Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ozaman bir sorunu halletmeden digerine baslamamalisin cnm zaten cok yorucu ve yipratici bi surec hamile kalamamak hepimiz icin hakkinda hayirlisi olsunninsallah hersey yoluna girer ve bebegini kucaklarsin tatlim
İnşallah canım hakkımızda hayırlısı olur

seieda ben de bu ay nasıl sivilcelendim kız cenem sivilce doldu niye böyle oldum anlamadım daha yumurtlama zamanım yeni gelio :/

Keşke bu ay hepimiz hamiş kalsakta..patlatsak buralari

İnş kuzum dua edelim bu ay bol bol özellikle hamiş olacaklara duyrulur bebişleriniz olupta ileri satış tekniklerini uygulamak yok :) daha birlikte doğurcaz tabi ben ikizlerimi :)

Kızlar benimde bata 8 gün var bu ay soğan suyunu sadece bi hafta içtim sonra bıraktım. Her ay aynı duyguyu yaşıyorum yaa... Bu ayda olmayacak duygusu... 4. Ayimiz oldu ama hala tık yok. Doktora gitmelimiyim sizce?
Cnm soğan suyunu tavsiye etmiyorum halk dilinde içini temizliyomus hamile kalmani kolayliastiriyomis deniliyor ama doktorlar onermiyo . bi de adetine yakın zamnalarda icmissin. Gebe olsaydın düşürebilirdi bebeğini. Maydanoz suyuda aynı şekil

kizlar philips telefona baglanabilen ultroson cihazi cikarmis hamile kalirsak alalim burdan yaa nezaman istersek bakariz benisimize doktora gerek.kalmadantemmuz annelerinde paylasmis altaylim supermis he :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…