Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ayy inşallah cnm yaa...ne biliym adetle atarsın dedi doktor iki aydır geçmedi hala kist.

Canımmm acele ettmee bende de vardı ilk baş denemeden önce... Dr 2-3 aya geçer dedi.. Her bayanda oluyormuş haberimiz bile olmadan reglyle atlatıyomuşuz.. 2 ay sonra yine gittim kist mist kalmamıştı :nazar::nazar:

sağol kuzum paylaşımın için.
aaa bak ben mesela pozitif çıktıktan sonra hemen o saatlerde yumurtlama oluyor diye biliyordum.
yeni öğrendim 24 saatle 36 saat arasında olduğunu.
hıımmm bu akşam ev ödevim var o zaman:KK17:

Tabii canım hemen yumuş olmuyor... O sadece değerinin yükseldiğini yumurtlama olacağını göstermek için yapılıyor. Koyu gördün mü çalışmalara yoğunlaş:KK9::KK9::KK9:

İyi yapmışsın tabi bir fikrin olmuş oluyor bu testler sayesinde bir ara bende çok yapıyordum ama artık belirtilerimi takip ediyorum doğal ovilülasyon testi :KK30::KK30::KK30::KK55:

bide şeyi soracam.
şimdi bu çift çizgi çıkıo ya...yumurta büyüdğü için mi yoksa çatlıcağı için mi?
benim geçtiğimiz iki ay çatlamadı ya hani; çift çizgi çatlayacağını mı işaret eder acaba yoksa çatlıcak seviyeye geldiğini mi?

Canımmm acele ettmee bende de vardı ilk baş denemeden önce... Dr 2-3 aya geçer dedi.. Her bayanda oluyormuş haberimiz bile olmadan reglyle atlatıyomuşuz.. 2 ay sonra yine gittim kist mist kalmamıştı :nazar::nazar:

ohh ne güzel kurtulmuşsun darısı bana olsun :KK16:

bide şeyi soracam.
şimdi bu çift çizgi çıkıo ya...yumurta büyüdğü için mi yoksa çatlıcağı için mi?
benim geçtiğimiz iki ay çatlamadı ya hani; çift çizgi çatlayacağını mı işaret eder acaba yoksa çatlıcak seviyeye geldiğini mi?

Yumurtayı çatlatmak için beynimizde bi hormon (LH) yükselir yükselir (test koyu çıkar) yumurta çatlayama hazır hale gelmiştir hormon salgılanmıştır. 24-36 saat içinde hormon yumurtayı çatlatacaktır diye biliyorum :KK51::KK51:

Yumurtayı çatlatmak için beynimizde bi hormon (LH) yükselir yükselir (test koyu çıkar) yumurta çatlayama hazır hale gelmiştir hormon salgılanmıştır. 24-36 saat içinde hormon yumurtayı çatlatacaktır diye biliyorum :KK51::KK51:

hımmm sevindim işte buna :KK9: inşallah öyledir cnm.

aldım canım ekliyim resmini hemen:KK17::KK17:bende heyecanlıyım kızlar:KK30::KK30::KK30:

diğer aya yapıcam gülüm simdi düğünden dolayı yapamam.ama önümüzdeki ay yapıcam mutlaka

bu gelinliğim:))

Eki Görüntüle 957330

düğünden sonra albümüme resim eklerim canım :))

Eki Görüntüle 957341

canımm çok güzel maşallah benim gelinliğme çok benziyor..benimkisi askılıydı ama sen kış gelinisin çok hoşşş :KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar merhaba benide aranıza alır mısıınız:KK52::KK52::KK52:

hoşgeldinn canım tabikii alırız..
hatta baş sayfada listemiz var oraya bir göz at istersen..caydine özel mesaj atarsın bilgilerni o ekler seni..
hoşgeldinnnn:KK3::KK3:

kendime çok kızıyorummm..kimse bana çocuk yapmanın bu kadar zor olduğunu sölemedi...yoksa boşu boşuna 8-9 ay korunmazdımmmm :KK36::KK36:

hoşgeldinn canım tabikii alırız..
hatta baş sayfada listemiz var oraya bir göz at istersen..caydine özel mesaj atarsın bilgilerni o ekler seni..
hoşgeldinnnn:KK3::KK3:

teşekkür ederim canım şimdi attım msj inşallah hepimize uğurlu gelirrrr:KK49:

kendime çok kızıyorummm..kimse bana çocuk yapmanın bu kadar zor olduğunu sölemedi...yoksa boşu boşuna 8-9 ay korunmazdımmmm :KK36::KK36:

Ahh ahh sorma keşke bende zamanında araştırıp 1,5 yıl beklemeseymişim :KK5::KK5:

Herkese tavsiyem beklemeyin !! Eşiniz sperm testi yaptırsın, sizde hormon testinizi yaptırın :KK5::KK5:

teşekkür ederim canım hemen atıyorum :d:KK52:

Bekliyorum canımm

benide ekler misiniz?:KK31::KK31:

Tabikiii ilk sayfadaki bilgiler doğrultusunda msj atarsan hemen eklerimmm :KK52::KK52::KK16:

canımm çok güzel maşallah benim gelinliğme çok benziyor..benimkisi askılıydı ama sen kış gelinisin çok hoşşş :KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

cok sagol canım benim nişanlım acık olmasın istedi kollu yaptırdım kısa denk gelmesi iyi oldu bu acıdan yaz olsa yazında böle isterdi.yoksa bende straptez isterdim aslında,onun yüzünden böle diktirdim:KK47::KK4::KK4::KK4:

cok sagol bitanem :)):nazar:

kızlar bata daha 7 gün var ama gecen c.tesiden beri baya bi belirti yaşıyorum hayır olur inşallahhh

Ahh ahh sorma keşke bende zamanında araştırıp 1,5 yıl beklemeseymişim :KK5::KK5:

Herkese tavsiyem beklemeyin !! Eşiniz sperm testi yaptırsın, sizde hormon testinizi yaptırın :KK5::KK5:

Bekliyorum canımm

Tabikiii ilk sayfadaki bilgiler doğrultusunda msj atarsan hemen eklerimmm :KK52::KK52::KK16:

23 yasındayım,1.denemem asılama oldum.bat 10 subat.kür içmedim hiç.ilaç kullanmıyorum suanda.ikimizde hersey normal.beklemedeyim

X