Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

yazdim cnm. ilac kullanmayi bende sevmem ama bu hergun alinan bi ilac degil cok etkili bi ilac sali cuma yada pazartesi persembe iciliyor. 1 icsen alt tarafi 8 tane zaten yani soyle dusun 4 gun ilac icio gibi haftada iki tane ilac.. yapacak bisiy yok. sen diger hormonlari dusun bence prolaktini kafaya takilck bisiy degil

Kızlar ben anlamadım gitti kurdenmi klomendenmi yumurtlama gunum geçmiş olması lazm hala o yumurtlamada olan akıntı geliyo uzun uzun başına gelen varmı 3 gundur testte yapamıorm yanıma almayı unuttum

Kızlar ben anlamadım gitti kurdenmi klomendenmi yumurtlama gunum geçmiş olması lazm hala o yumurtlamada olan akıntı geliyo uzun uzun başına gelen varmı 3 gundur testte yapamıorm yanıma almayı unuttum
Canim olabilir çok takıntı yaptın bu ay bazı şeyleri biraz oluruna bırakmak lazım

Kizlar ben dayanamadim test yaptim koca bi tek cizgiden baska bisi yok saldim artik ipini ya olmuyor gerce bat 5 ocak takvime göre aralik 1 de oldum diye yapayim dedim aldim cevabimi hayirlisi artik ne zaman olursa

Eklentiler

• 20151228_031916.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 44
Kizlar ben dayanamadim test yaptim koca bi tek cizgiden baska bisi yok saldim artik ipini ya olmuyor gerce bat 5 ocak takvime göre aralik 1 de oldum diye yapayim dedim aldim cevabimi hayirlisi artik ne zaman olursa

Canim cok erken yapmissin hiç belli olmaz moralini bozma

Canim olabilir çok takıntı yaptın bu ay bazı şeyleri biraz oluruna bırakmak lazım

Cnm bu ay okadar rahtmki geçen ay çk bunalttm kendimi ben ilk kez test yaptm anlamıyorm testten size soruyorum iğne ilk kez oldm geçen ayla bu ay çk frk var vucıdumda yumurtlama günümde ağrım olmadı akıntm uzadı bende sorcak kmsey bulamadğmdam yazıyorm takınt yaptğmdan değil okadr taknt yapsam kç gundur misafirlikte olmam kendimi biliyorum anlaşılan çk soru sormamak lazm

Canim yanlış anladın tabi ki sor soracaksin da ben seni düşündüğüm için diyorum takıntı yapmışsın gibi geldi yani ben yanlış anlamışım burda birbirimize yardimci olmaya çalışıyoruz yanlış anlaşılmasın dediklerim

Cnm sadece şukadar solim ben ilk bebeğini ilk kalp atışını gördükten bir gun sonra hevesi kursağında kalan bi anneyim iki ay denedm olmadı ve yine hevesle koştum hastaneye kimyasal oldu aynısı oldu genetik testler çatlatma iğnesi kırdu derken kendimi yine aynı telşta buldum ve konuşacak kimsem yok sana geçen ay nasıl destek olduğmz hatrla bi günde kaç soru sorrdın uzuldun haklı olarak takıntı değil anlıcağın bendeki sadce korku hakkımda hayırlısını Allah bilir olderse olur ama bu korku farklı

Canm uzulme çk erken bakmşsn zaten bunaltma kendini

Anladım canım kusura bakma lütfen ben bilemedim

seieda hemşerum bu kür cidden değişik bi etki yapti adetim bile çok farklı oldu. Inşallah bu ay olur bebisimiz.sen gidecek misin doktora kontrole.hani bi ilaç verecekti yanlış hatırlamıyorsam tutunmasi için.

Diğerlerini de nasıl dusurebilirim yardım edin bana.ya birde şey soracaktım hormon testlerimin sonucunu net cafeden çıkarsam sorun olur mu

Diğerlerini de nasıl dusurebilirim yardım edin bana.ya birde şey soracaktım hormon testlerimin sonucunu net cafeden çıkarsam sorun olur mu
olur cnm. ayrica baska kür biomiorm cnm kür falan ugrasmak istemiorm sen arastir netten neler yapilabilirmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…