Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

sendemi totem yeptınn hamilelik takvimi yapmışsın ini uğurlu gelirrrr :KK16::KK16:
bizde dün akşam öle yaptık..
yattım 15-20 dk..sonra sağıma döndüm ve uyudum sabah banyomı yaptımmm

ynen canım bende sabaha kadar bekliyorum cok zor oluyor ama işe gidiyorum ama napalım herşey bebiş için :)

hayırrr yaa ilk bana dedi ilk bana dediiiii :KK35::KK35::KK35::KK33::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1:

heheeeee hayır yaa bana da banada desinnn son gülen iyi güler derler hemide duydun mu bunu :))))şaka bi yana Allahım hepimize isteyen herkese naisp etsin inş başkalarınada kendim gibi seviniyorum olucak bi gün tatlı bebişimiz kollarımızda olcak tombiş bacaklarını totosunu ısırcaz hemide :)

sendemi totem yeptınn hamilelik takvimi yapmışsın ini uğurlu gelirrrr :KK16::KK16:
bizde dün akşam öle yaptık..
yattım 15-20 dk..sonra sağıma döndüm ve uyudum sabah banyomı yaptımmm

Ayynnenn belki uğuru gelir diye hamilelik takvimi yaptım.. Evet canım ya hep kalkıyordum yarım saat 1 saatte zaten yavaş spoşlar belki de ulaşamadan gidiyolar :KK53::KK53:

hehee caydın bende hamiş olayım bende hamiş olayım bende içine doğayım bu ay :))))))))))

Du bakiim senin içinde gelirse derim :KK9::KK9::KK9:

valla yaa ben hiç uyuyamıyordumm ama artık uyuyorum..
çok günah aslında öle uyumak..ama rabbim biliyor gönlümüzdekini...

Bende uyuyamadım ilkkez yattım ama herşey bebişler için :KK25::KK25:

valla yaa ben hiç uyuyamıyordumm ama artık uyuyorum..
çok günah aslında öle uyumak..ama rabbim biliyor gönlümüzdekini...

hadi ya günah mıymış bilmiyordum :KK43:( ama sabah namazı gelmeden duşumu alıyorum namazımı kılıp yatıyorum yani namaz vaktini geçirmemiş olsamda günah mı ?? hiçbişey yiyip içmiyorum su bile susasam bile tutuyorum kendimi sabaha kadar..günahsa Allahım affettsin :KK43:(((

heheeeee hayır yaa bana da banada desinnn son gülen iyi güler derler hemide duydun mu bunu :))))şaka bi yana Allahım hepimize isteyen herkese naisp etsin inş başkalarınada kendim gibi seviniyorum olucak bi gün tatlı bebişimiz kollarımızda olcak tombiş bacaklarını totosunu ısırcaz hemide :)

Bende face de öyle bakınıyordum bebiş resimleri koymuşlar.. Birden kızım olmuş 3-4 yaşlarnda kucağımda oturuyo tombiş tombiş öpüyorum gibi canlandı gözümdde ayy için nasıl kötü oldu :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK25::KK25::KK25::KK25:

aminn canımm inş...inş şu klomen etki ederde hamiş kalırız göbek büyütürüzz sonra...

Ayynnenn belki uğuru gelir diye hamilelik takvimi yaptım.. Evet canım ya hep kalkıyordum yarım saat 1 saatte zaten yavaş spoşlar belki de ulaşamadan gidiyolar :KK53::KK53:

Du bakiim senin içinde gelirse derim :KK9::KK9::KK9:

Bende uyuyamadım ilkkez yattım ama herşey bebişler için :KK25::KK25:
valla kuzum napalım..bende öle yapıyorum..
çünkü yarım saat sonra kalkında falan hopp geri çıkıyor...ama sabah akadar yatınca çıkmıyorrr :KK1::KK1:

hadi ya günah mıymış bilmiyordum :KK43:( ama sabah namazı gelmeden duşumu alıyorum namazımı kılıp yatıyorum yani namaz vaktini geçirmemiş olsamda günah mı ?? hiçbişey yiyip içmiyorum su bile susasam bile tutuyorum kendimi sabaha kadar..günahsa Allahım affettsin :KK43:(((

Onu bilmyorum ama günah diyorlar yatmak :KK25::KK25: Artık günahımız affolsun

valla bilmiyorum canım ben su falan içiyorum yoksa uyuyamamkiii :KK1::KK1::KK1:
bizler öle üşendiğimizden yada korkmadığımızdan değil rabbime sığınarak bebek istediğimiz için yapıyorum..Allah affetsinnn

aminn canımm inş...inş şu klomen etki ederde hamiş kalırız göbek büyütürüzz sonra...

