Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kuzu senin olur ya hamile kalabiliosun sonucta seninkinin tek sebebi var oda vakti zamanini beklemek canm benim :KK66:

seninde yok bişeyin Allahın izniyle olcak bu ay ümitliyim ben senden burda ümitsizlik yok Allahın izniyle hepimizin olcak bugün yarın inş En Büyük KK:KK76:

Kızlar benimde bata 8 gün var bu ay soğan suyunu sadece bi hafta içtim sonra bıraktım. Her ay aynı duyguyu yaşıyorum yaa... Bu ayda olmayacak duygusu... 4. Ayimiz oldu ama hala tık yok. Doktora gitmelimiyim sizce?

Yuzunu svilce bast zaten yakındr hasta olmam yarın bile olabilirim

Kızlar benimde bata 8 gün var bu ay soğan suyunu sadece bi hafta içtim sonra bıraktım. Her ay aynı duyguyu yaşıyorum yaa... Bu ayda olmayacak duygusu... 4. Ayimiz oldu ama hala tık yok. Doktora gitmelimiyim sizce?
cnm hormon testlrri yaptirmalisin adetinn 3. gunu yapiliyor :KK66: yaptirmakta fayda var

az önce lavabodan sonra peçeteye açık pembe bir akıntıyla birlikte çiğ yumurta akı gibi renksiz kokusuz bir akıntı geldi
başka bir peçeteyle tekrar sildim açık pembe akıntım yine geldi
adetime 8 gün falan var

:))) çok güzel haber bence yerleşme kanamsı inan çok sevindm kuzum hadi hayırlısı

az önce lavabodan sonra peçeteye açık pembe bir akıntıyla birlikte çiğ yumurta akı gibi renksiz kokusuz bir akıntı geldi
başka bir peçeteyle tekrar sildim açık pembe akıntım yine geldi
adetime 8 gün falan var
yerlesme kanamasi galiba cnm hayirli olsun insallah hadi bakalim guzel haberleini bekliorz :KK66:

yerlesme kanamasi galiba cnm hayirli olsun insallah hadi bakalim guzel haberleini bekliorz :KK66:
canımmm inşallah öyledir
değilse üzülürüm ne yalan söyleyeyim bu aydan umutluyum
adetime daha var o yüzden de umutlandım, hani adet başlangıcı olması imkansız çünkü
sol kasığımda da batma var bugün
bu gece rüyamda pembe bir gömlek giyiyordum, sonra test yapıyorum çift çizgi çıkıyor şok oluyorum :)
kv de pembe bir elbiseyle görmüş beni rüyasında

Yaw kızlar yaaa benim vajinismus problemim var bilen biliyor ama su tüp bebek olayını dusundugumden bu yana koca dan kaçıyorum birlikte olmmk için psikljm mi bozuldu acaba havalardan mi ne bilim offf yaaa ne biçimim ben yaaa ne biçim kadınım offf hâaaa

X