Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

aslında dış gebelik tüplerde küçük tıkanıklık darlıklardan dolayıda olabilirmiş canım..
bence sende çektir hsg filmini diğer tüpüne iyi bakılsın kontrol altına alınsın..
aşılama denedinmi hiç

yok hemen aşılama yapmıoki daha denemeye başladıktan sonra gitmedik olmazsa bakarız demişti aşılama da eşim biraz zor kabul eder bu konularda çok hassas.bizim kolay olmaz zaten kolay bişi atlatmadın dio acelemiz yok dio strese gerek yok dio

Insallah canim cok saol , bu ay mutlaka yapmam lazim emar sonucu gosterecegim vakit kan tahlilide elimde olur:KK19::KK19:

emar neden çekildinn kuzum pekiii

Aferinn giz :KK1:Cok mantikliii bende bunu ablama soledimerkenden baktir hormonlarina diye:KK1::KK1: sizede az kalmis madem evlenecekk erken davransinn

bende öle dedimm..bak dedim benim 8 aydır olmuyor..
bende adet düzensziliğide yok..senin o da var..şimdiden tedavine başlıcaz dedimm..
valla gerekirse döverimmm onuu.. benim çektiğimi çekmesinnn

yok hemen aşılama yapmıoki daha denemeye başladıktan sonra gitmedik olmazsa bakarız demişti aşılama da eşim biraz zor kabul eder bu konularda çok hassas.bizim kolay olmaz zaten kolay bişi atlatmadın dio acelemiz yok dio strese gerek yok dio

hormon testi için mi kan veriyosunuz anlamadım :)

evet canım hormon için veriyoruz..
tatlım hiç belli olmaz tek tüple hamile kalan çok kişi var..
inş sende onlardan olacaksınn Rabbim büyükkk..

hormon testi için mi kan veriyosunuz anlamadım :)
Evet canim ben verecem yakin zamanda :KK1::KK1: bnm hormonlarla basim belada :KK1:

emar neden çekildinn kuzum pekiii

bende öle dedimm..bak dedim benim 8 aydır olmuyor..
bende adet düzensziliğide yok..senin o da var..şimdiden tedavine başlıcaz dedimm..
valla gerekirse döverimmm onuu.. benim çektiğimi çekmesinnn
Canim benim, prolaktin hormunum cok salgiladigi icin bir nevi tumor olusmus yani sislikk adenom deniliyor.hormonum olmasi gerekenden 7 mm buyuk cikti iste bendeki kan degerlerim bole fittirik gorunce emara gondermisti , simdi de tekrar adetten sonra emara gidecem ne kadar kuculdugunu gormek icin
Hos emara gececm diye yumurtalarim kalitesiz olacagi icin calismalari oyuzden mart ayina atiyorum

Son düzenleme:
evet canım hormon için veriyoruz..
tatlım hiç belli olmaz tek tüple hamile kalan çok kişi var..
inş sende onlardan olacaksınn Rabbim büyükkk..

bende mi versem acaba :) adetim saati bile şaşmaz bu ay 2 gün geçti hemen umutlandım işte.

inş.canım inş..olacak benmde

Evet canim ben verecem yakin zamanda :KK1::KK1: bnm hormonlarla basim belada :KK1:

Canim benim, prolaktin hormunum cok salgiladigi icin bir nevi tumor olusmus yani sislikk adenom deniliyor.hormonum olmasi gerekenden 7 mm buyuk cikti iste bendeki kan degerlerim bole fittirik gorunce emara gondermisti , simdi de tekrar adetten sonra emara gidecem ne kadar kuculdugunu gormek icin
Hos emara gececm diye yumurtalarim kalitesiz olacagi icin calismalari oyuzden mart ayina atiyorum

[COLOR="#006400"]adetim falan düzenli benim genede versem mi acaba.yoksa adetten değil başka bişide olabilir mi yani adetim düzenli demek hormonlarında düzenli oluyor anlamına gelmez mi acaba.[/COLOR]

inş küçülmüştür canım ve inş değerlerin normale inmeye başlamıştır..
ilk defa duyuyorum ama ben böle birşey olduğunu

bende mi versem acaba :) adetim saati bile şaşmaz bu ay 2 gün geçti hemen umutlandım işte.

