Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

evet cnm benden 6 ay sonra evlendi marta evlendi mayista hamis kaldi guya istemeden olmus kocasi istemiodu kandirmis gorumcem hemen tutmus yaa ama yasi 33 oyizden hemen yapmak istedi simdi 7 bucik aylik subat sonu dogurck

Yaşından dolayı olmasi iyi olmuş canım. Inşallah bizde artık hayırlı haberler alırız. Dua edelim bol bol Rabbim den istemekten başka carem iz yok

Merhaba
Çok güzel bir sayfayı. Aklımdaki bütün sorulara cevap buluyorum yalnız hissetmemek güzel

Biz de yeni evliyiz 5 ay oldu . 5 aydır istiyoruz . Denemeye baslamadan domtira hittik Doktor 6 ay denemenizi istedi. 5 cm çikolata kıstım de varmış. Artık hayirlisi

enee ne guzel hepimiz batlari ayni zamanda yalniz degilim artik onceden hic kimsenin benle ayni degildi :) ben adetken herkesin yumurtlama gunuydi benn yumurtlarkende herkes adet oluyordu

PKo ve klozet. .. hiç bunları bilmiyorum... yumurtlama günü için mi?

Klomen canım :)) şöyle söyliyim bu hap yumurtaların gelişmesi için dr tarafından veriliyor ve sonrasında ultrasonla yumurta takibi yapıyor. Pko ise polikistik over yani yumurtalık kistinin bir çeşidi.

Kizlar ben geldim giremiyorum surekli bu aralar adet 2 gün gecti kan testi yaptirdim emin olmak icin negatif yüregim yorgun hayirlisi demekten baska birseye varmiyor dilim...

Kizlar ben geldim giremiyorum surekli bu aralar adet 2 gün gecti kan testi yaptirdim emin olmak icin negatif yüregim yorgun hayirlisi demekten baska birseye varmiyor dilim...

Sıkma canıni canım. Hep stres yapıyoruz onun yüzünden de adetim iz gecikiuor. Ah bi akışına bırakabilsek o zaman dolacak göbusler de rahat olamıyor uz ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…