Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Insllah hepimizin tez vakitte saglikla hayirli evlaari olur sen ne kadardir istiyorsun
Cnm ben 2.5 yillik evliyim ben 4 aydir istiyorum bu ay 4.deneme oldu ama yumurtlama gecikti iste :)) o yuzden pek umudum yok daha once belirttigim gibi...

ben cocuk istedigimz ilk ay kontrole bi doktora gittim genel muayene yapti sadece rahmin geride dedi, yumurtaliklarinda sikinti gormedim dedi, 3 ay dene olmazsa gel dedi.

3 ay denedim olmadi, baska bi doktora gittim. Muayenede doktor rahmin geride dedi, sag yumurtalikta pko gorunumu var ama emin olamadm dedi kan testi istedi hormon testi. Yaptim goturdum, yok degerler gayet normal dedi, dedim pko demistiniz, dedi ki demekki onlar folikulmus degerlerin guzel dedi. Ama dedim benim reglm 28de bir falan degil 30 34 29 falan degisio dedim, onemli degil ben sana guveniorm git calismalara basla dedi ama yumurtlama gecikti iste.

Benim hikayemde boyle cnm. Kafami kurcaladigi icin doktorun pkodan suphelenip sonra vazgecmesi, ve reglmin gec olmasi, bu sebeplerle bu ay regl olunca 3.gun yine doktora gidip acik acik konusucam artik

Kusura bakmayin cok uzun yazmisim ama icimi dokmek istedim demekki :)))))) delirdim bi de ayni seyleri dusun dusun

Est. Canim ne uzunu ii oluyor arada uzun uzun yazmak cok gecmis olsun bence de git bakalim bu ne yeni doktor ne diyecek ins hayirlisinla hamile kalirsin onemli degil ne demek millletteki rahatliga bak ya

Est. Canim ne uzunu ii oluyor arada uzun uzun yazmak cok gecmis olsun bence de git bakalim bu ne yeni doktor ne diyecek ins hayirlisinla hamile kalirsin onemli degil ne demek millletteki rahatliga bak ya
Ya evet. Bi tanidigim demisti bana 2 3 aydir deniyoruz deme 8 10 aydir deniyoruz de doktorlar anca o zaman ciddiye alir diye. Belki de o hakli cikti belki o sebeble ilgilenmediler, belki de insanlarin cogunun regl dongusu zaten duzenli degil gunu gunune degil normal geldi adama, bilmiyorum.. hayirlisi hakkimizda, :)

Amin canim amin benim sehrim kücük cok kadin dogumcu yok 2 tane kaldi bi devlet bi ozel ama devletteki 5 para etmez simdi devlete yeni geliyormus bi tane yeni geldi diye cok ilgilenir bide ona gideyim diom :)

Amin canim amin benim sehrim kücük cok kadin dogumcu yok 2 tane kaldi bi devlet bi ozel ama devletteki 5 para etmez simdi devlete yeni geliyormus bi tane yeni geldi diye cok ilgilenir bide ona gideyim diom :)
Bence once sana progestrn tedavisini veren doktora git bi kac ay daha dene, sonra degistir cnm, hakkinda hayirlisi olsunnn insallah guzel haberlerini aliriz senin de...

haaa iyi ozaman gerek yok ben cok sukur 15.gun yumurtluorm rabbime sukurler olsunn hormonlarimda iyi :) ama o eksik kalsin madem oyle gereknyok kiz I imeraFera24 daha doktora sordurmadin beni demi tokzoplasmaya karsi bagisikligim yokmus yaa napacksam kedimi alsam eve napsam

aranizda benim kadar arastirma ruhu tasiyaniniz varmi ogretmen olunca boyle oluo heralde

Isyeri cok yogundu bu ara ondan kuzum soramadim kusura bakma pazartesi hallederim senin isini bu arada bende com arastiririm ama senin eline su dökemem

Hayırlı sabahlar kizlar :) Minesuu tokzoplazma be tövbe tövbe daha neler duyucaz :) cicekkokusu canım sen daha yeni deniyormussun sen niye bu kadar stres yapıyorsun canım benim daha çok erken. Biz bir senedir deniyoruz ben napim :) ilk zamanlar hiç takmaz dim aslında size bişey anlatıcam kızlar ya.biz ilk denedigimiz ay benim adetim 12 gün falan gecikti. Daha ilk defa test yapmıştım o ay ve her yaptığımda ikinci cizgi silik çıkıyordu. Ne kadar bilincsizmisim yada ne bilim bu kadar çok isteniyormuydum bilmiyorum kan testi falan yaptırmadım. Sonra 12 gün sonra regl oldum.o ay benim aklımda hep şüphe. O arada memlekete gittim orda hastalandim ama hiç hamilemiyim degilmiyım bilmiyorum.şimdi öyle bişey olsa hemen gidip kan testi yaptırırım.kimyasal gebelik miydi acaba yada düşük yapsam çok aşırı sancı mi oluyor zaten adetim sancılı anlayamadım mi.o benim içimde hep şüphe ne çok yazdım ya :))(

Merabalar kızlar ya benim adetin suan 7 günü geçti ben bundan 7 gün önce hastaneye gittim çünkü çok kötü kasik ağın var hatta kizken de hep hastalığım gecikiodu hani durumu öğrenmek için gittim doktor bana hamile olabilirsin filan dedi muane etti ama bişe göremedi test yaptı sonuç negatif ama yeni oluşum olabilir dedi bide daha adetin günü de gelmemişti tekrar gitmemi test yaptırmayı söyledi arada 4 yada 5 gün geçti doktora gitmeden aksami kendim idrar testi yaptım biri tam kırmızı çıktı diğeri hafif pembe gibi sabahi doktora gittim ve yine kan testinde negatif çıktı doktor bi kaç gün daha eğer hasta olmazsam tekrar test yapacak yeni evliyim bu konu hakkında pek bilgim yok ama hamilelik hissi ve belirtileri var gibi sizce hamile olabilir miyim böyle başına gelen var mı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…