okyanusum senide çok öpüyom topiğimizin sevimli hayaletiŞeniz
hakcacım hayırlı dileklerin için sağol:Saruboceq:
vildoşum hernerdeysen çabuk dön aramıza:mymeka:
beryalim tombul kuşum güzel dileklerin için sğol canımŞeniz
ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler a.s.

Yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz..10 ay çok uzun bir süre değil endişeye kapılma.. 1 sene üzerine bazı testler yapılıyor...
TEŞEKKÜR EDERİM
EVET 10 AY KISA BİR SÜRE 1 SENE DOLSUN DOKTORA GİDECEĞİM AMA İNŞALLAH BU 2 AY İÇİNDE BEBİŞİM OLURDA GEREK KALMAZ :1shok:

kızlar ben çıkıyom bana şans dileyin yetişirsem gelirim olmazsa yarın görüşürükŞeniz
kız dilnur sallama yüzünü merak etme ben bebiş doğasıya burdayım hatta doğumada sizinle gircem merak etme :roflol:sırnaşık şey
ıskoccum sende hayırlı haberlerle gelirsin inşaalah :Saruboceq:
ve okyanusum senide çok öpüyom topiğimizin sevimli hayaletiŞeniz
hakcacım hayırlı dileklerin için sağol:Saruboceq:
vildoşum hernerdeysen çabuk dön aramıza:mymeka:
beryalim tombul kuşum güzel dileklerin için sğol canımŞeniz
ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler a.s.

GÜLE GÜLE CANIM :eek:

X