Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

inş ama ben hala heran olcak gibiyim sanmıyorum ama rabbim büyük inş bebiş vardır...
hadiiiii tam gaz devammmmmm çalışın halay için hepimiz hazır bekliyoruzzz:KK76::KK76::KK76::KK76:

bakalım bu ay bi hayırlısı ne olduğu bileyimde ondan sonra kısmetse yolumuza bakıcaz:KK34::KK34:

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::nazar::nazar::nazar::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK49::KK49::KK49::KK49::KK36::KK36::KK36::KK36::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK6::KK6::KK6::KK16::KK6::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::21::21::21::21::21::KK22::KK16::KK16::KK22::KK22::KK22::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK23::KK23::KK23::KK23::KK53::KK28::KK28::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK51::KK51::KK51::KK51::KK48::KK48::KK48:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::nazar::KK51::KK51::KK51::KK51::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar babamın yengesi vefat etmiş..
üzerim çok uygun değil...
ben çıkıyorum eve gidip üzerimi değiştircemm.
akşam eşimle yemek yicez oradan cenaze evine gitcez öpüldünüzz

başınız sağolsun mekanı cennet olsun
allah geride kalanlara sabır versinnn

Rabbimin haznesi çok geniş cnm dilerim isteğinizi en kısa sürede verir

ayyyyy varyaaa nasıl bir sevinç olurdu bilemiyorummmm..inş ikiz olur hepimizin ikiz topiği yaparık bide :KK1::KK1:

hakikaten öyle adete 10 kala başlıyorsun acabalara vs..hiç çıkmazki heran korkuyosun bi yandan da olduğunda nasıl haber veririm ne yaparım diye düşünüyorsun :KK54::KK54:

:emir_bebek::emir_bebek:ayy insallahh ikiz topiğinin üyeleri oluruz hepimizzzzzzzzz
:KK36::KK36:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn:emir_bebek::emir_bebek:

ALLAH’ım ! Bu Mübɑrek Cumɑ Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullɑr ɑrɑsınɑ kɑt ..
Bizi Çok Sɑbreden,Çok Şükreden Kullɑrındɑn eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Rɑzı Olɑcɑğın işlerle ɑmellerle Geçsin ..
Sıhhɑt ve Afiyette Dɑim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bɑğışlɑ ..
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...
:KK16::KK16:Aminnnnnn:KK16::KK16:

ne güzel bir dua ...
amiiinnnnn inşallahhhh cümlemizeeeee...
rabbim duası kabul olanlardan eylesinnn..

Aminnnnnnn insallahhhhh:KK49:

biz 1 yıldır istiyorduk olmuyordu
benim en büyük sorunumda batım sürekli geç oluyordu
bu yüzden her ay hamileyim zannediyordum en son aralık ayında bu ay çok gecikti (1 hafta) kesin hamileyim yarın doktora gidelim dedim eşime sabah kalktık ki hüsran kırmızılar.o gün gittik doktora anlattım benden testleri istedi
sonra eşin sperm testi verecek dediler
benimkiler normal çıktı eşimin sperm değerleri
biz hemen o gün keçiboynuzu ve incir kürüne başladık
eşim keçiboynuzu kürünü sabah akşam aç karnına içti 1 haftadan sonra akşamları yatarken içmeye başladı.bu arada eşime sabahları aç karnına 3 ceviz içi ve ballı süt içirdim
kendimde incir kürüne başladım sabah akşam aç karnına 1 bardak
bu arada eşim tekrar sperm testi vermişti
ileri hızlı 0 ileri yavaş %67 çıkmıştı.ayrıca o gün kendi doktorum olmadığı için sonuçları başka doktora gösterdik o da gıcığın tekiydi
bu halde normal yolla hamile kalamazsın ancak tüp bebek olur dedi eşinin sperm değerleri çok kötü seninde adetin düzensiz hormonların düzensiz (ki internetten hormon değerlerime baktığımda gayet normaldi) a:KK9::KK9:yrıca sol tüpünde tıkalı dedi(kendi doktorum küçük bi tıkanıklık geçişe engel değil demişti)
o gün eşim ben hiçbişey içmem yapacak bişey yok artık umutlanma dedi ısrarlarımla devam ettim
bu ay adetim tekrar geçince normaldir diye önemsemedim baktım 10 günü geçti burda hepiniz yap dediniz(çok saolun)
o gün aldım ama numuneyi sonuç yerine damlatmışım yanlışlıkla çıkmadı :KK1::KK1::KK1:
dün yaptım ve sonuç 2 çizgi ama biz hala inanamadık
eşim sevinemedi bile dün
doktorla çok acayip dedi hani olmazdı ya ben onlardan sonra o psikolojiyle kendime bişey yapsam nolacaktı dedi
ve kızlar bol bolll dua.Allahım hepinizin göbişlerini doldurur inşş
Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımmmmmmmmmmmmm çok çokkkkkkk sevindimmmmm, heyecanlandımmmm, brovo sana ve eşinee:KK9::KK9:topiğimizin ilk bebişiiiiiii, Alla'm sağ salim kucağına almayı nasip etsinnnn...:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

​

Son düzenleme:
saol cnm inş en kısa sürede hepiniz yaşarsınız bu duyguyu
haftaya ancak gidebilirim cnm bu konuda biraz ihmalkarım galiba
artık bütün dualarımda varsınız emin olun[/QUOTE
Canım ya ihmal etme git bir an önce...İwittt bize bol bol dua et hamişlerin duası kabul olurmuş:KK54:

Aminnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlarrrr nerdesinizzzzzz ben geç geldin bugün işlerim yoğundu kimsecikler kalmamış buhrda

saol cnm inş en kısa sürede hepiniz yaşarsınız bu duyguyu
haftaya ancak gidebilirim cnm bu konuda biraz ihmalkarım galiba
artık bütün dualarımda varsınız emin olun[/QUOTE
Canım ya ihmal etme git bir an önce...İwittt bize bol bol dua et hamişlerin duası kabul olurmuş:KK54:

Aminnnnnnnnnnnnnnnn

size bol bol ediyorum dua cnm merak etme
inş hepinizin çifter çifter olur

X