Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok şükür iyiyiz beryal sen nasılsın bakalım

bu aralar topik durgun biz anca beraber kanca beraber hep birlikte regl olup hep birlikte bekliyoruz farkındamısınız

merhaba canlarım nasılsınız ben çok iyiym bugün yarın adet olmayı bekliyorum olayımki soğan suyuna başlıcam sanırım iltihap var bende onu sökmem lazım sizler nasılsınız hamişlerimiz nasıl bakalım hakçacım nasılsın canım okyanus sen nasılsın çitos sen nasılsın birde iskoçu görüyorum listede nasılsın iskoç varmı bir gelişme diğerleri nerelerdeler bakalım vildan beryal sultan alin smhsmh osmaniyede online görünüyor ama topikte yok sen nasılsın canım ya bak şimdi unuttuklarım kızacak ama aceleden yazıyorum kızlar unuttuklarım kusuruma bakmasın olurmu
bu arada bircan nerelerde gece kuşu tabi akşam sohbetteymiş:)))

ben yemeğe çıkıyorum hepinize kucak dolusu sevgiler bol bol bebiş yapın inşallah topiğimizin bebişleri çoğalsın inşallah hepinizi hamiş görmek dileğiyle sizleri çooooook seviyorum

iyiyiz canım benim buralardayım bende.biz aynıyız birkaç arkadaşla beraber iğneleri vurulduk çalışmaları yaptık şimdi sonucu bekliyos :CüvCüv: öpüldün şekerim

çok şükür iyiyiz beryal sen nasılsın bakalım

bu aralar topik durgun biz anca beraber kanca beraber hep birlikte regl olup hep birlikte bekliyoruz farkındamısınız[/QUOTE iyiyim canım benim ne yapim ev işleri bitti geldim hemen aranıza.öslemişim yaww .gel bi öpim seni Şeniz evet deiğin gibi anca beraber kanca beraber hepimiz beklemedeyiz walla.inşallah iyi haberler alırız arkadaşlardan

canım aşılama yapılacağı zaman doktorun seni adetinin 2 ya da 3.günü kontrol için çağırıyor yumurtalarının durumuna bakıp ona göre iğne veriyor. değişik isimlerde olabiliyor. yani herkesin kullandığı ilaç farklı. sen doktorunun tavsiyesine göre iğnelere başlayıp arada seni doktorun çağırıyor ve ilaca devam et ya da bırak diyor. daha sonra çatlatma iğnesi vuruyorsun. 34-36 saat sonra aşılama gerçekleşiyor. oda şöyle oluyor. sabah eşin spermiogram testi yaptırıyor sonra sana o spermleri transfer ediyorlar acılı bir işlem değil. tahmini 300 milyon civarı sanırım. bunun yanında eşinin yapacağı spermiogram testinede para alıyorlar tabi ki. biraz uzun oldu ama anlatabilmişimdir umarım. not olarak: bu ilaçların kullnımı kişiye göre değişiyor 8 günde sürebilir 10 günde.

canım çok teşekkür ederim bilgiler için.ben bodrumda oturyorum da burda herşey olduğu gibi hastaneler de ateş pahası ön bilgim olsun istedim burda kesin iki katını istiyceklerdir.ama ben en azından sayende bilgi sahibi oldum çok teşekkür ederim tatlım. öpüyorumŞeniz

kızlar mrb.. ben geldim yine... işten fırsak buldukça bi de aklıma bişi geldikçe yazıyorum::)) yaw şimdi ben serophene içiyorum.. klomen ya da genophene muadili yani.. salı günü oe çatlatma iğnesi vurulacak... şimdi zaten bu ilaçlar ovülasyon stimulanı.. yani yumurta gelişimi ve yumurtlama destekleyicisi... şimdi ben bi de üstüne incir ya da soğan kürü falan yaparsam abartmış olur muyum sizce?? sonuçta doktora göre benim yumurta boyutlarımda falan bi proıblem yok... sanırım bizim sıkıntımız spermle yumurtanın bir mıçmıç olmayı becerememesi -tatlicadiarzu-
ya abartır mıyım sizceee -tatlicadiarzu- bi de ekstra büyük yumurtalar falan olmasın ne biliim.. herşeyin fazlası zarar malum

maat bende klomen kullandığım zaman extra glifor veya glukophene kullandım yumurta geliştirsin diye dr verdi
kimine görede yumurtalar fazla gelişince çatlamadan kisleşiyomuş
şimdi sana ne desem yanlış olur

beryal evet canım bana benzetiyolar kızımı bak bakalım benziyomu gerçekten profilime

maat bende klomen kullandığım zaman extra glifor veya glukophene kullandım yumurta geliştirsin diye dr verdi
kimine görede yumurtalar fazla gelişince çatlamadan kisleşiyomuş
şimdi sana ne desem yanlış olur

maat nasıllsın tatlım bende vildana katılıyorum aşırı büyüyen yumurtalar kist olarak kalabiliyo bence sen zaten ilaç içiyosun iğneni de olucan.hayırlısıyla iğneni ol.bir sonraki ay başlarsın .inşallah gerek kalmaz bile bebiş olur.bence tedaviye ek bir şey yapma derim.öptüm

