Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

canım sayısı sanırım 190 milyon cok güzel.ileri harektli yüzde 13 olarak gördüm yanlış görmediyse o düşük biraz ama sperm sayınız güzel olduğu için cok etkilemez diye düşünüyorumbende cok araştırsdım eşimden dolayı az cok bilgi sahibi oldum..morfolojisi de yani normal spermde iyi yüzde 28..mofroloji bizde yüzde 6 çıkmıştı.eşin yiyip içtiklerin dikkt etsin cnım dondurulmuş gıda vs cok tüketmeyin yeşl sebze cok önemli biz bunlrı yapyoruz birde hareketliliğinin rtmasını istiyosan keçiboynuzu kürü ben onada başladım bakalım 2 ay sonraki testimiz nsıl olcak...

Sperm Sayısı: 16 mil

Total Sperm Sayısı: 48 Mil

ileri hızlı :16

İleri Yavaş hareketli:20

Yerinde hareketli:28

Hareketsizde: 36

Allaaa allaa değerleri bi yaz sende bakiimm

canım eşinin sayısı düşükmüş.. keçi boynuzu kürünü bi uygula istersen sayı ve hareketlilik arttırıcı bi kürmüş birde bol bol sebze yeşillik yedir canımm sigara ve alkolde etkiliyor canım ayrıca......

ohh be kızz içimi rahatlattınn hee...
banada böle dediler..sayı çok iyi maşallah dedi doktor..
ben yinede şu keçiboynuzunu yapatım öteki ay zorla içireyimm napalımmm

ohh be kızz içimi rahatlattınn hee...
banada böle dediler..sayı çok iyi maşallah dedi doktor..
ben yinede şu keçiboynuzunu yapatım öteki ay zorla içireyimm napalımmm

bncede yap canım kaybedeceğimiz bişey yok sonuçta kötü etki yapcağınında sanmıyorum çünkü araştırdım herkesin sperm ve hareketliliği arttmış cok nadir bi kac kişi bizim sayı düştü demiş.ben başladım 3 aylık bi kür zten inş güzel sonuçlar lırız :)

benimkine pekmezini aldım..azıcık şeye 25 tl para verdimm uyuz yemiyor yaaa..
şimdi birde kürünü yapalım belki onu içer...
offf sinir oluyorum bu huyunaa

kızlar merhaba yeni katıldım aranıza , benimde 6 yıldır bebeğim olmuyor. geçen ay ilk kez aşılama yaptık . bu sabah kan verdim sonuç 5 buçukta çıkacak ama hiç ümidim yok sabahtan beri ağlıyorum. şansımız yüzde 15 di. hiçbir belirtide yok zaten . test gününe kadar tutacak hayaliyle yaşamak bile güzeldi . kesin tutmadı saatler geçmiyo

canımmm dur yaa belkide tuttu..belirti herkezde olmuyor..yapma böle..
çok uzun zaman olmuş emimin yorulmuşsundur ama sınavımız bu sanırım bu dünyada..
peki sorununuz varmı..
tüp bebek denedinmi

Kızlar bişey sorcam regl gününzde gebelik testi yapmamak için kendinizi nasıl tutuyorsunuz? Nasıl sabrediyorsunuz.bugün benim bat kendımı zor tutuyorum yardım edin..

Kızlar bişey sorcam regl gününzde gebelik testi yapmamak için kendinizi nasıl tutuyorsunuz? Nasıl sabrediyorsunuz.bugün benim bat kendımı zor tutuyorum yardım edin..

geçen ay ilk defa adetim gecikmesine rağmen 3 gün bekledim...nedense hamile olmadığımdam emindim tatlım..
birde tabi daha önceki negatifleri görünce tekrar negatifi görme korkusuna elim teste gitmedi.

Valla 9 ay deneyince artık hiç ümit etmiyor insan... Bende ilk baş dayanamıyordum yapıyordum negatif bazen önce geliyordu hiç gerek kalmıyordu. 2 kere gecikti ona o kadar heveslendim yine negatif artık hiç umrumda a değil....

Hiç belli olmaz kendini yıpratma bi de bakarsın tutmuş belli mi olur.sizde sorun neydi neden olmuyordu

bebek

canımmm dur yaa belkide tuttu..belirti herkezde olmuyor..yapma böle..
çok uzun zaman olmuş emimin yorulmuşsundur ama sınavımız bu sanırım bu dünyada..
peki sorununuz varmı..
tüp bebek denedinmi

çok yoruldum yıprandım . yapmadığımız şey kalmadı.otlar hocalar . tedaviler. eşimde problem var. hareketsız morfolojı bozuk .doktor önce aşılama yapalım sonra tüp bebek dedi olmazsa ki tutmicak tüp bebek yapıcam ama çok yıpratıcı bir süreç maddi manevi. eşim kaç gündür hamileymişim gibi bana davranması tutmayınca çok üzülecek kendimden çok ona üzülüyorum

Sınırda dedi dr canım 3 aydır yapıyoruz keçiboynuzu kürünü

Maalesef önceleri çok sigara içtiğinde etkisini gösteriyor işte

canım yapma böle buda bizim sınavımız tevekkül etmemiz lazım..
6 aydır başka bir tedavi uygulanmadımı peki..
maddi manevi çok zor..
inş mucizen seninledir tatlımm...
listeye girmek isterden caydin eklesin kuzucumm..
inş güzzel haberini alırız bugünnn

Canım çok çok geçmiş olsun... Ama ümidini kaybetme moralini bozma elbet birgün olacak kendi kendini olmayacak dye etkilersen olmaz.. Olacak de evrene pozitif enerji yolla... Bol bol dua et ağlama

eşimde hareketsiz ve morfoloji bozuk inşallah tutmuştur ama sanmıyorum o yüzde 15 beni bulmaz
%15 deyincer aklıma geldi canım..
bundan 10 yıl önce kuzenime AML lösemi teşhisi kondu..en ağırı en şiddetlisiydi..
doktorlar yaşama şansının %5 bile olmadığını söledier..
ama şimdi kuzenim yaşıyor hemde üniv.yi kazandı okuyor..
maşallah durumu çok iyi..
inanmak gerekiyor..Rabbim çok büyükkk..
böle acılar vermesin rabbümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…