Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

yaaa işte nekadar umutlanmasakta ay sonu mutlkaa başlıyorsun varmı oldumu yada kendini kandırıyorsun..birde eşim hiç bana test al yap demedi şimdiye kadar benim içimden sanki bu ay oldu diyor dedii amaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
kendine mi eşine mi aldın çakşır suyunu?

Bende incir kürüne başladım bakalım sabah akşam içiyorum.. eşime de keçiboynuzuna devam.. Hatta eşim benim incir kürümü keçiboynuzu diye alıp içti ayyy çok güldüm :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yaaa işte nekadar umutlanmasakta ay sonu mutlkaa başlıyorsun varmı oldumu yada kendini kandırıyorsun..birde eşim hiç bana test al yap demedi şimdiye kadar benim içimden sanki bu ay oldu diyor dedii amaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
kendine mi eşine mi aldın çakşır suyunu?[/QUOT

Eşime aldım canım, tadı çok kötü ben içemedim.
Şu umutlanma işini hiç sorma bi iki ay önce hafif kanlı akıntımda bile test yapmıştım yerleşme kanamasıdır diye bu ay denememiz pek yoktu diye umudumda yoktu ama ay sonu bi mucize olur diye bakıyordum..

merhaba canlar nassınız..
ben cumartesi günü adet oldum..maleseffff çok ama çoook üzüldüm ağladım..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
eşim biraz sakinleştirdi ama gerçekten yoruldum:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84: artık umarım bu ay bebişler gelir..
soğan kürü ile başlıcam bu ay birde dün akşam ovulasyon testi aldım internetten bakalım gelecek ayda ne olcak..:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım üzülme sağlıklı olsun diye dua et... İnşallah bu ay denemeye devam.. Ovülosyon al ama o da çok karıştırıyo insanın kafasını (kullanan biri olarak söylüyorum) :KK53::KK53: Bat ı 14 MArt yaptım canım senin

Bende incir kürüne başladım bakalım sabah akşam içiyorum.. eşime de keçiboynuzuna devam.. Hatta eşim benim incir kürümü keçiboynuzu diye alıp içti ayyy çok güldüm :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım prolaktininde sorun yok değilmi incir kürü yükseltirmiş
gerçktenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii kürler karıştı deseneeee ayyy çok yaşa güldürdün beniiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım prolaktininde sorun yok değilmi incir kürü yükseltirmiş
gerçktenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii kürler karıştı deseneeee ayyy çok yaşa güldürdün beniiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok canım normal değerlerim..

Ayy sormaa sabah sen tut benim incir kürümü iç.. Dedim tadından anlamadın mı çünkü incri tatlı oluyor.. Dİyorum dio tadı neden böyle :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kendine mi eşine mi aldın çakşır suyunu?[/QUOT

Eşime aldım canım, tadı çok kötü ben içemedim.
Şu umutlanma işini hiç sorma bi iki ay önce hafif kanlı akıntımda bile test yapmıştım yerleşme kanamasıdır diye bu ay denememiz pek yoktu diye umudumda yoktu ama ay sonu bi mucize olur diye bakıyordum..

bir ara bende eşime macununu almıştım ama yok bikaç yedi ve kusucaktı bıraktı..
işte okuyoruz duyuyoruz bir kere olan ilişkiden bile hamile kalan çok neden olmasın diyorsun sonraaaaa kırmızııııııı...
inş bu ay diyelim canım

Canım üzülme sağlıklı olsun diye dua et... İnşallah bu ay denemeye devam.. Ovülosyon al ama o da çok karıştırıyo insanın kafasını (kullanan biri olarak söylüyorum) :KK53::KK53: Bat ı 14 MArt yaptım canım senin

çok moralsizim annemde çok üzüldü ama her 2mizde çaktırmamaya çalışıyoruz kıyamam hep dualarında rabbim özlemimdende bir torun göreyim der:KK14::KK14: rahmetli babam düğünümü göremedi annecim inş bebişimi de görecek:emir_bebek:
nasıl karıştırıyor canım bilmiyorumda inş yapabilirim..
tamam tatlım yap bakalım:KK54:

yok canım normal değerlerim..

Ayy sormaa sabah sen tut benim incir kürümü iç.. Dedim tadından anlamadın mı çünkü incri tatlı oluyor.. Dİyorum dio tadı neden böyle :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

heee iyi ozaman canımcımmm...
şifaaaa olsun sanada eşinedeee ..
hahahahha dikmiş geçmişş işte adamcağızz:KK1:

Kizlar Ben bu ay idrar enfeksiyonum çok var diye soğan kürünü uyguladım 15 gün ve btti bittikden sonra idrar yanmalarım daha çok oldu bide idrar rengim nerdeyse kırmızı çok koyulaşdı akıntımda çoğaldı sizce neden birşeye yaramadımı ki acaba :KK43:(

Cannıııımmm hemennn doktora git canım... Bende olmuştum senin gibi değil ama karın ağrısı ve yanma olmuştu bende.. Bol bol su iç Monorol Şase ve antibiyotik kullanmıştım.. Geçmişti.. Çalışma yaptıktan sonra fazla yatma 10 dk içinde küçük tuvaletini yap... Ama hemen dr a git..