inş.canım inş..olacak benmde

canım benimde adetim şaşmazdı bu ay 3 gün gecikti işte..
kesinlikle hormonlarına baktı..herşeyin başı hormonlar çünlü

[COLOR="#006400"]adetim falan düzenli benim genede versem mi acaba.yoksa adetten değil başka bişide olabilir mi yani adetim düzenli demek hormonlarında düzenli oluyor anlamına gelmez mi acaba.[/COLOR]
Ben 30 gunde bir oluyordum prolktin icin ilac almaya basladiktan sonra 21 gune indi duzene girdi belliki hormonlarin iyi:nazar: ama baska hormonlarda onemli yaniii bi baktir sendeee

Ohhh Ohhh bakıyorumda muhabbet koyu, hemi de bensiz :126:

Artık sorularıma kızacaksınız ammaaaaa ben gene birşey sorcam ve cevap bekliyorum siz değerliiii sağlam ciğerliii bebeklerini kucaklarına almaya az kalmış hanımlardan (bak bak yalakalığıma da bak )

Şimdi arkadaşlar ben sadece 1 kere gittim kadın doğumcuya iltihap var dedi alttan ultrason ve göremediğim bişeylerle baktı, sorun yok yumurtalıklarında temiz dedi, smear testi yaptı temiz çıktı amma velakin orda da çocuk mocuk yok..

Şimdi size sorum siz değer meğer veriyorsunuz ben böyle oluyom
:44:

Ya şimdi doktora eşim ürolijiye gitsin değerlere göre ondan sonra ben adetin 3. günü mü gideyim, yoksa eşimle beraber mi gideyim, . Ben napayımmm yaaaa..

elim ayam birbirine karıştı bizim eski ortak aradı isyannnnnn
ağzıma geleni saydım bide yüzsüz halinizi sormak için aradım diyo ya elim ayağım titriyo :KK50::KK50:

elim ayam birbirine karıştı bizim eski ortak aradı isyannnnnn
ağzıma geleni saydım bide yüzsüz halinizi sormak için aradım diyo ya elim ayağım titriyo :KK50::KK50:

kız bu adam manyakmı ne demek halinizi sormak yaaa:KK47::KK47::KK47: akıl yok resmen..ne dedin peki sen..
o ne dedi..çeksin senedi bankadan manyakk yaaa:KK47::KK47::KK47::KK53::KK53:

ilk defa duyuyorum ama ben böle birşey olduğunu

kesinlikle hormonlarına baktı..herşeyin başı hormonlar çünlü

insallh kuzum ya, hic sorma bnde tesadufen iltihap icin gitmistim ve an icimden geldi iki aydir kendimizce calisma yapiyorduk bebis icin ama olmadi dedim hani cokTa onem vermedik esime kalsa solemeyecekti hormmonlarina bakariz dediyani bnde tesadufen ogrendim ve adenomu duydugum an dunya basima yikildi. Gunlerce agladim ailem de ilk defa duyuyor hepimiz soka girdik meger sterste en buyuk dusman imis. Bende zamandinda cok strest cektim:KK50: sonra burda dolasinca meger sadece bende degil bir cok kadinda varmis ve korkulack birsey olmadigini gordum..
Doktorum da hamile kalirsan sagligin sozkonusu dedi once iylestirelim dedi bu hormn tam gozlerin arkasinda bulunuyor goz
Lere baski ve bas agrisi yapiyodu bnde cok . Bole hamile kalirsan gorme kaybi oluer deyince duraksadim..
Ama yine burda yasca buyuk bi abla adenomlu hamile kalmis ve simdi dogumunu yaptiii
Inanki hersey kadir kismet..

Ohhh Ohhh bakıyorumda muhabbet koyu, hemi de bensiz :126:

Artık sorularıma kızacaksınız ammaaaaa ben gene birşey sorcam ve cevap bekliyorum siz değerliiii sağlam ciğerliii bebeklerini kucaklarına almaya az kalmış hanımlardan (bak bak yalakalığıma da bak )

Şimdi arkadaşlar ben sadece 1 kere gittim kadın doğumcuya iltihap var dedi alttan ultrason ve göremediğim bişeylerle baktı, sorun yok yumurtalıklarında temiz dedi, smear testi yaptı temiz çıktı amma velakin orda da çocuk mocuk yok..

