Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Nilüfer sen galiba bursa nilüfersin...kız nereye gidiyorsun dr.

EVVETT CANIMM.
KIZZZ BEN DR ARIOM VALLA BENİM ÖLE ÖZEL Bİ DRUM YOK.GEÇEN AY RASTGELE ANADOLU HASTANESINE GITMİŞTİM YAKIN DİYE AMA BİDAHA GİTMEM..
SEN NEREYE GİDYORSUN???
ACIBADEMDE BENIM Bİ DRUM VAR CEMILEABLA.DAHA ÖNCE BAHARDAYDI AMA ACIBADEME GEÇİNCE GİDEMEDİK ORASI AŞIRI KAZIK BİLİYORSUNkaydirigubbakcemile2
YAA NE BİLİMM BENDE BİLMİYORUM DR.BUAYSONU GİDİCEM..HAMİLE KALIRSAM ZATEN KESIN GİDERİM:CüvCüv::CüvCüv:

Sizin koca koca yazılarınız sayesinde baya açıldı biliyosunuz büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyo sesinizden uyku falan kalmadı yanidelikafadulden

bak mır mır konuşuyorum ...
kızz ne uykusu kış uykusunamı yattın akşam olcak nerdeyse ...
uyan diye yaptım zateelaelaelaelaelae

bak mır mır konuşuyorum ...
kızz ne uykusu kış uykusunamı yattın akşam olcak nerdeyse ...
uyan diye yaptım zateelaelaelaelaelae
2:30 yattım 6 da kalktım kızım kocişi işe yolladım programı değişmişmirmirmirmir

Bende bir uyanırsam bir daha uyuyamıyorum yani baya uyku eksik kaldı ondan böle oldu ama şimdi açıldım iyiyimsositososito

2:30 yattım 6 da kalktım kızım kocişi işe yolladım programı değişmişmirmirmirmir

Bende bir uyanırsam bir daha uyuyamıyorum yani baya uyku eksik kaldı ondan böle oldu ama şimdi açıldım iyiyimsositososito

ay niye uyuyamıyosun şöyle bi yarım saat kestırsen turp gibi oluyosun..
ben işte bile uyuorum bazen ..bikere masada 15dk uyumusum:roflol::roflol: kımsede ellememiş müşteri gelmedi diye bırakmışlar..
annaa bi uyandım nerde olduğumu şaşırdım vallaa:roflol::roflol::roflol:
rezilllll olmuştum yaaaaaa:bbo::bbo:

ay niye uyuyamıyosun şöyle bi yarım saat kestırsen turp gibi oluyosun..
ben işte bile uyuorum bazen ..bikere masada 15dk uyumusum:roflol::roflol: kımsede ellememiş müşteri gelmedi diye bırakmışlar..
annaa bi uyandım nerde olduğumu şaşırdım vallaa:roflol::roflol::roflol:
rezilllll olmuştum yaaaaaa:bbo::bbo:
Birazda direniyorum aslında bu sıralar hiç uyku düzenim yok valla.eğer uykusuz kalırsam uyuyabiliyorum yoksa gece koyunlar 1000 i de geçse bende uyku yok böle bakıyorum valla:1shok:

kıs nilüfer bu ersu gidiyom dedimi sana
büyük harfle yazıyosunuz dedim diye alındımı yoksa bu kız:nazar:

bircan, rozalin, dyd siz napıyosunuz kızlar
boşverin geçmişi okumayı muhabbete gelin:eek:

offf oku oku bitiremedim muhabett bayağı sıkıymış sırnaşık şey
bende çok iyiyim canım :nazar:
Bitmez canım o boşver sonra okursun dolusuna boşonuna konuşuyoz iştekaydirigubbakcemile3
Nerelerdesin pek görüşemiyoruz gelişme varmı canım

Bitmez canım o boşver sonra okursun dolusuna boşonuna konuşuyoz iştekaydirigubbakcemile3
Nerelerdesin pek görüşemiyoruz gelişme varmı canım

şuan bir gelişme yok dinlemedeyim aşılamaya geçicez canım :nazar:
çokda kendimi sıkmıyorum ne zaman olursa artık kaydirigubbakcemile2

ben yeniyim canım.bebek istiyorum ama olmuyor tedavi görüyorum aylardır.senin varmı cocuğun

kıs nilüfer bu ersu gidiyom dedimi sana
büyük harfle yazıyosunuz dedim diye alındımı yoksa bu kız:nazar:

demedi bana bişi kızz.
ama sanmam yanii alınacak bişii yokk kii alınsa derdi yani
sen kim oluyon leyynnn sanamı sorcam derdinaniknaniksırnaşık şey
canı gitmek istedi ama insan bi der yani okadar lafladık şurda pat diye kapıyı yüzüne kapar gibii:eek:klava:

bende şaştım vallaaa:dilcikar::dilcikar:

X