Merhaba kızlar bende aranızda yeniyim yaşım 32 beklenen adet tarihim 28 şubat 3 aydır korunmuyoruz 5,5 yıllık evliyim
Rabbim evlerimizi çocuksuz bırakmasın

Ekliyorum canım seni de.. Bence vakit kaybetme gidip kantahlil ve hormon testi yaptır. Eşinde Sperm testi yaptırsın :44::44:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
haha bu süper olmuşş işte yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
benim koca mümkün değil içmez öle şeyleri sanırım..
yada ben ağzına tıkarımm..
senin ne güzel kalkıp kendi içiyorrr :nazar::nazar:

kizlar hepinizi ozledim sizlerden bu aralar uzak ta kalicam islerden dolayi optum

Canım çok özletme kendini :KK16::KK16::KK16:

Geldi uyuzlar sorma,
Bu ay keçiboynuzuna da başladı eşim dün çakşırı tekrar aldık
Bu ayda teste almayı planlıyorum ovülasyon testi bakalım hayırlısı artık...

Sinir olmaya başladım ammaa
hakkıcan ​bana umut oldu, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz

Üzülme canım hayırlısı de... Hakkıcan ne yaptı acaba :26::26::26:

Canim cokkkkkk sevindim hayirli ugurlu olsun ins. Hepimize nasip olsun aminnnnnnn
Yuppiiiiiiiiiiii tey teyyyyyyyyyyyy topik hamis dolsunnnnnnnnnnnn

Ammiinnn inşallahhhh :KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
haha bu süper olmuşş işte yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
benim koca mümkün değil içmez öle şeyleri sanırım..
yada ben ağzına tıkarımm..
senin ne güzel kalkıp kendi içiyorrr :nazar::nazar:

İçiyor valla sesi çıkmaz garibimin :KK9::KK9::KK9::KK9: :nazar:

Kızlar bi arkdaşımla konuştum 7,5 aylık hamile onlarında 2 yıl olmamış eşine dr proxeed plus varmış 15 gün kullanmışlar hamile kalmış.. :26::26::26::26::26:

bir ara bende eşime macununu almıştım ama yok bikaç yedi ve kusucaktı bıraktı..
işte okuyoruz duyuyoruz bir kere olan ilişkiden bile hamile kalan çok neden olmasın diyorsun sonraaaaa kırmızııııııı...
inş bu ay diyelim canım

çok moralsizim annemde çok üzüldü ama her 2mizde çaktırmamaya çalışıyoruz kıyamam hep dualarında rabbim özlemimdende bir torun göreyim der:KK14::KK14: rahmetli babam düğünümü göremedi annecim inş bebişimi de görecek:emir_bebek:
nasıl karıştırıyor canım bilmiyorumda inş yapabilirim..
tamam tatlım yap bakalım:KK54:

Canıımmmm böyle yaparak kendini daha çok strese sokuyorsun... Üzülme allahtan hayırlısını dile... Olupta allah korusun düşük olsa veya sağlıksız olsa... Daha çok üzüleceksin inan.... Onun vardır bir zamanı en uygun zamanda bi bakıcan hamişsin ama stress yapma.. Babacığında eminim meleklerle birlikte izlemiştir düğününü :KK25::KK25::KK25:

aynenn canımmm adet olcağını bile bile umut ediyorsun..
Rabbim büyük bu umut ışığı birgün yanacak ve gerçek olacajkkk

evetttt malesefffff o umud sonra bizi yıkıyor ama işte ister istemez oluyo maleseff..
aminn inş

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: İşe yararmış aslında bizim değilde erkeklerin içmesi gerekiyomuş :KK52::KK52:

kadınlarada iyi miş ama ben çok araştırdım dişi olanını bulamadım..hatay da bir aktarı aramıştım oda farketmez içebilrsin demişti ama içmedim.hayıt suyu aldım ama önce soğan kürünü yapayım 2si birlikte ağır gelmesin diye düşünüyorum

İçiyor valla sesi çıkmaz garibimin :KK9::KK9::KK9::KK9: :nazar:

Kızlar bi arkdaşımla konuştum 7,5 aylık hamile onlarında 2 yıl olmamış eşine dr proxeed plus varmış 15 gün kullanmışlar hamile kalmış.. :26::26::26::26::26:

o neki canım ilaçmıııı :44::44:

Canıımmmm böyle yaparak kendini daha çok strese sokuyorsun... Üzülme allahtan hayırlısını dile... Olupta allah korusun düşük olsa veya sağlıksız olsa... Daha çok üzüleceksin inan.... Onun vardır bir zamanı en uygun zamanda bi bakıcan hamişsin ama stress yapma.. Babacığında eminim meleklerle birlikte izlemiştir düğününü :KK25::KK25::KK25:

haklısın bikaçgün içinde topalarım inş canımm...
rabbim hep,mize sağlıklı hayırlı evlatlar versinnn..
babacımmm izlemiştir kıymetlisinin en mutlu gününüü:KK14::KK14::KK14::KK43:

Kızlar öyle kararsız kaldım ki,

Yarın için randevu alacaktım adetin 3. günü diye, boş doktor yok işime en yakın hastaneydi orası,
Mesai dışında da doktor bulunuyormuş ücret 80 TL mi ne dedi,
Kan tahlili mi yapıyorlardı hormonlar için o ücretsizmiş sgklıya,

Karar veremedim ne yapsam ne etsem, bide muayene 6 dan sonra olacak ama kan tahlili o saatte yaparlamı sormayı unuttum, ayyy her işimi son dakkaya bırakırsam böyle olur, gerçi izin de alamazdım gibime geliyo ufff napayım şimdi ya kararsızım.

X