Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Hoşgeldin canıımmm benimde eşimde hız sorunu var maalesef sperm sayısı da sınırda... Keçiboynuzu kullanıyoruz.. 2. testi yaptırıcaz? sizde 2. test yaptırdınız mı? Morfoloji ne oluyor canım :26::26:

bizimkinin syısı iyi cok şükür ama iştee..keciboynuzunua devam edin bende başladım eşime canım sayı ve hızı yükseltiyormuş.2 testi yaptırmadık çünkü 1. testimizi yeni yaptırdık 2 ay sonra yaptırıcaz inş.morfoloji cok önemli canımm yani sağlıklı olan sperm demek.kimi spermin kuyruğunda kiminde başında sıkıntılar oluyor ve o spermler yumurtayı dölleyemiyor sağlıksız oluyor.bizde morfoloji yüzde 6 cıktı sizin birinci testinizde yokmuydu morfoloji altta oluyor genelde bi bak istersen canım

benm bu sefer baya oldu adetten sonra geçmedi ya şimdide şeffaff bölee afedersinn yapışkan gibi neyse anlamadım..

Oohh tam zamanııı bol bol çalışmaaa

hmm ben göremedim oraları ne güzelll

canım yumurtlaman uzun sürmüştür belki..
vajinal akıntı olması iyi diyor doktorlar tabi kaşıntı ve koku olmadıktan sonra..

Aynen canımmm koku ve kaşıntı olmasın akıntı çok güzellll

Pahalı olan ne ben kaçırdım

Proxed plus canım erkekler için

3 aydır devam ediyoruz bi keçiboynuzuna canım.. Sayı sınırda denildi birde yavaş. testi istedi de daha vakit bulamadı benimki.. morfoloji de: Normal:70 Anormal :30 Baş :53 Boyun:34 Kuyruk 13 denilmiş ama anlarmısın

canım morfolojisi gayet güzel eşinin yüzde 70 normal yazan olacak canım.sayısı kac ? 30 milyon olursa o da normal oluyor canımm.

ya benim eşimin sperm testindede değiik düğüşük şeyler yazıo..
2 doktor baktı ikiside normal dedi.
burada bir sayfaya ekledim anlayan biri normal dedi..
ama bu normal falan benimkinde daha azdı

canım morfolojisi gayet güzel eşinin yüzde 70 normal yazan olacak canım.sayısı kac ? 30 milyon olursa o da normal oluyor canımm.

Sperm Sayısı: 16 mil

Total Sperm Sayısı: 48 Mil

ileri hızlı :16

İleri Yavaş hareketli:20

Yerinde hareketli:28

Hareketsizde: 36

ya benim eşimin sperm testindede değiik düğüşük şeyler yazıo..
2 doktor baktı ikiside normal dedi.
burada bir sayfaya ekledim anlayan biri normal dedi..
ama bu normal falan benimkinde daha azdı

Allaaa allaa değerleri bi yaz sende bakiimm

Sperm Sayısı: 16 mil

Total Sperm Sayısı: 48 Mil

ileri hızlı :16

İleri Yavaş hareketli:20

Yerinde hareketli:28

Hareketsizde: 36

Allaaa allaa değerleri bi yaz sende bakiimm
dur testi ekleyyeyimm benn...bu canım bizimki..
hem tüp bebek ünitesindeki doktor baktı hemde 2 kadın doğumcu gördü normal dediler..
buradada eklemiştim konu açmıştım oradada normal dediler..

Sizinki de yavaş gibi duruyo canım anlamadım ben

Bize yavaşlık sorunu var dediler sayıda sınırdaymış

valla canım bende hiç anlamadımm...
doktor sayısı falan çok iyi dedi..
bu test hakkında hiç bilgim yokkk..
ama sorun olsa idi birinden biri görürdü galiba değilmi..
üroloji hocası baktı gayet iyi dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…