Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

neden kaciosun cnm kocandan oyle yaa esini dusunmelisin senden sogur sonra bu sekilde davranma sendeki tup bebegin vermis.oldugi rahatlik nasil olsa tup bebek yapicz ilski olmasa olur diye dusunuosun oyuzden kaciosun. yalniz benim kisisel dusuncem vajinusmus olayini halletmeden bebek sahibi olman istemen biraz iyi degil. cunku bebek yapmak zaten zor. bide senin kasilmalarin var rahmini kasiosun sperm gitmio zaten lutfen boyle yapma as bunlari esinede yazik yaa

hayirlisi olsun cnm insallah vardir. yumurtlamadan 10 gun gecince test yap cikar

Yaaa eşim adına üzülüyorum zaten ama elimde değil ki vajnsms tedavsi icnde korkyrm yapamazsam die dusunyrm bide ikisini bi arada yapmak beni çok yoracak eşim zaten tüp bebek için izin alck bide bu tedavi için 3 4 gün başka şehirde tedavi olcm için yine izin almsi gerkck onları düşününce olumlu bakamiyrm vajnsmsa

Hamile kalma ihtimalini artıran şeylerden biri de eşlerin protein tüketmeleri. Ben korunduğum halde dukan diyeti yaparken hamile kalmıştım.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

ozaman bir sorunu halletmeden digerine baslamamalisin cnm zaten cok yorucu ve yipratici bi surec hamile kalamamak hepimiz icin hakkinda hayirlisi olsunninsallah hersey yoluna girer ve bebegini kucaklarsin tatlim

erken değil mi
ben yumurtlamadan sonra 14. günde idrarda, 10. gün kanda çıkar diye biliyorum
cnm bizim topikteki arkadaslarin hepsi 10 gunlerinde ogrendiler 9. gunde ogrenende var. yani varsa illaki cikio gec dollenme degilse

inşş bidaki ayda ben kavuşurum bir ahh çektimki sormayınnn aaa dosttlaarr

yanılmıcazzz inş kuzum bebeğin seninledir çok dikkat et olurmu kendine yorulma stress yok sakın
aynen öyle yapıyorum canım
sabahtan beri evde iş yapmıyorum valla
ne olur ne olmaz diye
az önce tekrar gittim wc ye bu sefer beyaz akıntı geldi sadece, pembelik gelmedi
bakalım ileriki saatler günler ne gösterecek

aynen öyle yapıyorum canım
sabahtan beri evde iş yapmıyorum valla
ne olur ne olmaz diye
az önce tekrar gittim wc ye bu sefer beyaz akıntı geldi sadece, pembelik gelmedi
bakalım ileriki saatler günler ne gösterecek
Canim hayirlisi olsun yerlesme kanamasidir inşallah dualarim seninle :)

Hamile kalma ihtimalini artıran şeylerden biri de eşlerin protein tüketmeleri. Ben korunduğum halde dukan diyeti yaparken hamile kalmıştım.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.
Evet canim benim arkadasta ilk ayinda gebe kaldi..mucize gibi ama gercek ben cok kasindim yapamadim 2 gunde biraktim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…