Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çitosum valla hayalet oldum bugün:eek::eek:
bi yandanda diğer tarafa gidip geliyom orda ikili test yapanlar falan var öle yaniisositosositosositososito

Merhaba Kızlar nasılsınız

Ben bugün çok kötüyüm
Eşim dün hassas test almıştı
Akşam bi heyecanla yaptım ve yaparkende bi dolu hayaller kurdum:mymeka:
İşte hamileysem aileme nasıl sölerim falan diye
Sonar testte bi baktımki sonuç negatifsenağlama:çok üzgünüm:
Bütün hayallerim suya düştü tabi
Bu seferde korkular sarmaya başladı beni acaba çocuğum olmuyormu diye
Tek çizgiyi görmek bu ay daha çok yıktı beni
Neyse kafanızı daha fazla şişirmeyeyim
Sadece yazıp birazda olsa rahatlamak istedim

canım seni çok ii anlıyorum ama üzülme elbet olacak zamanı gelince bu kadar kafanızı yormayın:teselli: ne kadardır düşünüyosun bebiş?

Ben bugün çok kötüyüm

hg büşra morelini bozma canım birdahaki ay denersin klasik bir laf oldu ama üzülme :teselli:

Ben bugün çok kötüyüm

canım üzülme yaa okadar takma kafana..benımde gecen ay öyle oldu..sevgililer gününde sonucu aldık ..bende eşime enguzel sevgılıler gunu hedıyesini veririrm neguzel denk geldı dıye planlar yapmıştım ama olmadı..tatlışımm herkezın basına gelıyor ileriye bak O planları yine yaparız..bide hiç tahlil yaptırdınmı bişi çıktımı..çıkmadıysa eğer sıkıntıdan tutmuyormuş biliyormusun...
kaç yıllık evlisin???

çitosum kıs bugün vildan yine yok alla alla merak ettim bak bu kadar habersiz bırakmazdı hiçCADIARZUCADIARZU

sen anlat kendını...drun kim canum??benım daha bı dr um yok.öylesine tesadüfen gittim baktı falan ama daha tam anlamıyla bı dr edinmedim kendımee

cnm ben ilcedeyim.2 yildir evliyiz ve 1 yildir bebis istiyoz.ben bahara gidiyorumdr um nagihan hnm onceden arastirdim da.simdilik cok iyi memnunum tavsiye ederim

çitosum kıs bugün vildan yine yok alla alla merak ettim bak bu kadar habersiz bırakmazdı hiçCADIARZUCADIARZU

valla bende ciddi ciddi merak ediyom senağlama
ev bulduda taşınımıyor acaba ozaman net bağlanasıya kadar girmem diyordu inşaalah hemen gelir aramıza onsuz olmuyor o bu topiğin knor bulyonu :çok üzgünüm:

valla bende ciddi ciddi merak ediyom senağlama
ev bulduda taşınımıyor acaba ozaman net bağlanasıya kadar girmem diyordu inşaalah hemen gelir aramıza onsuz olmuyor o bu topiğin knor bulyonu :çok üzgünüm:

ee öle bişey olsa bi kelime yazardı ev buldum taşınıyom diyee:çok üzgünüm::çok üzgünüm: ilk önce neti sökecek halleri yok herhalde dimi:nazar::nazar:

canım üzülme yaa okadar takma kafana..benımde gecen ay öyle oldu..sevgililer gününde sonucu aldık ..bende eşime enguzel sevgılıler gunu hedıyesini veririrm neguzel denk geldı dıye planlar yapmıştım ama olmadı..tatlışımm herkezın basına gelıyor ileriye bak O planları yine yaparız..bide hiç tahlil yaptırdınmı bişi çıktımı..çıkmadıysa eğer sıkıntıdan tutmuyormuş biliyormusun...
kaç yıllık evlisin???

