Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

evet canımmm..bazennn banada hiç olmıcak gibi geliyor...işte o an hançer saplanıyor yüreğime.. ve o an Rabbim sen büyüksün diyorum geçiyor..
Rabbime sığınırımmmmm

anladım canım vakti var demekkşçç
benim yumurtalarım yavaş çalışıomuş tedaviye başladık bu ay

Ya sordum mu sana? Yumurtlama yavaş nasıl anladılar kan tahlili mi?

Ya sordum mu sana? Yumurtlama yavaş nasıl anladılar kan tahlili mi?

evet canımmm hormon testlerimden anladı...
lh ım fsh dan çok az yüksek..
doktor çok önemli değil ama pko görünümü var dedi..
adetlerim falan düzenlidir benim şükür..

evet canımmm..bazennn banada hiç olmıcak gibi geliyor...işte o an hançer saplanıyor yüreğime.. ve o an Rabbim sen büyüksün diyorum geçiyor..
Rabbime sığınırımmmmm

inş vücudun tedaviye cevap verir canım inş bebegini kucagına alırsın..

Hııııımm anladım şekerimmmm :26::26: İnşallah düzene girer bence çok sorun değil
aslında düzene girdi,,şimdi normal çıkıyor ama işte pko görünümünde kistler var küçük küçük bir sürü..oda yumurtlamada etkili oluomuş hızlandırmamız lazım dedi..inş faydası olurr

Aynen canımmm koku ve kaşıntı olmasın akıntı çok güzellll

Proxed plus canım erkekler için :KK9:

koku yokda arada az kaşınıo ıslanıo ya ondan heralde çok değil ama bide şey zamanı geldi temizlik :26: ondan ama hiç bukadar çok akıntı görmemiştim yaaa hayırdır diorum bendee

dur testi ekleyyeyimm benn...bu canım bizimki..
hem tüp bebek ünitesindeki doktor baktı hemde 2 kadın doğumcu gördü normal dediler..
buradada eklemiştim konu açmıştım oradada normal dediler..

Eki Görüntüle 982875

tatlım benden sana tavsiye..aynısını ben yaşadım sayımızı fazla olduğu için kadın dr.da ürlogta normal dedi..
sonra başka bi dr gitmeye başladım eşin görünsün dedim tahlilimiz var normal dendi hareket az ama sayı fazla olduğunu için sorun olmaz dediler..ve eşim gtti dr.elle muayenede VARİKOSEL VAR dedi sonra dobler çekildi ve ameliyat oldu..

bence eşin dr.mutlaka gitsin..

tatlım benden sana tavsiye..aynısını ben yaşadım sayımızı fazla olduğu için kadın dr.da ürlogta normal dedi..
sonra başka bi dr gitmeye başladım eşin görünsün dedim tahlilimiz var normal dendi hareket az ama sayı fazla olduğunu için sorun olmaz dediler..ve eşim gtti dr.elle muayenede VARİKOSEL VAR dedi sonra dobler çekildi ve ameliyat oldu..

bence eşin dr.mutlaka gitsin..

canım gitti ürologa..
doktor sperm testine bakalım eğer sorun varsa o zaman muayene ederiz doppler isterim demiş..
test normal çıkınca sorununuz yok demiş

canım gitti ürologa..
Doktor sperm testine bakalım eğer sorun varsa o zaman muayene ederiz doppler isterim demiş..
Test normal çıkınca sorununuz yok demiş

ama hareket az..elle muayene etmişmi?
Valla bilmiyorum ama beni başında uyarmadıkları için boşuna 5 ay gitti sonra ameliyat oldu 2 ay oluyor o yüzden çok kızgınım o dr.kapısının önünden bile geçmem..:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Eminsen bişey diyemem ama sana dost tavsiyesi başka bir dr.daha gözüksün muayene olsun

ama hareket az..elle muayene etmişmi?
Valla bilmiyorum ama beni başında uyarmadıkları için boşuna 5 ay gitti sonra ameliyat oldu 2 ay oluyor o yüzden çok kızgınım o dr.kapısının önünden bile geçmem..:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Eminsen bişey diyemem ama sana dost tavsiyesi başka bir dr.daha gözüksün muayene olsun
doğru sölüosun canım ama şimdi nasıl ikna edeceğim..diyecek normal çıktı diye...
bu ay geçsin öteki ay doktoruma gittiğimde danışırım canım..
eşimide götürürüm o ne derse öle yaparız...

