Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım ben genetik testlerimi falanda yaptrdım sonuçlarımı bekliyorum inş çıksında o çıksın içerim o ilaçları imkansız bişy çkmasında

Mavisimmmmmmtam aklimdan geciodun nasilsin kuzum

Selam kizlar iyi akşamlar..ozledim walla sizi hamiş varmi aramizda .. 3. Gun tetkiklerim çok iyi cikti moralim duzeldi.bu ay ovu testine baslicam bende.adetim dun bitti yarindan itibaren denicem inş isime yarar..optum hepinizi :)

Selam canım sana da iyi akşamlar :) hadi bakalım insallah

Mavisimmmmmmtam aklimdan geciodun nasilsin kuzum
Minesuuuu..çok özledim seni yaa..iyiyim Allah a şükür.. Bu hafta sonuda kanamam oldu ama şükürler olsun bebeğim iyi.. Öle korka korka yaşıyorum.. Sen napıon..arada bakıom buraya da yazmak kısmet olmadı..

cnm ben de ozluyorm valla yaz arada buraya ozletme kendini dularim seninle korkma bebegin artik seninle. bende yumurtlucm yarin maraton baslio dua et cnm benim

cnm preseed jel hamile kalmayi kolaylastiriyor. vajinana sıkiyosun 15 dakika bekkeyip iliskiye giriyosun. spermlerin hareketlenmesi ve yumurtaya gitmesini sagliyor tavsiyeederim ayrica doktor dahabisiy yazmadimi ;(
canım yazmadı daha uyuz yaaaaaa

Kizlar preseed jeli bugun ismarladim.ovu testide yapicam bugunden itibaren.o jeli cift cizgiyi gorunce mi kullancaz bide daha elime ulasmadigi icin bilemiyorum o aylikmi yani 2 3 keremi kullanicam..bilgilerinizi paylasirmisiniz..yanlis kullanmak istemiyorum..

Kuzum Minesuu dah bilgili ama ovulasyon testinden anladğm kadarıyla çift koyulşşmaya başladığı zaman çalışmalara başla yani jeli kullanmaya inş hamiş olursun :)

cnm slm preseed jelin icinde 9 tane siringasi var. yani 3 4 ay gidiyor rahat iliskiden 15 dk once sıkıp bekliosun zaten icinde yazar nasil yapacagin. ayda 3 kez kullancn oda ilk cift cozgiyi gordugun gun ertesi gun siliklesmis olur o gun ve obur gun 3 gun yani. ben bu ay siliklestigi gun yapacagim biriksin spermler diye bizim.hareket problemimiz var oyuzden. sizin oyle sorunlariniz olmadigi icin cift cizgiyi gordugunuz an ih hormonu zirvede oluyor ogun iliski onemli siliklestigi gunde catlamis oluyor o gun iliski daha da onemli. aklina takilin.olunca yazarsin cmm yardimci.olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…