Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Yaşım 28...Bat? kaç oluyor bilmiyorum ama en son ki regl tarihim 17 ocaktı...ondan önceki 20 aralıkondan önceki de 22 kasım..bu ay kaçta olurum bilmiyorum:KK17: birde bir ara folik asit kullandım bitince daha almadım...

Ekledim canım seni de Regl tarihini de 15 Şubat yaptım benimkiyle bir bat kardeşşiim beniimmm:KK16::KK16:

ne güzel bilgiler bunlar canım çok saollll:KK16::KK16:

Devamı gelicek canımcımm :KK16::KK16: Herşey olacak burda herşeyi bulucaz hemen

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

canım benide yazarmısın cok heyecanlandım ya

yasım 29 , deneme 0 :)) bat belli degil gülüm:)) hormon testi yaptırıcam önümüzdeki ay bu ay sogan kürü yapamam sanırım onu yapmayı düsünüyorum diğer aya.

kullandıgım ilaçlar: inofolic glifor euthyrox serephone ecoprin

hipotroid PKO rahatsızlıgım:))

topik hayırlı ugurlu bol hamişli olsun insallah amin:nazar::nazar::nazar:cumanız hayır olsun amin

Heemmenn yazdım canımmm Düğünün inşallah çok çok güzel geçer caannıımm hiç ara verme hemen çalışmalara başla bakarsın ilk denemede bebişş olu :KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy yavrummm düğüneee 2 günnn kalmışşşş :KK52::KK52::KK52::KK52: düğünden sonra ne zaman gelebilceksin aramızaa:KK52::KK52::KK52:

şimdiden hayırlı olsunn kuzum...Allah bir yastıkta kocatsınnnn:KK16::KK16::KK16: çok çok mutlu ol inşşşş:KK16::KK16::KK16:,

kınan düğünün en güzel şekilde geçsinnn inşşşş :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Ammmiiiinnnn:KK16::KK16::KK16:

kızlar pazar gübü bat günümmm çok heyecanlıyımmm yaaaa:KK52::KK52:

bir yanım çok umutsuz 7 aydır olmadı bu ayda olmayacak diyor..diğer yanım ise heyecan yapıyorr...

Son düzenleme:
Mesaj attım geldi mi bilmiyorum ama[/QUOTE] hoşgeldinn kuzucumm...sanada şans getirsinnn inş bu topikkk[/QUOTE]

Aminnn..İnşallahhhhh herkes hamile kalsın inşallah

Ekledim canım seni de Regl tarihini de 15 Şubat yaptım benimkiyle bir bat kardeşşiim beniimmm:KK16:
:KK16:

Sağol cnmmm... hadi bakalım gerçi benm bu aydan pek umudum yok ama yumurtlama günüm geçti galiba hiç verimli olamadım bu ay eşim gripti, ben bi kaç gün annemde kaldım falan filannnn

kızlar pazar gübü bat günümmm çok heyecanlıyımmm yaaaa:KK52::KK52:

bir yanım çok umutsuz 7 aydır olmadı bu ayda olmayacak diyor..diğer yanım ise heyecan yapıyorr...

Umudunu kesme canımm bakarsın olmuş senin cücük :KK9::KK9: Çok üzerinde durma ama olumsuz da düşünme :KK16::KK16:

Sağol cnmmm... hadi bakalım gerçi benm bu aydan pek umudum yok ama yumurtlama günüm geçti galiba hiç verimli olamadım bu ay eşim gripti, ben bi kaç gün annemde kaldım falan filannnn

Benimde canım maalesef eşim bu ay tam yumuş zamanı iş için şehir dışına çıktı çalışma olmadı zaten yavaş şimdi hiç gitmedi :KK16::KK16:

Mesaj attım geldi mi bilmiyorum ama hoşgeldinn kuzucumm...sanada şans getirsinnn inş bu topikkk

Aminnn..İnşallahhhhh herkes hamile kalsın inşallah

Sağol cnmmm... hadi bakalım gerçi benm bu aydan pek umudum yok ama yumurtlama günüm geçti galiba hiç verimli olamadım bu ay eşim gripti, ben bi kaç gün annemde kaldım falan filannnn[/QUOTE]

canım öle düşünme adetten 1 gün önce hamiş kalanlar bile var..Rabbim ol derse olurrr gerisi boşşş

canım öle düşünme adetten 1 gün önce hamiş kalanlar bile var..Rabbim ol derse olurrr gerisi boşşş[/QUOTE]