Şimdi size sorum siz değer meğer veriyorsunuz ben böyle oluyom
:44:

Ya şimdi doktora eşim ürolijiye gitsin değerlere göre ondan sonra ben adetin 3. günü mü gideyim, yoksa eşimle beraber mi gideyim, . Ben napayımmm yaaaa..

canım eşin gitsin sende adetin 3. günü git..
hormonlarına bakılsın ve o gün vajinal muayene ol..adetken herşey daha net belli olurmuş çünkü..
bizdede bir sorun yok görünüyor ama bebekte yokk nasıl iş anlamadım bendee

insallh kuzum ya, hic sorma bnde tesadufen iltihap icin gitmistim ve an icimden geldi iki aydir kendimizce calisma yapiyorduk bebis icin ama olmadi dedim hani cokTa onem vermedik esime kalsa solemeyecekti hormmonlarina bakariz dediyani bnde tesadufen ogrendim ve adenomu duydugum an dunya basima yikildi. Gunlerce agladim ailem de ilk defa duyuyor hepimiz soka girdik meger sterste en buyuk dusman imis. Bende zamandinda cok strest cektim:KK50: sonra burda dolasinca meger sadece bende degil bir cok kadinda varmis ve korkulack birsey olmadigini gordum..
Doktorum da hamile kalirsan sagligin sozkonusu dedi once iylestirelim dedi bu hormn tam gozlerin arkasinda bulunuyor goz
Lere baski ve bas agrisi yapiyodu bnde cok . Bole hamile kalirsan gorme kaybi oluer deyince duraksadim..
Ama yine burda yasca buyuk bi abla adenomlu hamile kalmis ve simdi dogumunu yaptiii
Inanki hersey kadir kismet..

aa gözleremi vuruyor birdeee çok şaşkınım şu andaaaa:KK53::KK53::KK53: hiç belirti falan vermedimi canım ya..
şimdi okudum bazılarından süt geliomuşşş :KK53:

kız bu adam manyakmı ne demek halinizi sormak yaaa:KK47::KK47::KK47: akıl yok resmen..ne dedin peki sen..
o ne dedi..çeksin senedi bankadan manyakk yaaa:KK47::KK47::KK47::KK53::KK53:

diyoki nisanın 26 sına kadar 20 binlik paramı ödeyin size diyor kolaylık yapıcam bende dedim senin allah belanı versin o parayı bir şekilde bulup ödicem ama seni birdaha benim yakınlarımda görmek istemiyorum nisan ayınınkini ödersek diyerlerini tarihlerini ertelicekmiş ağzıma geleni saydım isyan elim ayağım titriyo resmen Allah belasını versin bizi ne hallere düşürdü bende dedim bankadan senetleri çek diye kerizim ya diyo

Ilk defa duyuyorum ama ben böle birşey olduğunu

Kesinlikle hormonlarına baktı..herşeyin başı hormonlar çünlü

ya bide birşey diyim mi 2 gün geçti 2.günü akşamı oldum yani 4ünde bugün çok az oluyor neden ki acaba 4 gün falan sürerdi benim.

diyoki nisanın 26 sına kadar 20 binlik paramı ödeyin size diyor kolaylık yapıcam bende dedim senin allah belanı versin o parayı bir şekilde bulup ödicem ama seni birdaha benim yakınlarımda görmek istemiyorum nisan ayınınkini ödersek diyerlerini tarihlerini ertelicekmiş ağzıma geleni saydım isyan elim ayağım titriyo resmen Allah belasını versin bizi ne hallere düşürdü bende dedim bankadan senetleri çek diye kerizim ya diyo
töbee ya tam şerefsizz yaa...
madem keriz değil resmen düşmen ne halt yemeye sizi arıo..
bu ben buradayımm ödeyin diye göz dağı vermek için aramış vbence..
Allahım böle insanlardan uzak eylesin bizleri..
nisana kadar 20 bin bulabilekcemisiniz pekiii:KK53::KK53:

canım eşin gitsin sende adetin 3. günü git..
hormonlarına bakılsın ve o gün vajinal muayene ol..adetken herşey daha net belli olurmuş çünkü..
bizdede bir sorun yok görünüyor ama bebekte yokk nasıl iş anlamadım bendee

Sorma ya, ay bide eşim bu ayda geçsin sonra giderim diyor.Bence olacak diyor ama ben kendimi çok geç kalmış hissediyorum doktora gitmemekle...

X