Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bende normalde özele gidiyorum ama testleri devlette yaptırayım dedim doktor yok ay sonu malum paralar çekti suyunu özelde lh progesteron vs yaptırsam ne tutar acaba ilden ile değişir gerce ama
kiz saglik ocagina gitsene ben saglik ocaginda yaptrdim ozele kan icin para vermek istemedim. saglik ocaginda yapiolar

gittim cnm yapmadılar uzman doktorlara açık sadece o testlerin ekranları dediler
ben gecen ay 3. gun gittim muayene falan oldum ozelde hormonlra bakildi..prolaktin tuksek cikinca diger ayda gel dedi kontrol edelim dusmusmu ben de gitmedim yan binamiz saglik.ocagi gittim yaptirdim dusmus doktoru aradim dusmus dedim.tm sorun yok dedi bukadar.

buradakiler neden yapmadı o zaman uyuzlar bana

amladim cnm kan vermeni oneririm en garantisi. insallah alirsin hamileleik haberini cnm

Selam kizlar iyi akşamlar..ozledim walla sizi hamiş varmi aramizda .. 3. Gun tetkiklerim çok iyi cikti moralim duzeldi.bu ay ovu testine baslicam bende.adetim dun bitti yarindan itibaren denicem inş isime yarar..optum hepinizi :)

Canım yazını okuyunca yazayım dedimbenimde iki kimyasal gebeliğim olmuştu. Dr um bana son ayda coraspin başlattı kan pıhtılaşmasını önlemek için. Çünkü kan pıhtılaşmasıdüşüklere sebep oluyormuş.. Sende dr a gidersen bi sor istersen .zararı yok diye biliyorum. Dr una danış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…