Evet aslında ne zaman olacağı belli olmaz...hayırlısı artık

Ekledim canım seni de Regl tarihini de 15 Şubat yaptım benimkiyle bir bat kardeşşiim beniimmm:KK16::KK16:

Devamı gelicek canımcımm :KK16::KK16: Herşey olacak burda herşeyi bulucaz hemen

Heemmenn yazdım canımmm Düğünün inşallah çok çok güzel geçer caannıımm hiç ara verme hemen çalışmalara başla bakarsın ilk denemede bebişş olu :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ammmiiiinnnn:KK16::KK16::KK16:
aminnnn cok sagol canım benim.insallah gülüm korunmıycam.insallah hepimizin olur bebişleri ellerine saglık topik cok güzel olmus:))

ayy yavrummm düğüneee 2 günnn kalmışşşş :KK52::KK52::KK52::KK52: düğünden sonra ne zaman gelebilceksin aramızaa:KK52::KK52::KK52:

şimdiden hayırlı olsunn kuzum...Allah bir yastıkta kocatsınnnn:KK16::KK16::KK16: çok çok mutlu ol inşşşş:KK16::KK16::KK16:,

kınan düğünün en güzel şekilde geçsinnn inşşşş :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

cok sagol canım benim tüm güzel dualarına amin.düğünden sonra uygun oldukca girerim canım.insallah hepimiz mutlu olalım cok sagolcanım benim.insallah seninde bebiş müjdeni alırız kuzum geldiğimde:))

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Hunâlike deâ zekeriyyâ rabbeh(rabbehu), kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).

RABBİ HEPLİ MİNESSALİHİN...RABBİM bana saliherden evlat bagışla... RABBİYESİR VELA TUASSİR RABBİ TEMMİM Bİ''L HAYR'' RABBİM! kolaylaştır zorlaştırma, RABBİM hayırla sonuçlandır... AMİNNNNNNN

(Ali İmran Suresi 38. Ayet)

Merhaba Anneler Ve Anne Adayları...

Sizlerde benim gibi elinizden gelen herşeyi yapmış fakat hala sonuç alamamışsanız gelin derdimizi kederimizi, sevincimizi, yaptıklarımızı yapacaklarımızı burda paylaşalım.. Gelin listemizi oluşturalım birbirimize destek olalım...
:KK16::KK16::KK16:

NickYaşDenemeBatKullanılan Kür-Uygulanan TedaviKullanılan İlaçKadın FaktörüErkek FaktörüDurum
1caydin29815 ŞubatSoğan Kürü - Keçiboynuzu KürüFolicplus xHareket Azlığı
Haşimato - Troid
:KK36:
2İsyan1232672 ŞubatSoğan Kürü - Bal+Tarçın+Çörekotu KullanılacakinofolicPKO Başlangıç:KK36:
3hknslcn27921 ŞubatSoğan Kürü
Yumurta Takibi
01 Şub Çatlatma iğnesi
klomen
dostinex
folik asit
estrofem
PKO , prolaktin yüksekliği:KK36:
4Lalok2208 ŞubatMr çekilecekProlaktin
Adenom rahatsızlığı
5agustos7225712 ŞubatHormon Testi yaptıracakproxeed plus pentom evicap ecopirin zincoVarioksel:KK36:
61i7beni281 yıla yakın15 ŞubatSoğan kürü -
Çakışır kökü Suyu
KeçiBoynuzu
Folikasit:KK36:
7Minigmanig29Düğününe 2 gün kaldı :nazar:BelirsizSoğan kürü deneyecek

Hormon Testi Yaptıracak

inofolic glifor euthyrox serephone ecoprinHipotroid PKO :KK16:

unutuldum :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

aminnnn cok sagol canım benim.insallah gülüm korunmıycam.insallah hepimizin olur bebişleri ellerine saglık topik cok güzel olmus:))

cok sagol canım benim tüm güzel dualarına amin.düğünden sonra uygun oldukca girerim canım.insallah hepimiz mutlu olalım cok sagolcanım benim.insallah seninde bebiş müjdeni alırız kuzum geldiğimde:))

inşşş canımmm...çok heyecanlandımm senin yerineeee:KK52::KK52::KK52:
gelinliğini falan teslim aldınmııı varmı fotosuuu falan görsennn :KK52::KK52:

X