2 Sene 8aylık evliyim canım
Bu ay 2denememizdi
Daha önceden yumurtalıklarımda iltihap vardı ve kanallarım iltihaptan kapanmıştı
5 Ay antibiyotik iğne serum ilaç tedavisi gördüm
Ama benim vücudum enfeksiyon üretiyor
Tedavi görüyorum sonra yine başka bi yerlerim iltihaplanıyor
Enfeksiyon kapıyor
Acaba yinemi iltihaplandı yumurtalıklarım
Bilmiyroum ama tek çizgiyi görmek çok kötü bişey
Bugün hala kendiem gelemedim

cnm ben ilcedeyim.2 yildir evliyiz ve 1 yildir bebis istiyoz.ben bahara gidiyorumdr um nagihan hnm onceden arastirdim da.simdilik cok iyi memnunum tavsiye ederim[/QUOTE
teşşekkürler canım..
ya ben duymuştum o dr..çok giden var ve bitane olumösuz bişi duymadımm...
araştırıyorum bakalım olabilir sağolasın...
eee testlerinde falan normaMİİ NEDEN 1YILDIR OLMAMIŞ..NET BİŞİİ VARMI PEKİ,??

ee öle bişey olsa bi kelime yazardı ev buldum taşınıyom diyee:çok üzgünüm::çok üzgünüm: ilk önce neti sökecek halleri yok herhalde dimi:nazar::nazar:

kız sen onu bilmiyonmu telaşe memuru ev buldum sevinciyle bizi unutup ev telaşına girmiştir tabii bu benim düşüncem tek ev bulsunda taşınıyor olsun başka kötü birşey olmasın canım kankişime kıyamammmm:nazar:

kız sen onu bilmiyonmu telaşe memuru ev buldum sevinciyle bizi unutup ev telaşına girmiştir tabii bu benim düşüncem tek ev bulsunda taşınıyor olsun başka kötü birşey olmasın canım kankişime kıyamammmm:nazar:

doru sölüyosun aslında neyse dediğin gibi ev taşımak olsun başka bişey olmasında ama o da topiğin tadı tuzu be bide özledim yaaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cnm ben ilcedeyim.2 yildir evliyiz ve 1 yildir bebis istiyoz.ben bahara gidiyorumdr um nagihan hnm onceden arastirdim da.simdilik cok iyi memnunum tavsiye ederim[/QUOTE
teşşekkürler canım..
ya ben duymuştum o dr..çok giden var ve bitane olumösuz bişi duymadımm...
araştırıyorum bakalım olabilir sağolasın...
eee testlerinde falan normaMİİ NEDEN 1YILDIR OLMAMIŞ..NET BİŞİİ VARMI PEKİ,??

hormon testi yaptirdi prolaktin yuksek cikti hsg temiz simdi ilac tedavisine baslicaz

2 Sene 8aylık evliyim canım
Bu ay 2denememizdi
Daha önceden yumurtalıklarımda iltihap vardı ve kanallarım iltihaptan kapanmıştı
5 Ay antibiyotik iğne serum ilaç tedavisi gördüm
Ama benim vücudum enfeksiyon üretiyor
Tedavi görüyorum sonra yine başka bi yerlerim iltihaplanıyor
Enfeksiyon kapıyor
Acaba yinemi iltihaplandı yumurtalıklarım
Bilmiyroum ama tek çizgiyi görmek çok kötü bişey
Bugün hala kendiem gelemedim

GEÇMİŞOLSUN HAYATIM ...
CANIM DAHA 2.DENEME DİYORSUN DRLAR ZATEN 6 AYDAN ÖNCESİE NORMAL DİYORLAR VE İNCELEMEYE GEREK GÖRMÜYORLAR..
BANADA BAKTI Bİ HALT BULAMADI HAVADAN SUDAN STRESTEN DİYORLAR..
YA BİDE NEDEN ENFEKSİYON ÜRETİYOR VÜCUT???TEHLİKELİ DEĞİLMİ BUDURUM CANIM???
TAHLİL YAPTIR BENCE RUTİN OLARAK OZAMAN....VE KISIR DEĞİLSİN NETİCEDE NE ÇARESİZ İNSANLAR VAR TATLIŞ ONLARI DÜŞÜN..KESİN OLUR YANİİİ.Oa.s.LUMLU BAK

hormon testi yaptirdi prolaktin yuksek cikti hsg temiz simdi ilac tedavisine baslicaz

