Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hayırlısı olsun canım inşallah üzme kendini herseyde vardır bir hayır Rabbim nasip edecek hayırlı zamanda inşallah böyle düşün hep
Öyle tabi cnm nasip adet olur olmaz hormon testine gidcem.Birde bu ay başında istiareye yatmıştım rüyada olmayacağını gördüm bu ay.

Cnm daha 10 gunun var.bu deger bence hemen yukselmez benim adeti 6 gun gectiginde 220 gibi bisey cikmisti.sen yinede temkinli ol derim..
Nasip ama ben kafa olarak kendimi en kötüye hazırladım.bide rüyamı gördüm.Rüyamda arkadaşım bana çocuğun olacak ama daha var dedi evlilik parmağıma iple 2 düğüm attı .

Kizlar 2gunum ovu da yumurtlicammi ben.tam cekemedim 2 cizgi hafif belirgin

Eklentiler

• IMG_20151230_205438.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 96
Nasip ama ben kafa olarak kendimi en kötüye hazırladım.bide rüyamı gördüm.Rüyamda arkadaşım bana çocuğun olacak ama daha var dedi evlilik parmağıma iple 2 düğüm attı .
Hayirlisi canim..2 vakte kadar mi acaba..Allah hayirlisiyla nasip etsin..is kafada bitiyoda bakma canim biz cok takiyoruz.takmasan olmuyo taksan stress oluyo..rabbim daha fazla aratmasin..

Anladim cnm tskler baya belirginlesiyormus heyecan yaptim bende..

Valla canm bilmiyom ne çatladı çatlamadımı :) doktr 28 ine bile çlşm verdi normalde 24u çatlama bu ay düzenli çalşma yapamdk sanki rabbim bilirde olurmu bilmyom yani

Bugun bura durgun çok hadiiin iy geceler samdundan karlı geceler :)

Eklentiler

• IMG-20151230-WA0005.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…