Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

canım yapma böle buda bizim sınavımız tevekkül etmemiz lazım..
6 aydır başka bir tedavi uygulanmadımı peki..
maddi manevi çok zor..
inş mucizen seninledir tatlımm...
listeye girmek isterden caydin eklesin kuzucumm..
inş güzzel haberini alırız bugünnn

klomen kullandım ama sorun eşimde olduğu için bir işe yaramadı.evet en zor sınav . benide ekleyin listeye .rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah

geçen ay ilk defa adetim gecikmesine rağmen 3 gün bekledim...nedense hamile olmadığımdam emindim tatlım..
Birde tabi daha önceki negatifleri görünce tekrar negatifi görme korkusuna elim teste gitmedi.

ya çift çizgiyi hiç görmeyecegim gibi geliyor çok uzak geliyo bana o görüntü daha 6 aydır deniyorum ama üç yıllık evliyim... :KK43:(((

eşimde hareketsiz ve morfoloji bozuk inşallah tutmuştur ama sanmıyorum o yüzde 15 beni bulmaz

İşte böyle olmaz olmaz dersen olmaz.. Vücutta kendini hazırlıyormuş hamileliğe.. Sen olmaz dersen istemiyor gibi olacaksın ve vücut ona göre kendini hazırlıcak. Olacak de bu sefer olacak

İnşallah o %15 seni bulur, böyle bir bebişin olur:emir_bebek:

Ammiinn inşallahh hayırlı haberlerini bekliyoruz

%15 deyincer aklıma geldi canım..
bundan 10 yıl önce kuzenime AML lösemi teşhisi kondu..en ağırı en şiddetlisiydi..
doktorlar yaşama şansının %5 bile olmadığını söledier..
ama şimdi kuzenim yaşıyor hemde üniv.yi kazandı okuyor..
maşallah durumu çok iyi..
inanmak gerekiyor..Rabbim çok büyükkk..
böle acılar vermesin rabbümmm

amin ama benim hiç şansım yok onun için umutsuzum

valla 9 ay deneyince artık hiç ümit etmiyor insan... Bende ilk baş dayanamıyordum yapıyordum negatif bazen önce geliyordu hiç gerek kalmıyordu. 2 kere gecikti ona o kadar heveslendim yine negatif artık hiç umrumda a değil.... :KK51::KK51::KK51::KK51:

umrunda olmasa burda olur musun.. :KK43:( inş rabbim o çift çizgiyi görmeyi nasip eder :KK43:((

Kızlar ya ben bugün doktora gidicem ama sanki hastalığım bitti gibi çok az, sanki 3. günüm değil de son günleri gibi..

Böyle olunca test yaparmı? bir de hormon testi istemezse ısrarcı olsam mı

İşte böyle olmaz olmaz dersen olmaz.. Vücutta kendini hazırlıyormuş hamileliğe.. Sen olmaz dersen istemiyor gibi olacaksın ve vücut ona göre kendini hazırlıcak. Olacak de bu sefer olacak

Ammiinn inşallahh hayırlı haberlerini bekliyoruz

herşeyden çok istiyorum bebeğim olsun inşallah tutunmuştur burdan hemen yazıcam sonucu

klomen kullandım ama sorun eşimde olduğu için bir işe yaramadı.evet en zor sınav . benide ekleyin listeye .rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah

anladım canım..sen bilgilerini yaz baştaki sayfaya bak..caydin eklesin tatlım...
ini mucizemiz olursunnn

ya çift çizgiyi hiç görmeyecegim gibi geliyor çok uzak geliyo bana o görüntü daha 6 aydır deniyorum ama üç yıllık evliyim... :KK43:(((

öle deme canım olumsuz olma..
peki sorun varmı sizde doktora gittinizmi

amin ama benim hiç şansım yok onun için umutsuzum
aaa öle deme canım..azospermi olanlar napsın peki birde onları düşün..
ameliyatla sperm aranıyor ondada bulunma şansı az..
Allah korusun bizim şansımız var canımmmm

