Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Bende incir kürüne başladım bakalım sabah akşam içiyorum.. eşime de keçiboynuzuna devam.. Hatta eşim benim incir kürümü keçiboynuzu diye alıp içti ayyy çok güldüm

Günnayyyydııınnn kızlaarrr Hayırlı gzel bir hafta olur inşallahhh..

Kırmızıları gelenler üzülmesin inşallah bir dahaki aya Çalışmalara son gaz devam kızlar olacak

çoooookkk ama çooooooooooook üzgünüm ben..
inş gelecek aya sevinirizzz

Canım üzülme sağlıklı olsun diye dua et... İnşallah bu ay denemeye devam.. Ovülosyon al ama o da çok karıştırıyo insanın kafasını (kullanan biri olarak söylüyorum) Bat ı 14 MArt yaptım canım senin

Bende incir kürüne başladım bakalım sabah akşam içiyorum.. eşime de keçiboynuzuna devam.. Hatta eşim benim incir kürümü keçiboynuzu diye alıp içti ayyy çok güldüm

canım prolaktininde sorun yok değilmi incir kürü yükseltirmiş
gerçktenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii kürler karıştı deseneeee ayyy çok yaşa güldürdün beniiii

canım prolaktininde sorun yok değilmi incir kürü yükseltirmiş
gerçktenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii kürler karıştı deseneeee ayyy çok yaşa güldürdün beniiii

yok canım normal değerlerim..

Ayy sormaa sabah sen tut benim incir kürümü iç.. Dedim tadından anlamadın mı çünkü incri tatlı oluyor.. Dİyorum dio tadı neden böyle

yok canım normal değerlerim..

Ayy sormaa sabah sen tut benim incir kürümü iç.. Dedim tadından anlamadın mı çünkü incri tatlı oluyor.. Dİyorum dio tadı neden böyle

heee iyi ozaman canımcımmm...
şifaaaa olsun sanada eşinedeee ..
hahahahha dikmiş geçmişş işte adamcağızz

Cannıııımmm hemennn doktora git canım... Bende olmuştum senin gibi değil ama karın ağrısı ve yanma olmuştu bende.. Bol bol su iç Monorol Şase ve antibiyotik kullanmıştım.. Geçmişti.. Çalışma yaptıktan sonra fazla yatma 10 dk içinde küçük tuvaletini yap... Ama hemen dr a git..

Merhaba kızlar bende aranızda yeniyim yaşım 32 beklenen adet tarihim 28 şubat 3 aydır korunmuyoruz 5,5 yıllık evliyim
Rabbim evlerimizi çocuksuz bırakmasın

Ekliyorum canım seni de.. Bence vakit kaybetme gidip kantahlil ve hormon testi yaptır. Eşinde Sperm testi yaptırsın :44::44:

haha bu süper olmuşş işte yaaa
benim koca mümkün değil içmez öle şeyleri sanırım..
yada ben ağzına tıkarımm..
senin ne güzel kalkıp kendi içiyorrr

kizlar hepinizi ozledim sizlerden bu aralar uzak ta kalicam islerden dolayi optum

Canım çok özletme kendini

Üzülme canım hayırlısı de... Hakkıcan ne yaptı acaba :26::26::26:

Canim cokkkkkk sevindim hayirli ugurlu olsun ins. Hepimize nasip olsun aminnnnnnn
Yuppiiiiiiiiiiii tey teyyyyyyyyyyyy topik hamis dolsunnnnnnnnnnnn

Ammiinnn inşallahhhh

haha bu süper olmuşş işte yaaa
benim koca mümkün değil içmez öle şeyleri sanırım..
yada ben ağzına tıkarımm..
senin ne güzel kalkıp kendi içiyorrr

İçiyor valla sesi çıkmaz garibimin

Kızlar bi arkdaşımla konuştum 7,5 aylık hamile onlarında 2 yıl olmamış eşine dr proxeed plus varmış 15 gün kullanmışlar hamile kalmış.. :26::26::26::26::26:

aynenn canımmm adet olcağını bile bile umut ediyorsun..
Rabbim büyük bu umut ışığı birgün yanacak ve gerçek olacajkkk

evetttt malesefffff o umud sonra bizi yıkıyor ama işte ister istemez oluyo maleseff..
aminn inş

İşe yararmış aslında bizim değilde erkeklerin içmesi gerekiyomuş

kadınlarada iyi miş ama ben çok araştırdım dişi olanını bulamadım..hatay da bir aktarı aramıştım oda farketmez içebilrsin demişti ama içmedim.hayıt suyu aldım ama önce soğan kürünü yapayım 2si birlikte ağır gelmesin diye düşünüyorum

o neki canım ilaçmıııı :44::44:

Kızlar öyle kararsız kaldım ki,

Yarın için randevu alacaktım adetin 3. günü diye, boş doktor yok işime en yakın hastaneydi orası,
Mesai dışında da doktor bulunuyormuş ücret 80 TL mi ne dedi,
Kan tahlili mi yapıyorlardı hormonlar için o ücretsizmiş sgklıya,

Karar veremedim ne yapsam ne etsem, bide muayene 6 dan sonra olacak ama kan tahlili o saatte yaparlamı sormayı unuttum, ayyy her işimi son dakkaya bırakırsam böyle olur, gerçi izin de alamazdım gibime geliyo ufff napayım şimdi ya kararsızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…