Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citosum canım inşallah bebişinin kalp atışlarını sağlıkla duyarsın,kaçta gideceksin doktora?

rufeydecim canım sıkma canını herşeyde bir hayır vardır. Allah sağlık versin.inşallah en yakın zamanda sizlerinde güzel haberlerini alırız.

6b1mv02.gif

Bugün açılış benden bayanlar
Hepinizin günü aydınlık geçsinyerimseniben

Son düzenleme:
a aa alincim nerrelerdesin özlettin kendini unuttun bizi hiç ugramıyorsun artık
oysa ilk günaydınımız senden olurdu hep

Canım kocaman günaydın sana.... Bebek fikrinden çok yorulduğum için biraz bebeğe dair herşeyden uzak kaldım. Ama sizleri unutmadım. Hala dualarımdasınız kader arkadaşlarım.

kızlar hepinize günaydınlarrrrrr nasılsınız kızlar hepinizi çokkk seviyorummmmŞeniz

günaydın çitoscum. ayy ismini görünce güldüm. çünkü bana da bazı arkadaşlar çitos derler. bizde çocuk istiyoruz. 10 aydır bizde uğraşıyoruz bişey yok bakalım. geçen ay 9 gün geçti ay ne kadar sevindik. kantesti yaptırdık negatif çıktı. bakalım Allah ne zaman kısmet ederse hayırlısı

günaydın çitoscum. ayy ismini görünce güldüm. çünkü bana da bazı arkadaşlar çitos derler. bizde çocuk istiyoruz. 10 aydır bizde uğraşıyoruz bişey yok bakalım. geçen ay 9 gün geçti ay ne kadar sevindik. kantesti yaptırdık negatif çıktı. bakalım Allah ne zaman kısmet ederse hayırlısı

günaydın canım Allah gönlüne göre versin a.s.

günaydın dilnurcum nasılsın?

alincim sanada günaydın canım. özledik seni.kendine iyi bak arada bir uğra merakta bırakma bizi...

günaydıııınnnn....günaydıııınnnn....günaydıııınnnn....

umarım herkes çok iyidir...
kızlar birazcık geçmişe göz attımda bebek için üzülenler olmuş,inanın ben daha beterdim ,her halükarda bebek aklıma geliyo,kim ne dese bana bişeyler ima etmeye çalıştıklarını düşünüyodum ama nedense düşük yaptıktan sonra daha pozitif düşünmeye başladım ve içimde inanılmaz bi duygu var ve yakında meleğimin tekrar geliceğine çok inanıyorum Rabbimin izniyle...kesnlikle ve kesinlikle beyinde bitirin herşeyi,bu çok klasiktir herkes söyler bunu ama hiç bu kadar ciddiye almamıştım,lütfen olumlu düşünün,kendinizi mutlu etmeye çalşın,bi bebek kıyafeti mi beğendik bunu kesinlikle almalıyız bence,aman sonradan üzülürmüyüm diye düşünmemeliyiz çünkü bizler Rabbimize inanan ve güvenen insanlarınız bunun bilincindeyiz çok şükür ve bu şekilde kendimizi mutlu edebillir ve bu şekilde stresten kurtulabiliriz...Rabbimin bana çocuk verceğine okadar çok inanıyorum ki bu beni herşeye daha pozitif yaklaşmamı sağlıyo....bunu ben hiç yapamamıştım ama şimdi bunu yapabiliyorum,inanılmaz pozitif düşünüyorum Rabbimin izniyle olucağına da inanıyorum ve burada ki herkesinde çok yakında bebek haberlerini duyacağımıza da çooooooookkkkkk inanıyorum....
LÜTFEN CANIM ARKADAŞLARIM ÜZÜLMEYELİM VE KENDİMİZİ YIPRATMAYALIM....ANNELERİMİZDEN BİLE DAHA MERHAMETLİ OLAN RABBİMİZ İÇİMİZDE Kİ BU ANNE OLMA ŞEVKİNE KARŞILIK BİZE MERHAMET EDİP EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHHATLİ BEBEKLER NASİP EDİCEKTİR İNŞALLAH...

HEPİNİZİ ÇOK SEVEN VE ANLAYAN ARKADAŞINIZ
SESSİZDENİZ....:teselli:

kızlar selam nasılsınız..herzaman gelemiyorum ama benimde dualarımdasınız.kendinize iyi bakın canlarımm hayırlı günler..

herkeze günaydın sessizdeniz yazmış olduğun mesajdan dolayı cok tşkr içim rahatladı desem yeri var moral oldu allahım inş bizlerede nasip edecek ama zamanı var demkki herşeyin hayırlısı çitoscum sende inş güzel haberlerle dönersin cnm

eger sana bastan ılac tedavısı yapmadıysa sımdı baslar 5 -6 ay suruyo en fazla olmazsa asılama yapar ben o donemı gecırdım coktan belkı senınkı daha ıyı olur ama tuplerın acıkken ılac ıse yarar benımde acık ama belkı ufak yapışıklık vardır onceden bugun acılmıstır hsg sayesınde allah ısteyen herkeze hayırlısıyla bır an once verır ıysallah:emir_bebek::emir_bebek::

bastan yapmadi cnm simdi yapacak dedigin gibi bu tedavini nasil oluyo.keske buna gerek kalmdan hamile kalsam

herkeze günaydın sessizdeniz yazmış olduğun mesajdan dolayı cok tşkr içim rahatladı desem yeri var moral oldu allahım inş bizlerede nasip edecek ama zamanı var demkki herşeyin hayırlısı çitoscum sende inş güzel haberlerle dönersin cnm

canım inşallah bi parçada olsa içinizde bi ışık oluşturabildiysem ne mutlu bana çok zor olsa da ben pozitif düşünmeyi başarabildim bu benim için imkansuz gibi görünüyodu ama çok şükür olumlu düşünüyorum ve herkesin bunu başarabileceğine ÇOK inanıyorum...RABBİMİN İZNİYLE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK:1hug:

X