Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Yaşım 28...Bat? kaç oluyor bilmiyorum ama en son ki regl tarihim 17 ocaktı...ondan önceki 20 aralıkondan önceki de 22 kasım..bu ay kaçta olurum bilmiyorum birde bir ara folik asit kullandım bitince daha almadım...

Ekledim canım seni de Regl tarihini de 15 Şubat yaptım benimkiyle bir bat kardeşşiim beniimmm

ne güzel bilgiler bunlar canım çok saollll

Devamı gelicek canımcımm Herşey olacak burda herşeyi bulucaz hemen

Heemmenn yazdım canımmm Düğünün inşallah çok çok güzel geçer caannıımm hiç ara verme hemen çalışmalara başla bakarsın ilk denemede bebişş olu

Ammmiiiinnnn

kızlar pazar gübü bat günümmm çok heyecanlıyımmm yaaaa

bir yanım çok umutsuz 7 aydır olmadı bu ayda olmayacak diyor..diğer yanım ise heyecan yapıyorr...

Son düzenleme:
Mesaj attım geldi mi bilmiyorum ama[/QUOTE] hoşgeldinn kuzucumm...sanada şans getirsinnn inş bu topikkk[/QUOTE]

Aminnn..İnşallahhhhh herkes hamile kalsın inşallah

kızlar pazar gübü bat günümmm çok heyecanlıyımmm yaaaa

bir yanım çok umutsuz 7 aydır olmadı bu ayda olmayacak diyor..diğer yanım ise heyecan yapıyorr...

Umudunu kesme canımm bakarsın olmuş senin cücük Çok üzerinde durma ama olumsuz da düşünme

Sağol cnmmm... hadi bakalım gerçi benm bu aydan pek umudum yok ama yumurtlama günüm geçti galiba hiç verimli olamadım bu ay eşim gripti, ben bi kaç gün annemde kaldım falan filannnn

Benimde canım maalesef eşim bu ay tam yumuş zamanı iş için şehir dışına çıktı çalışma olmadı zaten yavaş şimdi hiç gitmedi

Mesaj attım geldi mi bilmiyorum ama hoşgeldinn kuzucumm...sanada şans getirsinnn inş bu topikkk

Aminnn..İnşallahhhhh herkes hamile kalsın inşallah

Sağol cnmmm... hadi bakalım gerçi benm bu aydan pek umudum yok ama yumurtlama günüm geçti galiba hiç verimli olamadım bu ay eşim gripti, ben bi kaç gün annemde kaldım falan filannnn[/QUOTE]

canım öle düşünme adetten 1 gün önce hamiş kalanlar bile var..Rabbim ol derse olurrr gerisi boşşş

canım öle düşünme adetten 1 gün önce hamiş kalanlar bile var..Rabbim ol derse olurrr gerisi boşşş[/QUOTE]

Evet aslında ne zaman olacağı belli olmaz...hayırlısı artık

aminnnn cok sagol canım benim.insallah gülüm korunmıycam.insallah hepimizin olur bebişleri ellerine saglık topik cok güzel olmus:))

cok sagol canım benim tüm güzel dualarına amin.düğünden sonra uygun oldukca girerim canım.insallah hepimiz mutlu olalım cok sagolcanım benim.insallah seninde bebiş müjdeni alırız kuzum geldiğimde:))

unutuldum

inşşş canımmm...çok heyecanlandımm senin yerineeee
gelinliğini falan teslim aldınmııı varmı fotosuuu falan görsennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…