Kızlar ya ben bugün doktora gidicem ama sanki hastalığım bitti gibi çok az, sanki 3. günüm değil de son günleri gibi..

canım hiç fark etmezki adtin yoğun veya değil..
hormon testi ister gibi bence..
sen dile getir bugün 3.günümm hormonlarımada bakılsın de..

umrunda olmasa burda olur musun.. :KK43:( inş rabbim o çift çizgiyi görmeyi nasip eder :KK43:((

Valla tabiki istiyorum ama özellikle eşimde yavaşlık çıktıktan sonra bi rahatlama oldu bat geldi 3 gün var 1 hafta var gibi saymıyorum en azından....

Git canım sen hormon seviyelerine bakarlar.... Özele gidiyorsan ısrarcı ol. benimkide yapmak istemedi ben ısrar ettim istiyorum dedim..

Devlet hastanesine gideceksen de 1 yılı aşkın deniyorum de

Bilgilerini yazarsan ekleyim canım..

Yaş Bat deneme kullanılan kür veya ilaç

yaş 31 bir aktardan bir sürü otlar aldık. soğan suyu içtim.civan perçemi içtim .keçi boynuzu kürü eşime havuç suyu eşime klomen kullandım en son ve aşılama inşallah bu son olur

Git canım sen hormon seviyelerine bakarlar.... Özele gidiyorsan ısrarcı ol. benimkide yapmak istemedi ben ısrar ettim istiyorum dedim..

Devlet hastanesine gideceksen de 1 yılı aşkın deniyorum de[/QUOTE]

Özele gidicem ama ona da 1 yılı geçti demeyi planlıyordum açıkcası daha bir ilgilensin diye
:KK1:

Valla tabiki istiyorum ama özellikle eşimde yavaşlık çıktıktan sonra bi rahatlama oldu bat geldi 3 gün var 1 hafta var gibi saymıyorum en azından....

Devlet hastanesine gideceksen de 1 yılı aşkın deniyorum de

bu ay bende klomen kullanıyorum normalde gün sayardım şimdi günleri karıştırdım iyimiii :KK1::KK1: nedense tutmucak gibi gelio bana sanırımm ondann rahatımmm:KK33::KK33:

anladım canım..sen bilgilerini yaz baştaki sayfaya bak..caydin eklesin tatlım...
ini mucizemiz olursunnn

peki sorun varmı sizde doktora gittinizmi

ameliyatla sperm aranıyor ondada bulunma şansı az..

çok şükür öle sorunumuz yok ama sabretmek çok zor

Ini mucizemiz olursunnn

Peki sorun varmı sizde doktora gittinizmi

Ameliyatla sperm aranıyor ondada bulunma şansı az..

gittik doktora eşimde de bende de sorun yok..tek sorun sabretmek.. Allahın nasip edeceği zamana sabretmek ...

evet canımmm..bazennn banada hiç olmıcak gibi geliyor...işte o an hançer saplanıyor yüreğime.. ve o an Rabbim sen büyüksün diyorum geçiyor..
Rabbime sığınırımmmmm

gittik doktora eşimde de bende de sorun yok..tek sorun sabretmek.. Allahın nasip edeceği zamana sabretmek ...

anladım canım vakti var demekkşçç
benim yumurtalarım yavaş çalışıomuş tedaviye başladık bu ay

Özele gidicem ama ona da 1 yılı geçti demeyi planlıyordum açıkcası daha bir ilgilensin diye
:KK1:

Sen bilirsin canım.. Özelse yapacak tabii o da para kazanacak... Israr et vallla yapsınlar durmadan para mı vereceksin

Bu da bizim sınavımızmış... Allah herşeyin hayırlısını verir bunda da bi hayır var demek

Canım soğan suyu + incir kürü sen yap eşine de keçibounzu dene

X