Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

şuan bir gelişme yok dinlemedeyim aşılamaya geçicez canım :nazar:
çokda kendimi sıkmıyorum ne zaman olursa artık kaydirigubbakcemile2
en iyisini yapıyosun canım çünkü nekadar strese girersen okadar işler okadar zorlaşıyor
Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

slm nilüfer yazılarından belli döktürmüşünkaydirigubbakcemile3

sağol hayatımm..
valla napalım bizde çalışmalar büyük bi morallen başladı..:sm_cool::sm_cool:moral yüksek olunca minniklerimiz gelirmiş bideee:emir_bebek: bu çoookkk önemliymiş canozlarrrr
...çenemde açık maşşallahhhh..çok sohbet edesim var
zaten belli oliiiidir:teytey:

ben yeniyim canım.bebek istiyorum ama olmuyor tedavi görüyorum aylardır.senin varmı cocuğun
Bebiş bende nerdeeee:sm_confused:
Benimde yok daha canım 3 aydır falan istiyorum işte daha kısmet olmadı inşallah olur hepimizin. Evlenelide 6 ay oldu yeniyiz diye tedavide yok herşey normal deneyin diyo-tatlicadiarzu-
Senin nedir sorun:uhm:

slm kızlar nasılsınız geçmişi oku oku bitmedi yaw.kızlar yarın dr a gidiyorum dua edin bana ne olur keseyi görelim inşallah...

selam kızlar keyifler nasıl bakalım....

al bi bursalı daha geldii....
canum rufeyda hoşgeldinnnnnn..
bugün çok bursalı olduda biara toppikte...
kız bu bursada yapcek bişiiiii yok galiba çok bursalı var bu toppihte
herkez k.k deee:teytey:

beryal nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlik kalp atışlarını duydunmu canım sen.ben çok tedirginim ya...

hoşgeldin canım sen ve bebişin nasılsınız bakalımyerimseniben

iyiyiz canım benim bebişte iyi .ne yapsın annesiyle beraber yatıp yuvarlanıyo bütün gün.uyuyos hep sırnaşık şeysırnaşık şey sen nasılsın ne var ne yok.geç cevap verdim kuşum özür dilerim .öpimde kızma bize teyzesiii. dur nohutum da öpsün ŞenizŞeniz

slm kızlar nasılsınız geçmişi oku oku bitmedi yaw.kızlar yarın dr a gidiyorum dua edin bana ne olur keseyi görelim inşallah...

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
işallahhhhhh görürsünüzde rahat bi nefes alırsın talışşşşşşş..
tabi hamile oldugunu öğrenınce asıl önemlisi keseyii görmek dimii..
hayırlısıyla görürsün canımm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

beryal nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlik kalp atışlarını duydunmu canım sen.ben çok tedirginim ya...

hoşgeldin fıstıkım.yok pazartesi günü gitcem randevumu aldım.hayırlısıyla inşallah sende keseyi görürsün.allah isteyen herkesin sağlıkla kucağını doldursun:Saruboceq:

iyiyiz canım benim bebişte iyi .ne yapsın annesiyle beraber yatıp yuvarlanıyo bütün gün.uyuyos hep sırnaşık şeysırnaşık şey sen nasılsın ne var ne yok.geç cevap verdim kuşum özür dilerim .öpimde kızma bize teyzesiii. dur nohutum da öpsün ŞenizŞeniz
ooohhh teyzoşuda öpsün bakalım tatlışınıŞeniz
Bende iyiyim canım işte aynen devam hiç bir gelişme yok henüz inşallah bu ay şans benden ve tüm isteyenlerden yana olur:Saruboceq:

Bebiş bende nerdeeee:sm_confused:
Benimde yok daha canım 3 aydır falan istiyorum işte daha kısmet olmadı inşallah olur hepimizin. Evlenelide 6 ay oldu yeniyiz diye tedavide yok herşey normal deneyin diyo-tatlicadiarzu-
Senin nedir sorun:uhm:

ben 2 yıllık evliyim 9 ay önce hamile kaldım 2 aylıkken karnımda öldü aldırmak zorunda kaldm.şimdi hamile kalamıyorum hiç sorun yok stresten olmuyo diyo dr.ama tedavide uyguluyor.benim hikaye baya uzun yani

Selam kızlar,
Çalıştığım için nadiren girebiliyorum, girdiğimde de ipin ucunu kaçırmış oluyorum:) Ben geçtiğimiz haftasonu gittim doktora keseyi gördük karın ultrasonundan. 2 hafta sonra tekrar çağırdı o zaman bebeği ve kalp atışlarını da görmek gerekiyormuş. Hala çok az kişi biliyor çevremde. Kalp atışlarını da gördükten sonra herkese söylemeyi düşünüyorum. Bu arada çok evhamlı biri oldum çıktım, keseyi görmeden önce "ya dış gebelikse diye" korkuyordum şimdi de "ya boş gebelikse bebek görünmezse" ya da "ya kalbi atmaya başlamazsa" falan diye korkuyorum. Allah'ım ya...

ben 2 yıllık evliyim 9 ay önce hamile kaldım 2 aylıkken karnımda öldü aldırmak zorunda kaldm.şimdi hamile kalamıyorum hiç sorun yok stresten olmuyo diyo dr.ama tedavide uyguluyor.benim hikaye baya uzun yani
Ah canım ya geçmiş olsun ama üzülme Allahım yine verir merak etme sen:teselli:
Yeterki moralini sağlam tutmaya çalış biliyorum böyle söylemek kolay ama buna mecburuz:nazar:

X