Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar nerdesiniz yaa benim sorum geldi..bu lh testini nezamana kadar yapiyoruz.benim 10.gunde catladi 16 gune geldim yapiyom ben daha birakiyormuyuz ne yapcam

Kizlar nerdesiniz yaa benim sorum geldi..bu lh testini nezamana kadar yapiyoruz.benim 10.gunde catladi 16 gune geldim yapiyom ben daha birakiyormuyuz ne yapcam

Bilsem cevap verecem de tatlım hiç bir fikrim yok catladiysa üstünden de baya zaman geçmiş daha yapmana gerek yoktur tahminimce canim

cnm senin yumurta catlamisti demi artik yapmana gereknyok cnm bosuna harcama testleri

adetımın 14.gunundeyım m sabah yaptıgım ovulasyon testııı

Eklentiler

• 111.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 71
bugunden ıtıbarenmı calısmalara baslamam lazım
evet cnm benim bu sekilde olup 2 gun sonra catlio. sen siliklesene kadar devamli test yap siliklestigi an catlamistir. bufunden baslaman lazim 3 gun boyunca

kizlar gorumcem 7 bucuk aylik hamile. dun ruyasinda beni hamile olarak gormus :))) insallah malum olmusturr yaaa insallah
Gebişlerin ruyasi cikarmis inşallah Allah daha fazla aratmadan versin sanada cümlemizede..benide gecen hafta 1 gebes arkadasim gormustu.hayir olsun..bende burdan haber alcaz diye hissediyorum bu ay inşallah

Ay hadi inşallah gorumcen hemen hale kaldı mı canm
evet cnm benden 6 ay sonra evlendi marta evlendi mayista hamis kaldi guya istemeden olmus kocasi istemiodu kandirmis gorumcem hemen tutmus yaa ama yasi 33 oyizden hemen yapmak istedi simdi 7 bucik aylik subat sonu dogurck

Gebişlerin ruyasi cikarmis inşallah Allah daha fazla aratmadan versin sanada cümlemizede..benide gecen hafta 1 gebes arkadasim gormustu.hayir olsun..bende burdan haber alcaz diye hissediyorum bu ay inşallah
bu ay kimseden hamis haberi alamicz gibi bi his var icimde kendimde dahil. insallah hislerim yaniltiodur beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…