Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canlarım nasılsınız ben çok iyiym bugün yarın adet olmayı bekliyorum olayımki soğan suyuna başlıcam sanırım iltihap var bende onu sökmem lazım sizler nasılsınız hamişlerimiz nasıl bakalım hakçacım nasılsın canım okyanus sen nasılsın çitos sen nasılsın birde iskoçu görüyorum listede nasılsın iskoç varmı bir gelişme diğerleri nerelerdeler bakalım vildan beryal sultan alin smhsmh osmaniyede online görünüyor ama topikte yok sen nasılsın canım ya bak şimdi unuttuklarım kızacak ama aceleden yazıyorum kızlar unuttuklarım kusuruma bakmasın olurmu
bu arada bircan nerelerde gece kuşu tabi akşam sohbetteymiş:)))

ben yemeğe çıkıyorum hepinize kucak dolusu sevgiler bol bol bebiş yapın inşallah topiğimizin bebişleri çoğalsın inşallah hepinizi hamiş görmek dileğiyle sizleri çooooook seviyorum

osmaniye canım en azından doktorunu arayıp sorsan ne yapmam gerekiyor diye..o da olmazsa tekrar gidip yüzyüze görüşmek en iyisi...

canım aslında özel bi doktorum yok 3 tane ayrı ayrı dr gitim ama oda devlet hastanesindebiz burdura yeni geldik daha 7 ay oldu kimseyi bilmiyoruz.biz özel hastaneye gidelim diyoruz onuda bilgilendiren yok kaldık öyle yani ne yapacagımızı sasırmıs durumdayız

teşşekürler canım umarım sende iyisindir sana afiyet olsun canımcokacimcoookŞeniz

Teşekkürler belenay bizlerde iyiz kendine iyi bak afiyet olsun hışçakal

teşşekür ederim çitos ben 1 yıldır bebek istiyom benide pko var doktor aşılama diyor bakalım nasıl olcek sen aşılamayı biliyormusun zormu :uhm:

teşkr edrm ya bn aranıza yenı katıldım bnıde umut lıstesıne yazarmısnz ıkı aydan berı klomen kullanıyorum geçen ay tek yumurtam vardı oda 12 mm dı bu ay 3 yumurtam var bırı 22 mm bırı 18mm bırıde buyuk ama büzüşuk dedı dktrm çatlatma iğnesı verdı ovıtrelle ılk defa iğne vuruldum benıde aranıza alırsınz demı

teşşekür ederim çitos ben 1 yıldır bebek istiyom benide pko var doktor aşılama diyor bakalım nasıl olcek sen aşılamayı biliyormusun zormu :uhm:

hg rozalin canım ben hiç aşılama olmadım klomen ve duphaston kullandım 1 kere iğne verildi hamile kaldım fakat düşük oldu ve 1 senedir uğraşıyoz şimdide kilo vermek için uğraşıyom kilo verince tedaviye başlıcez :1hug:

hg dolunay tabiiki senide alırız aramıza inşaalah en kısa zamanda sende anneliği tadarsın canıma.s.

mrb ben de hamile kalmak istiyorum.1,5 yıldır istiyorum 8.ayda hamile kaldım düşük oldu 7 aydır da bekliyoruz. eşim de de ben de de bir sorun yokmuş. bu ay yumurta takibine başladık bakalım ama ilaç vermedi doktorum beni de ekleyin listenize.

kızlar nasılsınız?
hakçacım iyiym canım sağol ben 8+3 günlük oldum bulantıdan başka bi sorun yok çok şükür senin başladı mı bulantıların?dr doğum tarihini ne verdi?
belenaycım iyiym çok şükür bi yaramazlık yok iş güç bitince bende pc nin başına oturuveriyom akşama kadar işte burda başka bişey yapılmıyo çünkükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

vildan hanım çok şükür teşrif ettinizklava:klava:nasılsın :uhm:
çitos maat iskoç diğer arkadaşlar sizler napıyosunuz bakalıma.s.a.s.

tünaydın okyanus hg canım benim öslettin kendiniŞenizŞeniz

MERHABALAR CANLARIM kahvaltı hazırladım bu saate kadar daha yeni oturacam başına
citosum okyanusum nasılsınız kıs
ve diğer kızlar hepinizede tünaydınlar

MERHABALAR CANLARIM kahvaltı hazırladım bu saate kadar daha yeni oturacam başına

bende sizi özledim valla napalım hergün aynı şeyler insanın canı sıkılıyo yaa

hg vildanım ŞenizŞenizŞeniz naptın sen akşamdan beri:icecream:

hg dolunay tabiiki senide alırız aramıza inşaalah en kısa zamanda sende anneliği tadarsın canıma.s.

hb inşlh en kısa zamnda hepımız o duyguyu tadarız senn kullandığın ilçların aynısını kullandım bnde klomen duphaston inşlh bı sebeb ederde hamiş kalırım

valla yorgundum uyumuşum
sabahta benimkini yolcu ettim işe uykum kaçtı 10 da uyumuşum geri anca uynabildim
benden başka çok gezen yok heralde
bunun komik bi hikayesi var annem hep anlatır bizde gülerdik :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…