Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Merhaba kızlar bende aranızda yeniyim yaşım 32 beklenen adet tarihim 28 şubat 3 aydır korunmuyoruz 5,5 yıllık evliyim
Rabbim evlerimizi çocuksuz bırakmasın

Kizlar Ben bu ay idrar enfeksiyonum çok var diye soğan kürünü uyguladım 15 gün ve btti bittikden sonra idrar yanmalarım daha çok oldu bide idrar rengim nerdeyse kırmızı çok koyulaşdı akıntımda çoğaldı sizce neden birşeye yaramadımı ki acaba :KK43:(

Kizlar Ben bu ay idrar enfeksiyonum çok var diye soğan kürünü uyguladım 15 gün ve btti bittikden sonra idrar yanmalarım daha çok oldu bide idrar rengim nerdeyse kırmızı çok koyulaşdı akıntımda çoğaldı sizce neden birşeye yaramadımı ki acaba :KK43:(

cnm yanmayı bilmem ama akıntının çoğalması iltahaptan olabilr

canım benim bildiğim kadarı ile fayda sağladığında böle şeyler olabiliyormuşşş..

Merhaba kızlar bende aranızda yeniyim yaşım 32 beklenen adet tarihim 28 şubat 3 aydır korunmuyoruz 5,5 yıllık evliyim
Rabbim evlerimizi çocuksuz bırakmasın

hoşgeldinn şekerimmm..
inş burası hepimize uğurlu gelir ve dolar göbüşlerrr:KK49:

Günaydınnnnnnnnn, nerde bu millet yahu,
Hafta sonu benim istenmeyen misafirlerim geldi malesef

Caydincim yeni bat tarihimi hesaplayım sana yazarım ama umarım diğer ay gelmezler adı batasıcılar :KK19:

Günaydınnnnnnnnn, nerde bu millet yahu,
Hafta sonu benim istenmeyen misafirlerim geldi malesef

Caydincim yeni bat tarihimi hesaplayım sana yazarım ama umarım diğer ay gelmezler adı batasıcılar :KK19:

yaa hadii beee geldimi o uyuzlarrrrr:KK47::KK47::KK47:
bu ay daha sıkı çalışma yapacaksın o zaman kuzummm

yaa hadii beee geldimi o uyuzlarrrrr:KK47::KK47::KK47:
bu ay daha sıkı çalışma yapacaksın o zaman kuzummm

Geldi uyuzlar sorma,
Bu ay keçiboynuzuna da başladı eşim dün çakşırı tekrar aldık
Bu ayda teste almayı planlıyorum ovülasyon testi bakalım hayırlısı artık...

Sinir olmaya başladım ammaa
hakkıcan ​bana umut oldu, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz

Geldi uyuzlar sorma,
Bu ay keçiboynuzuna da başladı eşim dün çakşırı tekrar aldık
Bu ayda teste almayı planlıyorum ovülasyon testi bakalım hayırlısı artık...

Sinir olmaya başladım ammaa
hakkıcan ​bana umut oldu, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz

benimde sorma baya bir akıntım var böle...sanırım klomenin etkisi..
çalışmalara devam ediyoruz bakalım sonuç ne olacak..
inş faydasını görürsün şekerimmm

merhaba canlar nassınız..
ben cumartesi günü adet oldum..maleseffff çok ama çoook üzüldüm ağladım..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
eşim biraz sakinleştirdi ama gerçekten yoruldum:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84: artık umarım bu ay bebişler gelir..
soğan kürü ile başlıcam bu ay birde dün akşam ovulasyon testi aldım internetten bakalım gelecek ayda ne olcak..:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

İnşallah hepimiz görürüz canım ya, yaw nerde bu kızlar kimsecikler yok ...

Caydin benim tarih 17 Mart

ben cumartesi günü adet oldum..maleseffff çok ama çoook üzüldüm ağladım..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
eşim biraz sakinleştirdi ama gerçekten yoruldum:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84: artık umarım bu ay bebişler gelir..
soğan kürü ile başlıcam bu ay birde dün akşam ovulasyon testi aldım internetten bakalım gelecek ayda ne olcak..:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

üzüldümm canımm yaa..ağlama üzülme desekte o anki şok ile insan çok kötü oluyor..
şimdi toplanma zamanı..
hemen başla soğan suyuna bakalım kuzum..
inş şifa olurr

valla bimiorummmkimse yokkk:KK55::KK55:

merhaba kızlar bende aranızda yeniyim yaşım 32 beklenen adet tarihim 28 şubat 3 aydır korunmuyoruz 5,5 yıllık evliyim
rabbim evlerimizi çocuksuz bırakmasın
amiiiinnnnn inş .cümlemizin..rabbim tez vakitte bebişlerimizi versinnn

günaydınnnnnnnnn, nerde bu millet yahu,
hafta sonu benim istenmeyen misafirlerim geldi malesef

caydincim yeni bat tarihimi hesaplayım sana yazarım ama umarım diğer ay gelmezler adı batasıcılar :KK19:

offffffff benimde geldiiiii :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Geçmiş olsun ve inş birdaha 9 ay gelmezz :KK43::KK43::KK43::KK43:

Bnde oldum canım ya,
gerçi ümidim yoktu bu aydan ama son günlerine doğru umutlanmıştım yine de, bende üzüldüm ama ağlamadım gittim çakşır kökü suyu aldım yine bu ay daha verimli olmayı planlıyorum, nerden aldın testi hangi site özelden atmak serbestse yazar mısın

üzüldümm canımm yaa..ağlama üzülme desekte o anki şok ile insan çok kötü oluyor..
şimdi toplanma zamanı..
hemen başla soğan suyuna bakalım kuzum..
inş şifa olurr

valla bimiorummmkimse yokkk:KK55::KK55:

offff valla test yapmıştım çıkmamıştı onda bile belki daha idrara geçmedi dedim vs kendimi kandırdımm:KK14::KK14::KK14::KK14:
biraz daha iyim inş toparlanıcam..
adetin 7.günü başlanıyormuş.kısmetse bende yapıcam ve inş şifa olur:18::18::18:

Bnde oldum canım ya,
gerçi ümidim yoktu bu aydan ama son günlerine doğru umutlanmıştım yine de, bende üzüldüm ama ağlamadım gittim çakşır kökü suyu aldım yine bu ay daha verimli olmayı planlıyorum, nerden aldın testi hangi site özelden atmak serbestse yazar mısın

yaaa işte nekadar umutlanmasakta ay sonu mutlkaa başlıyorsun varmı oldumu yada kendini kandırıyorsun..birde eşim hiç bana test al yap demedi şimdiye kadar benim içimden sanki bu ay oldu diyor dedii amaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
kendine mi eşine mi aldın çakşır suyunu?

Günnayyyydııınnn kızlaarrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Hayırlı gzel bir hafta olur inşallahhh..

Kırmızıları gelenler üzülmesin inşallah bir dahaki aya :KK16::KK16::KK16::KK16: Çalışmalara son gaz devam kızlar olacak :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar:

offff valla test yapmıştım çıkmamıştı onda bile belki daha idrara geçmedi dedim vs kendimi kandırdımm:KK14::KK14::KK14::KK14:
biraz daha iyim inş toparlanıcam..
adetin 7.günü başlanıyormuş.kısmetse bende yapıcam ve inş şifa olur:18::18::18:

aynenn canımmm adet olcağını bile bile umut ediyorsun..
Rabbim büyük bu umut ışığı birgün yanacak ve gerçek olacajkkk

X