HAYIRLISI OLSUN CANIM....HEMEN GEÇER BU SÜREÇ İŞALLAHH..
İLAÇ TEDAVİSİ KAÇ AYLIK UZUN Bİ SÜREÇMİ??

BANADA TEST YAPTI Bİ TEK FSH İLE TROİD HORMONUNA BAKMIŞ..
FSH 6 ÇIKMIŞ..SINIR 15 MİŞ.15İN ÜSTÜ ÇOCUK OLMASINI ENGELLERMİŞ.
TROİD NORMAL DEDİ
EEEEE TESTLER BUKADARMI??
BU PROLAKTIN FALAN BUNLARA BAKMADI BENDE???
BURADAN ÖĞRENİYORUM CİDDENN BENDE:nazar:

bastan yapmadi cnm simdi yapacak dedigin gibi bu tedavini nasil oluyo.keske buna gerek kalmdan hamile kalsam

merhaba adetın 5. gunu bır hapa baslıyosun [ klomen] 5 gunde bıtıyo 10. gunbıtmıs oluyo ultrasonda bakıyo ogun yumurtalıgının kac mm oldugunu not alıyo 2 gunde bır tekrarlıyo olgunlasmasını catlamasın takıp etmıs oluyo catlamazsa ıgne vuruluyosun ve adetının gecmesını beklıyosun olmadıysa 4-5 ay daha bu ılacı kullanıyosun yumurta takıbı yapılmıyo ılk ay yeterlı ıysallah ılk hapta kalırsın canım hap zaten olgunlasmasını desteklıyo catlama sorunun yoksa ıgnesız kalırsın hemen ıyısallah
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

HAYIRLISI OLSUN CANIM....HEMEN GEÇER BU SÜREÇ İŞALLAHH..
İLAÇ TEDAVİSİ KAÇ AYLIK UZUN Bİ SÜREÇMİ??

BANADA TEST YAPTI Bİ TEK FSH İLE TROİD HORMONUNA BAKMIŞ..
FSH 6 ÇIKMIŞ..SINIR 15 MİŞ.15İN ÜSTÜ ÇOCUK OLMASINI ENGELLERMİŞ.
TROİD NORMAL DEDİ
EEEEE TESTLER BUKADARMI??
BU PROLAKTIN FALAN BUNLARA BAKMADI BENDE???
BURADAN ÖĞRENİYORUM CİDDENN BENDE:nazar:

cnm bende bilmiyorum iste bu ay adetimin 5.gunu gelmemi soyledi bende adetim bekliyorum.busra bana bu konuda bilgi yazmis bende ondan ogrenicem iste
senin daha yeni ya belki o yuzden yapmamistirsen hangi hastaneye gittn

merhaba adetın 5. gunu bır hapa baslıyosun [ klomen] 5 gunde bıtıyo 10. gunbıtmıs oluyo ultrasonda bakıyo ogun yumurtalıgının kac mm oldugunu not alıyo 2 gunde bır tekrarlıyo olgunlasmasını catlamasın takıp etmıs oluyo catlamazsa ıgne vuruluyosun ve adetının gecmesını beklıyosun olmadıysa 4-5 ay daha bu ılacı kullanıyosun yumurta takıbı yapılmıyo ılk ay yeterlı ıysallah ılk hapta kalırsın canım hap zaten olgunlasmasını desteklıyo catlama sorunun yoksa ıgnesız kalırsın hemen ıyısallah
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

mrh cnm hg cok sagol cnm

X