Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Tatlim dikkatli ol bendede var pihtilasma hergun aspirin iciyorsun degilmi..benim dr adete 2 gun kala kanla baktirabilirsin suphen varsa demisti..
adete 2 gun.kalami bakilio cnm.hemen cikiomu peki sonuclar bende baktirmak.istiorm.teyzem 3 tane bebegini kaybette bu sekilde 7 aylik 8 aylik bebeklerini dogurttular ben de korkuorm

kizlar bun kan pirtilasmasi tessti kac gunde cikiyor ve ne zaman yaptirmak gerekiyor. adetten once mi ?????? seieda sen yaptirmistin galiba ciktimi sonuclarin ???

FSH:6.16 prolaktin:11.68 tsh:1.227 lh:1.47 ft4:1.11 ft3:2.65 kızlar bunlar sonuçlar nasıllar sizce
harika canimm sonuclarin cok guzel masallah doktoruna gosterdin mi ih biraz dusuk gibii ama bilemicm ben ce guzel sonuclarin

Son düzenleme:
Kızlar ben ovulasyon testi yapmadım tel de takvime göre bakıyorum yumurtlama ya.takvime bakarsam yarın 15.gun ama bende hiç yumurtlama belirtisi yok gibi. Ben Göğüs şişmesi ve hassasiyetten anlıyodum oda yok.
cnm takvim dogru gunu gostermio genelde. standart hep. ovulasyon testi kullansaydinn keske. bilemiorm yarin belirti olabilir belki cnm

kizlar bun kan pirtilasmasi tessti kac gunde cikiyor ve ne zaman yaptirmak gerekiyor. adetten once mi ?????? seieda sen yaptirmistin galiba ciktimi sonuclarin ???

cnm şimdi sonuçları almaya gidiyorum pıhtılaşma ve kromozom sonuçlarımı bu arada regl oldm geçmişler ola dua edin iyi sonç olsun nolurrr

Tatlim ben dusugun ertesi ayi adetten sonra yaptirdim.1 ayda cikiyo sonucu tabi 2 3 dusukten sonra dr istiyor.bende bu sekilde ogrenmistim.kan pihtilaşmasi oldugumu ..

adete 2 gun.kalami bakilio cnm.hemen cikiomu peki sonuclar bende baktirmak.istiorm.teyzem 3 tane bebegini kaybette bu sekilde 7 aylik 8 aylik bebeklerini dogurttular ben de korkuorm
Kuzum hcg baktir demistim benim dr igne kullanacagim icin vakit kaybetme hissettigin anda bekleme demisti.

Kızlar testlerimiz tmiş eşimin spermlerde çk iyi ama pıhtılaşmaya yatkınlığm çkt iğne verd kullanmasanda olur dedi doktoruma danışcam kullanıp kullanmamak için herşey güzel :) tam 1 ayda çkt

cnm şimdi sonuçları almaya gidiyorum pıhtılaşma ve kromozom sonuçlarımı bu arada regl oldm geçmişler ola dua edin iyi sonç olsun nolurrr
eneeeee adet mi oldunnn giiii tühhhh neyseee cnm bu aya seni iyi hazirlariz moral bozmak yok. sonuclarini hber et dularimiz seninle

Kızlar testlerimiz tmiş eşimin spermlerde çk iyi ama pıhtılaşmaya yatkınlığm çkt iğne verd kullanmasanda olur dedi doktoruma danışcam kullanıp kullanmamak için herşey güzel :) tam 1 ayda çkt
cnm folik asit kan pirtilasmasina iyi gelio kullaniosun demi

eneeeee adet mi oldunnn giiii tühhhh neyseee cnm bu aya seni iyi hazirlariz moral bozmak yok. sonuclarini hber et dularimiz seninle

kız ne moral bozması dünyalar bnm oldu hamdolsun testlerimiz temiz çıktı ohh vala seve seve beklerm bi ay çörek otumu yiyerektenn inş senn bebiş olur miden bulanır da gülerim sana :)) folikasit kullanıyorum tatlm zaten yarın doktoruma gtcem iğnelerimi sorcam

iyi hadi bakalim sevindim canimm benim.olacak insallah valla benim olsun 9 ay kusmaya raziyim napiyim ay

Canim senin adina sevindim..dr gittiginde yatkinligin oldugu icin aspirin kullanman gereklimi onuda sor.cunku cogunlukla aspirin iciriliyor kan akisi normal olsun diye.

Canim senin adina sevindim..dr gittiginde yatkinligin oldugu icin aspirin kullanman gereklimi onuda sor.cunku cogunlukla aspirin iciriliyor kan akisi normal olsun diye.
ya bisiy sorcm kan verirken falan zor kan akisi oluyormuydu cnm sen de. ben kan vermeye gittigimde kan cok zor cikio 2 saat ugrasti kiz almak icin neden olur bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…