Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hb inşlh en kısa zamnda hepımız o duyguyu tadarız senn kullandığın ilçların aynısını kullandım bnde klomen duphaston inşlh bı sebeb ederde hamiş kalırım

hadi hayırlısı inşaalah faydsı olur ben faydasını görücemde ahh bi kilolardan kurtulsam Çok üzgünüm çoook bu topiğe girdiğimden bu yana toplam 9 kg vermişim sağolsun arkadşlarımın sayesinde kg veriyorum burda çene çalmaktan yemek yimeye fırsat bulamıyorum:roflol:sırnaşık şey

valla yorgundum uyumuşum
sabahta benimkini yolcu ettim işe uykum kaçtı 10 da uyumuşum geri anca uynabildim
benden başka çok gezen yok heralde
bunun komik bi hikayesi var annem hep anlatır bizde gülerdik :roflol:

neymiş hikayesi anlatda bizde gülelim

inşlh tez zamnda kglarından kurtulursun ama bayağı kg vermışsın maşallh

:1shok: kıs allahmı söyletiyo ne
geçende citosa dediler
kankimle aynı zamanda hamiş kalsak keşke ne güzel olur

henüz hamiş değilim esracım kaydirigubbakcemile3

kız ne güzel olur sen oğlan doğur bende kız sana veririm kızı dünür oluruz ne güzel :roflol:

:1shok: kıs allahmı söyletiyo ne
geçende citosa dediler
kankimle aynı zamanda hamiş kalsak keşke ne güzel olur

henüz hamiş değilim esracım kaydirigubbakcemile3

belkıde allah solettı:sm_cool:inşlh uğurlu gelırım sze toptan hamiş olrz 2009 ekım anneleri dıye bıde sayfa açarz hep beraber orada takılırz hadı bakalım rabbım hakkımıza ahyırlısını versın

şimdi gelelim çok gezmemin hikayesine

ben doğmuşum güzel bir haziran gecesi
annem benim plesentamı ve göbek kordonumu apartmanımızın karşısındaki boş arsaya gömmüş
gelirken arkasını dönmüş bi bakmışki 2 tane köpek toprağı eşiyo
tabi benim plesentamı ve göbek kordonumu yemişler afiyetle
annem senin göbeğini köpekler yedi it ayağı yemiş gibi sende geziyon hiç yerinde durmuyon der hep
bende kızımın göbek kordonunu tuvalet masasına koydum oda şimdi kokona gibi makyaj yapıyo

:roflol::roflol::roflol:sen çok yaşa emiii:roflol:

inşallah canım valla kim istemez ekim anneleri
ama ben bu topişten gitmiycem burda takılırız
citos sen bana güvenip kızınımı verecen
allah yardım etsin kız yavrıcığa

inşaalah canım dileklerimiz kabul olur:Saruboceq:

okyanıs kaç aylık oldu bebiş cinsiyeti içine ne doğuyo bence erkek bebişin olacak
sizce ?

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:çok guldm valla

essah diyom bak yürümeye başlamışım hiç kucağa çıkmamışım
sokak köpekleri yemiş kesin sokaklardan eve hiç girmedim
ev köpeği yeseydi keşke evde otururdum ecik

okyanıs kaç aylık oldu bebiş cinsiyeti içine ne doğuyo bence erkek bebişin olacak
sizce ?

daha 8+3 günlük cinsiyeti valla allahın gücüne gitmesin de benim gönlüm kızda yana ben kız çocuklarına hastayım çok seviyom tabi sağlıklı olsun da erkek olursa atcek halimiz yok:jeyyar::jeyyar:
bu arada senin gezme hikayen muhteşemdi hahahaha:roflol::roflol::roflol::roflol:

hayırlısı olsun okyanısım
sabrederiz bekleriz bakalım hangisi gelecek bir prensmi yoksa prensesmi

bu arada hikayem gerçektir :roflol:

mrhb ben esra hayırlı olsun canım inşlh sağlıklı uzun ömurlu annesıne babasına sadık salıh bı çocugun olr sen hamişsn bizede dua et senn duaların kabul olr bence göbüşünde bı melek tasıyosun yahihoyyyt sen tedavı gordun mu yoksa tedavısz mı hamiş kaldın

selam kızlar nasılsınız ben bir kaç gün giremiycem özliycem sizleri kızlar kendinize iyi bakın olurmu..bi yerlere gidelim diyor eşim p tesi görüşürüz hoşçakalın canlarımm..

güle güle pink rose iyi eğlenceler

citosum sen yine susuyosun ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…