doğru sölüosun canım ama şimdi nasıl ikna edeceğim..diyecek normal çıktı diye...
Bu ay geçsin öteki ay doktoruma gittiğimde danışırım canım..
Eşimide götürürüm o ne derse öle yaparız...

yanlış anlama inş ben yanılırım canım..
Bu yüzden canım yandı nerden baksan 6-7 ayım boşa gitti o yüzden ısrar ettim..
Doğrusunu sen bilirsin canımcım..

yanlış anlama inş ben yanılırım canım..
Bu yüzden canım yandı nerden baksan 6-7 ayım boşa gitti o yüzden ısrar ettim..
Doğrusunu sen bilirsin canımcım..
kesinlikle doğru sölüosun tatlımm..Allah razı olsun..doktoruma kesin danışacağımmm..
peki size normal yolla olmazmı dediler ameliyat oldu eşin

kesinlikle doğru sölüosun tatlımm..allah razı olsun..doktoruma kesin danışacağımmm..
Peki size normal yolla olmazmı dediler ameliyat oldu eşin

varikosel teşhisi konulduğunda ameliyat %90 nında şart canım olsaydı olurdu çalıştığımız zamanlarda ..
Boş yere klomen içtim 2 ay.sonra çatlatma iğnesi bunlar yapılırken sanki illa gebe kalmışım sanıp ay sonu yıkılmalar vs vs..
Eşime düşün dedim hiç gerek yok biz denedik olmadı demek sorun buymuş olucam dedi ve haftasında ameliyat oldu..
Dr.da direk kendini hazır hissettiğinde gün al demişti

Rabbime sığınırımmmmm

hayatta satın alınamıcak bişey hiçbirşey yapamıyoruz allah ol diyecek olacak rabbim kimseyi böle sınamasın düşmanımı bile.hamile haberi duyunca içim acıyo bütün gün ağlıyorum benimde olsaydı diye ama elden gelen bişey yok beni benim gibi olanlar anlar başkada kimse anlamıyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

varikosel teşhisi konulduğunda ameliyat %90 nında şart canım olsaydı olurdu çalıştığımız zamanlarda ..
Boş yere klomen içtim 2 ay.sonra çatlatma iğnesi bunlar yapılırken sanki illa gebe kalmışım sanıp ay sonu yıkılmalar vs vs..
Eşime düşün dedim hiç gerek yok biz denedik olmadı demek sorun buymuş olucam dedi ve haftasında ameliyat oldu..

​Peki nasıl bir ameliyat bu yani sonrasında ağrısı falan çok oluyormu, yoksa hemen düzeliyor mu?

peki şimdi sperm testi sonuçlarınız nası canım hızlılık arttımı..
bu ameliyatta ciddi bir ameliyat..
inşş biran önce kavuşursunuz bebeğinze tatlımm

hayatta satın alınamıcak bişey hiçbirşey yapamıyoruz allah ol diyecek olacak rabbim kimseyi böle sınamasın düşmanımı bile.hamile haberi duyunca içim acıyo bütün gün ağlıyorum benimde olsaydı diye ama elden gelen bişey yok beni benim gibi olanlar anlar başkada kimse anlamıyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

aynenn öle sen naparsan yapp olmuyor..
Rabbim ol diyecekki olacakk..
bende hamile haberi alınca onlar adına sevinirken kendime acıyorum üzülüyorummm..
Rabbim kimseye aratmasın inşşş

​peki nasıl bir ameliyat bu yani sonrasında ağrısı falan çok oluyormu, yoksa hemen düzeliyor mu?

tabii hemen düzelmiyor yatıp kalkması oturması tam bir haftayı aldı..aynı gün taburcu oldu zaten .

peki şimdi sperm testi sonuçlarınız nası canım hızlılık arttımı..
Bu ameliyatta ciddi bir ameliyat..
Inşş biran önce kavuşursunuz bebeğinze tatlımm

aynenn öle sen naparsan yapp olmuyor..
Rabbim ol diyecekki olacakk..
Bende hamile haberi alınca onlar adına sevinirken kendime acıyorum üzülüyorummm..
Rabbim kimseye aratmasın inşşş
,

aminnnnnnnn inş cümlemiz..
2 ay oldu 1 ay sonra tahlil yapılacak.bu arada keçiboynuzu ve zeytinyağında incir yiyor eşim..
Daha önceleri ben normalken geçen aylarda yumoş olmadı vs vs..
Rabbim inş tez vakitte şifamızı ve bebişlerimizi verir

Son düzenleme:
X