Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ben doktor gidicektim ya ertelemiştim hani malum nedenlerden dolayı biliyosun gittim neyse salıydı pazartesi gününe aldım yer varmış gittim alttan muaniyeden cok tırsıyorum ya doktor demezki krtaj olmuşsun bakmam lazım diye yemin ediyorum soğuk ter dökmek o an anladım :KK52: neyse işte tam muaniye edecek gözümü yumdum anamm hiç bişey anlamadım korktuğum gibi olmadı ama doktor cok anlayışlıydı o ayrı korktumu anladı sanırım bu hani muaniye sandalyeleri var ya zaten ben onu görünce kopuyorum bacaklarını ayırıyossun falan onda kontrol etmicem seni diyince heralde bakışımı yakaladı böle Allah razı olsun diye bir bakış attım güldü zaten baktı bişeyin cok rahmin cok düzgün dedi hormanlarımda normalmiş adetimi bekliyorum bende düzensiz olduğum için ilaç vermek istemedi düzgün olan hormanlarını bozmayalım dedi adetin kendiliğinden gelsin 15 günü başla 10 gün sabah aksam iç dedi bende onu istiyırum bakalım adetimin 2 günü gene gidicem ama :KK24:
ayyy sorma ya çatala oturmakk bencede çok fena..bende ilk muayenemde ona oturdum bacaklarım zıngır zıngır titriodu..sonra doktor çok güzel rahatlattı sağolsun...
doktor ne ilacı verdi kuzum sa sabah akşam

amann bir o kaldır görmeyenn lazercisinden tut doktoruna asistanına hep gördülerrr zatennn :KK9::KK9::KK9: yiğidin malı meydanda derler benimki hepten ortadaaa:KK60::KK60::KK60: birde bu görüversinn mahrumm kalmasınn benim kuşumdannnn :KK9::KK9::KK9:
zaten giren çıkannn belli değilll...usg aletii benim 2. kocam gibiii :KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy isyan hiç güleceğim yoktu bu keyfine maşallah :nazar::KK52::KK52:

Maalesef bi kaçışım vardı hastaneden ondan sonra sormaayın :KK9::KK9::KK9::KK9:

ilk yeni evliyim muaniye olucam hiç alttan kontrol olmamıştım o güne kadar gene adet düzensizlimden dolayı gittim doktor gec dedi arka tarafa bende tamam dedim üstümü soyunmam gerekiyor ya bekledim cesaretimi toplamak için yok bakıyom olmadı kaçtım doktor odayı bos görünce ne haldedir düşünemiyorum bikerede ben öle kaçmıştım düşük esnasında ama kaçışım olmadı :KK50::KK30::KK50:

ilk yeni evliyim muaniye olucam hiç alttan kontrol olmamıştım o güne kadar gene adet düzensizlimden dolayı gittim doktor gec dedi arka tarafa bende tamam dedim üstümü soyunmam gerekiyor ya bekledim cesaretimi toplamak için yok bakıyom olmadı kaçtım doktor odayı bos görünce ne haldedir düşünemiyorum bikerede ben öle kaçmıştım düşük esnasında ama kaçışım olmadı :KK50::KK30::KK50:

Kaçtıınn mmııı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ilahi kız oraya kadar gitmişsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy sorma ya çatala oturmakk bencede çok fena..bende ilk muayenemde ona oturdum bacaklarım zıngır zıngır titriodu..sonra doktor çok güzel rahatlattı sağolsun...
doktor ne ilacı verdi kuzum sa sabah akşam

progestan diye bir tatlım daha öncede kullanmıştım hem adetini düzenliyor hemde hamile kalabilmene destek oluyor aynı zamandada düşük öneleyici olarak kullanılabilen bir ilaç yavrum denedim faydasını gördüm şimdi gene düzensizim maalesef adet olduktan sonra 2 günü gidip gene kan vericem daha sonra 15 günü başlayıp bu ilacı kullanmaya başlıcam bakalım inş gene işe yarar normalde yumurtlamanıda sagladıgı için kısırlık tedavisindede kullanılabilen bir ilaç kuzum :KK19:

Kaçtıınn mmııı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ilahi kız oraya kadar gitmişsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

vallahada billada kaçtım napim anacım kuşum korkar benim öle şeylerde izmirde tepecik hastanesine gitmiştim normal kontrol olayım diye baktım bu doktorun düşüncesi iyi değil valla odaya gittim altımı cıkarıcam ya fermuarımı açtım baktım olmıcak kaçtım daha sonrada başka doktora gidip normal muaniye olmuştum özelde alıştık ama sonra anneme bile anlatmadım ilk defa sizinle paylaşıyorum :KK14:

Oooyyyy ne kadar yüksekmiş şimdi normale döndü mü? :KK53:
O gun bugundur kan degerime baktirmadim cnm , 3 gunde bir tam aliyordumm ilaci yuzumde sivilcelenme olmaya baslayinca doktorum fazla yuklenmeyelim sana yarim al dedi , 7-8 siseden sonra kanimda da inmemisse o vakit vay halime. :KK19::KK19::18::18::18:

vallahada billada kaçtım napim anacım kuşum korkar benim öle şeylerde izmirde tepecik hastanesine gitmiştim normal kontrol olayım diye baktım bu doktorun düşüncesi iyi değil valla odaya gittim altımı cıkarıcam ya fermuarımı açtım baktım olmıcak kaçtım daha sonrada başka doktora gidip normal muaniye olmuştum özelde alıştık ama sonra anneme bile anlatmadım ilk defa sizinle paylaşıyorum :KK14:

