Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canım hg ii dileklerin için teşekkür ederim canım hep dua ediyorum zaten darısı en kısa zamanda sizlerin başına
canım ben tüp bebek ve aşılama yaptırdım sonuç negatifti en son kendi haline bıraktım kafamdan attım yani hiç düşünmedimsırnaşık şeysırnaşık şey kendime tam yeni planlar yapmışken sürpriz yaptı bebişim:teytey::teytey:

CADIARZU yine müşterilerinmi çoğaldı yoksa sayemde
komisyonumu isterim kolaymı öyle müşteri çekmekyerimseniben

ahh okyanus benim doğum günüm 29 mart (bu arada size hatırlatem dedim hihiihi)bana bir süpriz yapsada gelse bebişim delikafadulden

ahh okyanus benim doğum günüm 29 mart (bu arada size hatırlatem dedim hihiihi)bana bir süpriz yapsada gelse bebişim delikafadulden

inşallah hayatım bana yeniyıl sürprizi yaptı bebiş sana doğum gününde gelir hiç unutamzsın canım benim hep dualarımdasınız isim isim okuyorum hepyerimsenibenyerimseniben

maat hg nasılsın
kızlar baktınızmı profildeki resime o benim cadı kızım yeni hali

maat nasılsın?canım ya hem hsg çektirdim hem aşılama yaptırdım geçen sayfalarda sormuşun ya
yardımcı olabileceğim bişey varsa burdayım canım

amin teşekkürler teyseleri
allah sizede cadı kızlar nasip etsin
en az benimki kadar cadı olsun

vildangel kızını gordum allah omurlu etsın cadılığınıda daım etsın:)tez zamanda rabbım cadı kızına bı kardes nasıp etsın

vildangel kızını gordum allah omurlu etsın cadılığınıda daım etsın:)tez zamanda rabbım cadı kızına bı kardes nasıp etsın

-tatlicadiarzu- amin çok yalnız kaldı ama hadi ona kardeş çalışmalarına hız verin bakemdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…