Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm bende bilmiyorum iste bu ay adetimin 5.gunu gelmemi soyledi bende adetim bekliyorum.busra bana bu konuda bilgi yazmis bende ondan ogrenicem iste
senin daha yeni ya belki o yuzden yapmamistirsen hangi hastaneye gittn

ANADOLUYA GİTMİŞTİM EVE YAKIN DİYE..AMA DR PEK MEMNUN KALMADIM.GENÇ Bİ ADAM VE KASINTI..YANİ ÖYLESİNE GİTTİM BENDE..
AMA SIMDI CİDDİ CİDDİ DR EDİNMEK İSTİYORUM KENDIME..BU AY HAMILE KALSAMDAA KALMASAMDA İYİ Bİ DR A GİDİCEM.

Hamileleik öncesi bakılan hormonları merak edıyorum bende şimdi .kızlar bilen varmı??
Fsh ve troidin dışında önemli derecede neye bakılmalı acaba??

ANADOLUYA GİTMİŞTİM EVE YAKIN DİYE..AMA DR PEK MEMNUN KALMADIM.GENÇ Bİ ADAM VE KASINTI..YANİ ÖYLESİNE GİTTİM BENDE..
AMA SIMDI CİDDİ CİDDİ DR EDİNMEK İSTİYORUM KENDIME..BU AY HAMILE KALSAMDAA KALMASAMDA İYİ Bİ DR A GİDİCEM.

hadi hayirlisi dr cok onemli yaa cnm tum bunlara gerek kalmadan hamile kalirsin insallah

hlymms hsg den sonra karnın agrıdımı hıc dunden berı cok karnım agrıyo dr bugun dedım enfeksıyon yayılmısmıdır dıye yok dedı nıye agrıyo anlamadım ıcımde ılac var bol su ıcıyım barı cıkınca gecer belkı

hlymms hsg den sonra karnın agrıdımı hıc dunden berı cok karnım agrıyo dr bugun dedım enfeksıyon yayılmısmıdır dıye yok dedı nıye agrıyo anlamadım ıcımde ılac var bol su ıcıyım barı cıkınca gecer belkı

yok cnm agrim olmadi yaa belki o sividan dolayidir

Evt canım tabii çoookk önemlii.kendimi rahat hissetmek istiyorum drumun benım gibii hassas olmasını istiyorum....
Hayırlısı artıkın

HSG NE KIZLAR BE PEK Bİ CAHİLİM KUSURA BAKMAYIN-tatlicadiarzu-

Hamileleik öncesi bakılan hormonları merak edıyorum bende şimdi .kızlar bilen varmı??
Fsh ve troidin dışında önemli derecede neye bakılmalı acaba??

merhaba bır kan tahlılınden cıkıyo hepsı ben oyle bılıyorum yanı bırsuru sey yazıyodu ama normalmıs hıc hatırlayamadım kan verdın mı orda herseye bakılmıyomu ayrı ayrımı bakıyolar hormonlara
:1rolleyes:

merhaba bır kan tahlılınden cıkıyo hepsı ben oyle bılıyorum yanı bırsuru sey yazıyodu ama normalmıs hıc hatırlayamadım kan verdın mı orda herseye bakılmıyomu ayrı ayrımı bakıyolar hormonlara

şekercim kan testi kağıdından dr işaretliyor sonra labororant ona göre sonuçları cıkarıyo..
Kan verdim zaten zar zor veriyorum fobim var midem bulanıyo ..1 tüp kan aldı bitek fsh ve troid işaretlenmiş .
Dr onları istemiş canım..
Bende mrk ettim başka bakılcak bişi niye istememiş kiiiii

cnm kan testinden bakiyolar hormonlarin hepsine adetin 3.gunu ac karnina gidip kan aldiriyosun

yok canım henüz gitmedim daha saatim var randevüm 14.30da

CANIM CİCİM YAVRUŞUNU GÖRÜNCE NASIL MUTLU OLACAKSIN DİMİİ..AY NE HEYECAN NE HEYECAN..
ASLINDA BAZI YERLER CD YE FALAN CEKİYORMUŞ NEGÜZEL EVDEDE BAKAR DURURSUN..:emir_bebek:
SANA VERİYORLARMI CD FALAN

daha hsg asamasına gelmene cok var nılufercım sımdı hormon yumurtalıkgelısımı takıbı catlama sorunu rahımın tutunacak kadar gelısmıs oldugunada bakarlar destekleyıcı hap kullanırsın 5-6 ay sonra ilaclı rahım fılmı cekılıcen tabı gerek kalmaz ıysallah ama cekılırsen rahıme bır ılac yolluyolar kanalların acık olup olmadıgı gozukuyo 10 dk suruyo ıysallah en yakın zamanda kalırsında bunları yasamazsın sen hem sıkılıyosun utanıyosun zaman gecıyo devam etsen bır turlu etmesen mıllet sorup durur cocuk varmı dıye en ıyısı calışmak valla

CANIM CİCİM YAVRUŞUNU GÖRÜNCE NASIL MUTLU OLACAKSIN DİMİİ..AY NE HEYECAN NE HEYECAN..
ASLINDA BAZI YERLER CD YE FALAN CEKİYORMUŞ NEGÜZEL EVDEDE BAKAR DURURSUN..:emir_bebek:
SANA VERİYORLARMI CD FALAN

daha ilk bugün görcez bilmiyorum vericekmi doktorşakkıdı

X