Sende bendensin.. bende evlenmeden önce gittim karından ya oohh rahatım bi güzel baktı ultrasonla.. Evlendim herkez diyo git bi kontrol ol yokk 1 seneyi geçti ancak cesaretimi topladım tabii bayan doktora.. YAnında da yardımcısı oturdum çatala elimi kolumu ayağımı nereye koyucağımı bilemedim çok kötü bi durumdu ... :KK17::KK17::KK37::KK37:

Maalesef bi kaçışım vardı hastaneden ondan sonra sormaayın :KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1:

Sende bendensin.. bende evlenmeden önce gittim karından ya oohh rahatım bi güzel baktı ultrasonla.. Evlendim herkez diyo git bi kontrol ol yokk 1 seneyi geçti ancak cesaretimi topladım tabii bayan doktora.. YAnında da yardımcısı oturdum çatala elimi kolumu ayağımı nereye koyucağımı bilemedim çok kötü bi durumdu ... :KK17::KK17::KK37::KK37:

Benimde ilk muayenem berbatti hos siz turk doktorlaar gosteriyonuz , uluslar arasi gormeyen doktor kalmadi cildiye bile gordu:KK1:

Hoşgeldiinnn şekeriimm :KK16::KK16: inşallah tez zamanda bebişine kavuşursun canımm... Soğan kürünü dene bence de bitkisel sonuçta bir zararı yok :KK56::KK56:

hoşbuldum canımm aminnnn inşşşş.yapıcam canım ne bilim kimisi diyor kist yoksa kist oluşumu yapar falan bende denemk istiyorum.

ayy isyan hiç güleceğim yoktu bu keyfine maşallah :nazar::KK52::KK52:

amann napayımm can sık san sık bir faydasıı yok deliliğe vurayımm diyorumm bendeee:KK9::KK9:

ahahah ahahaha ahahahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9: doktor demiştir kaçmış bu hasta diğerini al :KK9::KK9::KK9:zaten tamm kurbanlık koyun gibiyizz oradaaa:KK1::KK1:
progestan diye bir tatlım daha öncede kullanmıştım hem adetini düzenliyor hemde hamile kalabilmene destek oluyor aynı zamandada düşük öneleyici olarak kullanılabilen bir ilaç yavrum denedim faydasını gördüm şimdi gene düzensizim maalesef adet olduktan sonra 2 günü gidip gene kan vericem daha sonra 15 günü başlayıp bu ilacı kullanmaya başlıcam bakalım inş gene işe yarar normalde yumurtlamanıda sagladıgı için kısırlık tedavisindede kullanılabilen bir ilaç kuzum :KK19:

hemmmmmm hemmmmm bana hiç ilan veren olmadı başım kelmii laa benimmm :44::44::KK9::KK9::KK9: baktımm kelde değilim saçç varrrr :KK9::KK9::KK9: ee niye kimse bana ilaç vermioooo :KK36::KK36::KK36::KK33::KK33:

hoşbuldum canımm aminnnn inşşşş.yapıcam canım ne bilim kimisi diyor kist yoksa kist oluşumu yapar falan bende denemk istiyorum.

canım 15 gün olmasada 7 gün dene sende

canım ben gittim daha önce
adetin 3. günü hormonlarına bakıldı..hormonlarım şükür çok iyi..ama yumrtalıklarımda pko görünümünde kistler varmış haşka şeklinde ama hamile kalmana engel değil çünkü hormonların düzgün dedi..
sonra 21. progesteron testi yapıldı yumurtalıp yumurtlamadığım bakıldı onda da değerim 10 un üstünde çıktı..
eşimden sperms testi istendi o da iyiçıktı..
şimdi sıra rahim filmde..
yarın doktor büyük ihtimalle rahim filmi dicekkk banada :18::18:

aynenn canımmm ama inşş rabbim bizede nasipp edecekk inşşşşş:KK19::KK19::KK16::KK16:

ayy rahim filmiii zor diyolar ya ee herşeyin ii neden olmaz belki tüpte sıkıntı var inş.olmasında varsada hamile kalamdan çıksın çözülsün benm yumurtalıklarım da falan sıkıntı ameliyat olduğum için herşeye bakıldı tek tüplere bakılmadı onun içinde işte rahim filmi gerekiyor.

kızlar şimidide kuzenime kan verdirttim bende bağışıklık yaptıı kan vermek kuzenimede sardımmm :KK9::KK9::KK9:
onda da pko var ama onun adetleri falan düzensiz..7 ay sonra düğünü var bende şimdiden hormonlarına falan bakalım dedim kandırdımm kanı verdikk bakalımm ne çıkcak..psikopatt oldummm yokmu başka kan vercekkkk :KK52::KK52::KK52:

ayy rahim filmiii zor diyolar ya ee herşeyin ii neden olmaz belki tüpte sıkıntı var inş.olmasında varsada hamile kalamdan çıksın çözülsün benm yumurtalıklarım da falan sıkıntı ameliyat olduğum için herşeye bakıldı tek tüplere bakılmadı onun içinde işte rahim filmi gerekiyor.

aslında dış gebelik tüplerde küçük tıkanıklık darlıklardan dolayıda olabilirmiş canım..
bence sende çektir hsg filmini diğer tüpüne iyi bakılsın kontrol altına alınsın..
aşılama denedinmi hiç

kızlar şimidide kuzenime kan verdirttim bende bağışıklık yaptıı kan vermek kuzenimede sardımmm :KK9::KK9::KK9:
onda da pko var ama onun adetleri falan düzensiz..7 ay sonra düğünü var bende şimdiden hormonlarına falan bakalım dedim kandırdımm kanı verdikk bakalımm ne çıkcak..psikopatt oldummm yokmu başka kan vercekkkk :KK52::KK52::KK52:

Aferinn giz :KK1:Cok mantikliii bende bunu ablama soledimerkenden baktir hormonlarina diye:KK1::KK1: sizede az kalmis madem evlenecekk erken davransinn

X