Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hahahahah ay minesuu alemsin valla sen çok yaşa emi :) :) isim De düşündün mü

Ben o müthiş duyguyu 7 hafta yaşadm eşime demiştm araştralmda alalım eve ultrason cihazı ben merk edym demiştm :) demekk tek manyak ben değilmişim

ben simdiden hamis kiyafetlerini sepete attim interneeten satin alinmayi beklio 570 liralik alisveris yaptim hamis kalayim paranin gozu kor olsun :KK70:

Kıyamam sana bende akşam avmye gttk orda baktm içim gitti o elbiselere :KK43:

Kıyamam sana bende akşam avmye gttk orda baktm içim gitti o elbiselere :KK43:
evet yaa cok guzeller yaa :KK43: baskalari gibi 2 kiyafetle 9 ay gecirmicm dibine kadaar yasixm hamisligimin hergun degisik giyincem:KK61: ay hayali bile guzel Allahim nasip etse keske :KK43:

Merhaba bende araniza yeni katıldım çok dertliyim 1.5 senedir evliyim yumurta tembelliginden dolayı hamile kalamiyorum aramızdaki hamileler dua edin nolur Rabbim bizede nasip etsin '' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN amin

Merhaba bende araniza yeni katıldım çok dertliyim 1.5 senedir evliyim yumurta tembelliginden dolayı hamile kalamiyorum aramızdaki hamileler dua edin nolur Rabbim bizede nasip etsin '' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN amin

Merhaba canım hoşgeldin. Tedavi falan görüyor musun yumurta tembelliği için? ??

evet yaa cok guzeller yaa :KK43: baskalari gibi 2 kiyafetle 9 ay gecirmicm dibine kadaar yasixm hamisligimin hergun degisik giyincem:KK61: ay hayali bile guzel Allahim nasip etse keske :KK43:

mini mini çok tatlı talı elbiseler giycem heeeppp elbise giycem ayağımdada pıtı pıtı babetlerimi hııh yılbaşına özel kırmızılı karşılamam yarın bi gelip gitsin hele bak neler yapcam :) :KK49::KK47:

sümüklü ağlayıp durma olcak bu ay işte hıh rahatla önden sen hamiş ol bana tecrübe ver

Hadi yine iyisiniz geliyo kırmızılar %90 bu ayda pas geçtm hava atamadm size kurtuldunuz ama bidaki ay çınlatcam bıraları Allahın izniyle yaşasın preseed - bal çorekotu kardeşliği :)

Bende hamile kaldigim 3undede preseed kullandim sagolsun yardimci oldu hamile kalmama ama oda sagliksiz spermleride ileri goturdugu icin suan karasizim aslinda

Haha ben ta nerdeki pressedi okuyup cevap yazdim hey allahim:KK76:kizlar bu arada 3 gun once yazdim test yaptim cikmadiya yumurtlamayi gozlemledigim kadariyla olmam gerekiyodu ogun varsayalim olmadim bugun olmam gerekiyodu gelen giden yok goguslerim hala biraz aciyo ama sonduler gibi napiyim bi akil verin olsaydi ogun cikardi golge bile yoktu

Haha ben ta nerdeki pressedi okuyup cevap yazdim hey allahim:KK76:kizlar bu arada 3 gun once yazdim test yaptim cikmadiya yumurtlamayi gozlemledigim kadariyla olmam gerekiyodu ogun varsayalim olmadim bugun olmam gerekiyodu gelen giden yok goguslerim hala biraz aciyo ama sonduler gibi napiyim bi akil verin olsaydi ogun cikardi golge bile yoktu

Bat ne zamnd kuzum

Kızlar ben ovulasyon testi yapmadım tel de takvime göre bakıyorum yumurtlama ya.takvime bakarsam yarın 15.gun ama bende hiç yumurtlama belirtisi yok gibi. Ben Göğüs şişmesi ve hassasiyetten anlıyodum oda yok.

Bende hamile kaldigim 3undede preseed kullandim sagolsun yardimci oldu hamile kalmama ama oda sagliksiz spermleride ileri goturdugu icin suan karasizim aslinda
canm 3undede demissin..3 bebeginide kayip mi ettin acaba ??? nasil oldu esinde sorun varmiydi cnm ???

canm 3undede demissin..3 bebeginide kayip mi ettin acaba ??? nasil oldu esinde sorun varmiydi cnm ???
Ilk hamileligim kimyasal oldu 2.de kalbi atmadi yada atti durdu kurtaj oldum 3.sunu aldim kucagima sukur olsun 2.den sonra arastirildi pihtilasma cikti 9 ay igne oldum simdi 4 yasinda bir oglum var canim

Dun olmam lazimdi canim korkuyorum cunku kan pihtilasmasi var olursa hemen doktora gidip igne baslamam lazim
Tatlim dikkatli ol bendede var pihtilasma hergun aspirin iciyorsun degilmi..benim dr adete 2 gun kala kanla baktirabilirsin suphen varsa demisti..

Ilk hamileligim kimyasal oldu 2.de kalbi atmadi yada atti durdu kurtaj oldum 3.sunu aldim kucagima sukur olsun 2.den sonra arastirildi pihtilasma cikti 9 ay igne oldum simdi 4 yasinda bir oglum var canim
ayy iyi allah korusun okurken ucuncude yazmissin ondada bisiy oldu sandim.iyi cok sevdindim cnm yasasi preseed :KK70: pirtilasmadan oluyot cnm bunlar

X