şimdi kafama takıldı
ben incir yapma taraftarı değilim malum kilo vermeye çalışıyorum
acaba kendim eczaneden glukophene alsam içsem nasıl olur hemde anti diyabetik yani kilo verdiriyo hemde yumurta geliştiriyo
ne dersiniz :uhm:

beryal evet canım bana benzetiyolar kızımı bak bakalım benziyomu gerçekten profilime

canım baktım resmine evet seni anımsatıyo.kız hep kendine mi benzettin çocuğu.bu sefer babasına bakta ona da benzesin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
şimdi kafama takıldı
acaba kendim eczaneden glukophene alsam içsem nasıl olur hemde anti diyabetik yani kilo verdiriyo hemde yumurta geliştiriyo

bence al iç.çünkü yan etkisi olmayan bir ilaç ben iki ayrı doktora gittim ikiside aynı şeyleri söyledi bu ilaç için.hamilelikte ilk 3 ay bile kullansan bir zararı yok daha çok faydası var birazda dikkat edersen yediklerine kilo bile verirsin dedi.ben 10 kilo verdim.6 aydır içiyorum bu ilacı.ve halen de devam ediyorum zaten 6 ay kesin kullanılması gerekiyormuş bildiğim kadarıyla.bence sen de içmeye başla.zarar değil yararı var hem kilo vermeye hem yumurtalıklara.günde iki tane sabah ve akşam yemeklerden sonra

Son düzenleme:
şimdi kafama takıldı

bence sen dktruna danış öyle al

bence sen dktruna danış öyle al

benim dr yokki citos bu saatten sonra hiç bi dr güvenmiyom:çok üzgünüm:

şimdilik hoşçakalın kızlar ben çıkıyorum ilk fırsatta burdayım damlarım yine okişsüprizzzzz
topiş size emanet ŞenizŞenizŞenizŞeniz

beryal sendede pko vardı dimi canımfisfisfis

evet canım pko var kilo var ne ararsan var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ayrıca solyumurtalığımdan da ameliyat oldun 10 ay önce 20 cmlik kist vardı hem kist hem yumurtalığım alındı.sağ yumurtalığımda da çok az yumurta var. çok huzursuzum aslında ne yapalım beklemekten başka çara yok.bu ay yani pazar 4 gün önce iğne vuruldum çatlatma iğnesi.bekliyorum şimdi.eğer olmazsa bu ayda sanırım aşılamaya geçicem.

şimdilik hoşçakalın kızlar ben çıkıyorum ilk fırsatta burdayım damlarım yine okişsüprizzzzz

ok şekerim güle güle.bizi unutma emii.öpüldün Şeniz

incir o kadar kilo aldırıyor mu :uhm: gerçi günde 13-15 uincir de az değil di mi 21 gün boyunca.... ama vildancım incir ne de olsa daha doğal... şimdi mecbur kalmadıkça kimyasal bişiler yutmasan daha iyi değil mi... incir kürü sırasında günlük aldığın kaloriden 150-200 falan düşersin dengelemek için

kızlar mrb.. ben geldim yine... işten fırsak buldukça bi de aklıma bişi geldikçe yazıyorum::)) yaw şimdi ben serophene içiyorum.. klomen ya da genophene muadili yani.. salı günü oe çatlatma iğnesi vurulacak... şimdi zaten bu ilaçlar ovülasyon stimulanı.. yani yumurta gelişimi ve yumurtlama destekleyicisi... şimdi ben bi de üstüne incir ya da soğan kürü falan yaparsam abartmış olur muyum sizce?? sonuçta doktora göre benim yumurta boyutlarımda falan bi proıblem yok... sanırım bizim sıkıntımız spermle yumurtanın bir mıçmıç olmayı becerememesi -tatlicadiarzu-
ya abartır mıyım sizceee -tatlicadiarzu- bi de ekstra büyük yumurtalar falan olmasın ne biliim.. herşeyin fazlası zarar malum

slm maatcım ilaçla birlikte diğer kürler ağır gelebilir canım çünkü o ilaçlar ağır zati aslında eşine keçi boynuzu suyu içir çünkü spermler yumurtayı daha iyi mıç mıç yapıyormuş :dance:

:a015::a015::a015:

X