Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu ay sizlerin kullandigi corek otunun takipcisiyim bakalim inşallah etkili olur bende ovuyla preseedle basladim olmassa onumuzdeki ay onuda denicem..insallah yumurtalar buyur buyur catlar bebislere vesile olur bu kür :)

Inşallah canim ya hep mız de hamile kalsak ne güzel olur peşe peşe doğururuz :) :) o zaman da hamileligim izi paylaşırız birlikte

Yok bebisim aslında yapsaydim iyi olurdu hiç denemedim ovulasyon testi tel de takvimim var ona göre takip ediyordum hep.

Ah kuzm yanıma almayı unuttum testlerimi ben hala o ovulasyon doneminde oluşan akıntıdan geliyo galiba paso pırt pırt yumurtluyom tavuk gibi pırt pırtta atarmışm :) şaka bi yana inş hepimiz olıruz bu ay

Doğru diyosun canım bazen yerken öyle zor yiyorum ki toz almadım cigniyorum mecbur oda acı oluyor ah bu bebişler niye bizi bu kadar bekletiyorlar ugrastiriyorlar.hele bi gelsinler elimizden cekecekleri var
aynen toz olsa direk yutardik ben de oyle kendimden geciodum yerken Allah bidaha yedirtmesin imsallah emeklerimizin karsiligini alalim

Kızlar bata 8 gun var ama regl olcaç gibi ağrılar giriyo yoksa kırmızı kartmı yicem yine :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…