çünkü yarım saat sonra kalkında falan hopp geri çıkıyor...ama sabah akadar yatınca çıkmıyorrr :KK1::KK1:

Aynen canım wc ye gidiyorumm hopp gitmişler... kalanda banyoda gidiyodur :KK53::KK53::KK53: Bakalım perşembe yumuş zamanım esas o gecede yatıcam birde böyle deneyim istemeyerekte olsa mecburen artık

Bende face de öyle bakınıyordum bebiş resimleri koymuşlar.. Birden kızım olmuş 3-4 yaşlarnda kucağımda oturuyo tombiş tombiş öpüyorum gibi canlandı gözümdde ayy için nasıl kötü oldu :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK25::KK25::KK25::KK25:
inş o günleride görürsün canım en kısa zamanda :)) ben hep böyle 4-5 aylık bebek hayal ediyorum tombiş bi bebek bide kar gibi beyaz :)
inş kocaman kocaman göbüşlerimiz olur :)) göbeklerimizi sallaya sallaya yürürürz :))) insanların gözlerine gözlerine sokarız göbüşümüzü hahaha :))

Onu bilmyorum ama günah diyorlar yatmak :KK25::KK25: Artık günahımız affolsun

valla bilmiyorum canım ben su falan içiyorum yoksa uyuyamamkiii :KK1::KK1::KK1:
bizler öle üşendiğimizden yada korkmadığımızdan değil rabbime sığınarak bebek istediğimiz için yapıyorum..Allah affetsinnn

Allahım affetsin yaa :KK43:((( canım bende öncesinde içiyorum suyumu ama fazla içme çünkü wc ihtiyacı oluyo cıkmakta istemiyom spoşlar gitcek diyee bu sefer tutmaktan uyuyamıyomm hahaha :)) ama bişey iyyip içmemek cok önemlii cünüpken canımm haram olurmuş yediklerimiz..

Aynen canım wc ye gidiyorumm hopp gitmişler... kalanda banyoda gidiyodur :KK53::KK53::KK53: Bakalım perşembe yumuş zamanım esas o gecede yatıcam birde böyle deneyim istemeyerekte olsa mecburen artık
benim yumoş zamanım ne zaman hiç bilmiyorum 15. gün akıntım falan yok..
ama biz genelde gün aşırı en fazla 2 günde çalışma yapıyoruz...
Rabbim ol derse olacakkk

menzil54 'ün aşılama snucu akşam belli olacaktı dimi... Ne oldu acaba çok üzülüyordu :KK5::KK5::KK5::KK5:

evet yaa naptı acaba bende merak ediyorummm

Allahım affetsin yaa :KK43:((( canım bende öncesinde içiyorum suyumu ama fazla içme çünkü wc ihtiyacı oluyo cıkmakta istemiyom spoşlar gitcek diyee bu sefer tutmaktan uyuyamıyomm hahaha :)) ama bişey iyyip içmemek cok önemlii cünüpken canımm haram olurmuş yediklerimiz..

canımm dayanamıyorumm ama içmezsem uyuyamıyorummmkiiii

Ben yemiyorum ama su içiyorum maalesef :KK53::KK53: enfeksiyondan da korkuyorum

benim yumoş zamanım ne zaman hiç bilmiyorum 15. gün akıntım falan yok..
ama biz genelde gün aşırı en fazla 2 günde çalışma yapıyoruz...
Rabbim ol derse olacakkk

evet yaa naptı acaba bende merak ediyorummm

canımm dayanamıyorumm ama içmezsem uyuyamıyorummmkiiii

Ben yemiyorum ama su içiyorum maalesef :KK53::KK53: enfeksiyondan da korkuyorum

ben içmiyorum valla direniyorum resmennnn :)) zaten içsem eşim kıyameti koparırı hahaha :)))

X