Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Cokkk tskler canim benim..vakit ayirdigin icin..inşallah işe yarar.

Kızlar bugun regl bitti 6.gün kasiklarim da ağrı var özellikle sol tarafta. Çörek otu kürü n den mi acaba???

Kızlar bugun regl bitti 6.gün kasiklarim da ağrı var özellikle sol tarafta. Çörek otu kürü n den mi acaba???
Bu ay sizlerin kullandigi corek otunun takipcisiyim bakalim inşallah etkili olur bende ovuyla preseedle basladim olmassa onumuzdeki ay onuda denicem..insallah yumurtalar buyur buyur catlar bebislere vesile olur bu kür :)

Doktor ayın 21 inde çatlatma iğnesi verdi 22-24-26-28 bize takvim hazırladı işlemler tamam benm 14. Gun 24ydu ayın bu ay hiiçç bişey anlamadm sağ sol kasıklarımda batma var iki gundur ama hiç umursamıyom çunki belirti değil kuruntu çıkıp baklm nolcak bat da ocak 7 :) dayancam bukez beklicem günüme kadar çk bariz bi belirti olmazsa

hadi bakalim inaallah cnm

Canim batmalar iğnenin etkisi olduğundan oluyor benimde oluyordu senin iğne olalı 8 gün olmuş iğne hcg hormani içerdiği için belirti olarak görme canım onları iğnenin yan etkileri ben iki ay boyunca iğne etkilerine çok aldandim inşallah faydasını görürsün

Belirti beklemem artk zaten kuruntu çıkıp genelde Allahın dediği olur beklicem

Bende daha yumurtlamadim çalışmalara devam ediyorum yinede inşallah faydasını görürüz kızlar bu ay Rabbim hepimize nasip etsin bebek inşallah

canim benimde ilk basta oyle olmustu sakin birakay.deme yumurtalar buyuyor 10 gun yapcn toplamda biraz daha sabir kafana takma

Doğru diyosun canım bazen yerken öyle zor yiyorum ki toz almadım cigniyorum mecbur oda acı oluyor ah bu bebişler niye bizi bu kadar bekletiyorlar ugrastiriyorlar.hele bi gelsinler elimizden cekecekleri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…