Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hg nilufer nasilsin keyfin yerinde maasallah

iyiyim tatlışımm valla çok şükürrr...sen nasılsın ???
ya valla dün giremedim aklımada geldi ama heççç fırsat bulamadım iş vardı..özledim muhabbet laga luga iyi oluyor hele ki güzel insanlarla olmaya bayılıyorummmma.s.
sizde ne var neyok...

canım inşallah sağlıkla kalp atışarını duyarsın. Allah elini ayağını, doğumunun, annedeyişinin, yürüyüşünün mutluluklarınıda burda paylaşırız. Bu dileklerim diğer akadaşlarım içinde geçerli
sağol canım benim bu dilekler senin içinde geçerli a.s.

BU AY ÇOK ÇALIŞALIM.hEPİMİZ HAMİLE KALALIM. EKİM VE KASIMDA PATLAMA OLSUN. BELENAYA SÖYLEYELİM TOPİK AÇSIN HAMİLE KALMAYAN KALMADIK DİMİ DİYE ORDA YAZIŞALIM.:))))

iyiyim tatlışımm valla çok şükürrr...sen nasılsın ???
ya valla dün giremedim aklımada geldi ama heççç fırsat bulamadım iş vardı..özledim muhabbet laga luga iyi oluyor hele ki güzel insanlarla olmaya bayılıyorummmma.s.
sizde ne var neyok...

bizlerde iyiz cnm yaa napalim iste muhabbet edip rahatliyoruz.asil guzel haberler hamislerde

Yok sizler hamileler daha şekersiniz biz sakarinle idare ediyoruz karnımız şişince şekerlencez. Hepimiz. Topik şu an orta şekerde hepimiz kalınca şeker komasına gircek

o zaman bu topik bize dar gelir xxl topik gereklisırnaşık şeysırnaşık şey

BU AY ÇOK ÇALIŞALIM.hEPİMİZ HAMİLE KALALIM. EKİM VE KASIMDA PATLAMA OLSUN. BELENAYA SÖYLEYELİM TOPİK AÇSIN HAMİLE KALMAYAN KALMADIK DİMİ DİYE ORDA YAZIŞALIM.:))))

ayy evett yaaa bencedekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ha gayret kızlarrr oturmak yok üşenmek yok vallaa..cimnastik gibikaydirigubbakcemile2 yapcaz hergün aralıksızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
valla buay çalışmalar sıkı gidiyo..zamazingosuz geçiripte sonra üzülmeyelim...şakkıdı
ben yumurtlama gününe falan takılmamaya karar verdim günü münü belli olmuyoo yaa onlamı uğraşcam..erken geç günaşırı devammmmmmmm:eek::eek:

o zaman bu topik bize dar gelir xxl topik gereklisırnaşık şeysırnaşık şey

dar gelmez gelirsede belenay biraz kendine gelince açar bizim için xxl gerelirse xxxxxxl lardada buluşuruz. Bu arada çitos kalp atışı için heyecanlanıyorsun ya bide nts ye bağlanınca gör sen o kalp atışları davul gibi ne hoş geliyor insana

ayy evett yaaa bencedekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ha gayret kızlarrr oturmak yok üşenmek yok vallaa..cimnastik gibikaydirigubbakcemile2 yapcaz hergün aralıksızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
valla buay çalışmalar sıkı gidiyo..zamazingosuz geçiripte sonra üzülmeyelim...şakkıdı
ben yumurtlama gününe falan takılmamaya karar verdim günü münü belli olmuyoo yaa onlamı uğraşcam..erken geç günaşırı devammmmmmmm:eek::eek:

haklisin valla cnm

dar gelmez gelirsede belenay biraz kendine gelince açar bizim için xxl gerelirse xxxxxxl lardada buluşuruz. Bu arada çitos kalp atışı için heyecanlanıyorsun ya bide nts ye bağlanınca gör sen o kalp atışları davul gibi ne hoş geliyor insana

ya evet ablamınkinde duymuştum güm güm:dance:

ya arkadaşlar burda değil ama ben yakın zamanda benbilrimden ve dil nurun hamile kalacağı hissi var bende niyeyse. Benbilirim hırsı ters dönüp kendini vuracak. Dilnurda ekmek yapmayı bırakacak

insaallah cnm insaallah.bu arada hemseriyiz sanirim .siz ne zaman dan beri bebis istiyonuz

evt canım bursa merkez ben..ve hatta ilçe olaraktan adaşım olan belediyedeyim:nazar:
canum biz ağuztosta evlendik..geçen ay istedik tutmadı bizimkiisenağlama
ya biz düşünmüyoduk aslında ondan önceki ay bende bi lekelenme oldu dr gittim baktı bişi yopk sonra hamilelik testi istedi ..aayyyyyyyyy sonucu alırken bi heyecan bastı beniii
aman allahım negüzel bişi yaa dedim ...bi an bebişimin olcagı fikri geldi içime kii uçtum o an:eek:
eşim zaten bebek çok sever hastası yaneee...
öyle gecen ay denedık cidden ama olmadıııısenağlama

sen anlat kendını...drun kim canum??benım daha bı dr um yok.öylesine tesadüfen gittim baktı falan ama daha tam anlamıyla bı dr edinmedim kendımee

Merhaba Kızlar nasılsınız

Ben bugün çok kötüyüm
Eşim dün hassas test almıştı
Akşam bi heyecanla yaptım ve yaparkende bi dolu hayaller kurdum:mymeka:
İşte hamileysem aileme nasıl sölerim falan diye
Sonar testte bi baktımki sonuç negatifsenağlama:çok üzgünüm:
Bütün hayallerim suya düştü tabi
Bu seferde korkular sarmaya başladı beni acaba çocuğum olmuyormu diye
Tek çizgiyi görmek bu ay daha çok yıktı beni
Neyse kafanızı daha fazla şişirmeyeyim
Sadece yazıp birazda olsa rahatlamak istedim

X