Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

alla alla sen en son 18 kasimdami oldun yani 18 aralikta olman gerekirken olmadin mi onu soruyorm cnm ? gec dollenmedor belki ya da kimyasal olabilir

O değil galiba ilaçlardan leklenmm oldu kesild ağrımda kesild geçicidr umrm şu olay 1 haft önce olsa yerlşm sanırdm valla umrm gelr guldr gulldr yarın içim temizlenr

O değil galiba ilaçlardan leklenmm oldu kesild ağrımda kesild geçicidr umrm şu olay 1 haft önce olsa yerlşm sanırdm valla umrm gelr guldr gulldr yarın içim temizlenr
cnm insallah gelmez :)))) ya da adettse bian ince gelsin ve bitsin calismalar baslasin

cnm insallah gelmez :)))) ya da adettse bian ince gelsin ve bitsin calismalar baslasin

Keşk cnm ama tm gunnde leklnmem old bi an önce olsada btse bklm yarn doktor ne dicek bebiş diyomş :) umidi goruyon bendeki regl haliml bile vazgeçmym :)

internetten hesapladığım yumurtlama zamanlarına göre çalışma yaptık. yaza kadar doğal yoldan çabam olucak.kür filan uygulayamıyorum çalışıyorum ve üşeniyorrum diyelim yaza kadar beklemeninde rahatlığı var.21. gün olan 8 ocakta ovilasyon testi almayı düşünüyorum.

kızlar gittim herşey tertemiz yine 2 ay normal denicez dedi klomen verdi bu ayda kontrole gerek yok dedi iğnede vermicem dedi 2 ay normal olmazsa başka tedavi uygulucaz bunaltma sakın kendini dedii he bu arada pıhtılaşma için gebeliğini öğrendiğin an gelcen iğneyle hapa başlıcaz dedi iyi ki o tahlillere zorlamışım

yahu artk gitti gidiyor pressed jel satmıyomu bulamıyorum ben

seieda sadece klomen kullanınca yumurtlama dengesi bozulmuyor mu kimisi yumurtaları kistleştirmesinden şikayetçi
klomen olgunlaşmasına mı destek oluyor standart yumurtanın çatlamasına mı?

seieda sadece klomen kullanınca yumurtlama dengesi bozulmuyor mu kimisi yumurtaları kistleştirmesinden şikayetçi
klomen olgunlaşmasına mı destek oluyor standart yumurtanın çatlamasına mı?

olgunlaşmasına canm çatlamzsa sıkıntı varmış şükürki öle bişiy olmad geçen ayda kullandm ama inş olmaz

Bana sitttresss bastii yine sigaraya vurdum kendimi olcakmi tutcakmi tutmicakmi diye

merhaba kızlar uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama dün üye oldum.
6 aylık evliyim 4 aydır deniyoruz ama bebek yok stres oldum. doktora gittim hiçbir problemin yok stres yapma dedi hatta yumurtalarım 2 tane büyümüştü ikiz çok anne tarafımda ama sanki benim hiç çocugum olmayacakmış gibi geliyo kuruluk problemim var pressed jel denemek istiyorum ama korkuyorum mantar yapar mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…