Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kuzum ilk önce seni üzmek istemem ama bu gebelik testi madurları çoğaldı hele bu ay kaçımız ağlamaktan göz şişirdik bu sebepten hiç güvenilir değil inş vardr ama belki kimyasal gebelik olmştr buda iyi bişeymiş arkadaşlarn demesiyle peşi bebiş oluyomş hemen sen takip et kendinde

Canim adet gecikmesi olup idrar testi silik çizgi çıkan çok arkadaş var bu topikte ben de dahil :) o yüzden idrar testine güvenme derim ben kan testi daha güvenilir negatif derken kan değerin bhcg kaç birinci ve ikinci olarak ona göre birsey diyebiliriz belki

Özellikle sen minesuu ve ben mağduruz

Beklenen adet tarihi(bat)
Son adet tarihi (sat)
Mersi Canım benim 17 aralıkta adet olmam gerekiyordu olmadım dün tuvalette kahverengi leke görünce tamam olucam dedim bugünde olmadım kafam çok karıştı benim ya bide dün lekeyi görünce başım çatlıyodu diye ilaçta içtim ( ayrıca gece felaket sancılandım normalde adet sancım olmaz benim ilaç içtim diye mi ki )

Nasıl yani bugün on gün gecikti mi test yaptın mu hiç

Canim ben okudum da ne diyeceğimi bilemedim bende yeni yeni öğreniyorum herseyi

Seni anliyorum cnm bizden sonra evlenenler dogurdu buyuttu bile bizde tik yok cok sinr bozucu bi durum

Cnm ya doktorun söylediğine göre ilk kan testiyle ikinci test arasında btahcg de artış varmış ona göre beklio eğer olmazsam 1 haftaya kadar tekrar test istedi işte bende anlamadım ne var ne yok :)

Tunaydin cnm :) evet kuzum biz yeni sayiliriz ama, benim icimi kemiren olay regl duzensizligim.. doktor da kafami karistirip suphelendirince beni stres oranim artti,bende bir rahatsizlik var da bana soylemiyorlar mi, tespit edemiyorlar mi diye stres oluyorum cnm...
Senin durum da kimyasal gebelik gibi gorunuyor anlattiklarina bakilirsa.. insallah bu ay hepimiz guzel haber veririz birbirimize :)))

Ya yeni gebelik var yada hormonlarda birsey var benim 17 gun gecikti hamileyim sandim dr yok deyince buyuk hyl kirikligi yasadim eger istiyosan gec kalmadan herseye baktir cnm 2 yil bosuna ugrasmisim diyorum sende sonra pisman olma derim

Cnm ya doktorun söylediğine göre ilk kan testiyle ikinci test arasında btahcg de artış varmış ona göre beklio eğer olmazsam 1 haftaya kadar tekrar test istedi işte bende anlamadım ne var ne yok :)
Artış varsa demek ki bhcg kanında mevcut tam olarak döllenme olmadıysa belli olmuyordur en son ne zaman verdin kan

Ya yeni gebelik var yada hormonlarda birsey var benim 17 gun gecikti hamileyim sandim dr yok deyince buyuk hyl kirikligi yasadim eger istiyosan gec kalmadan herseye baktir cnm 2 yil bosuna ugrasmisim diyorum sende sonra pisman olma derim

Cnm bunları yaparken hormon testi de yaptı hiç bi sağlık sorunun yok dedi çok sağlıklı hormonların dedi bekliorm bakim ne çıkacak ama anlamadım gitti böyle mi olur normalde bu kadar zor mu belli oluo onu pek anlamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…