Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Valla bu işin ehli sayılmam, internetten baktığım kadarıyla günde iki defa aç karnına içiliyordu bir çay bardağının yarısından az fazla çakşır suyuna normal su katarak içiyo eşim...Ya bende gelişigüzel kürler mürler deniyorum sorun nedir ne değildir bilmeden en kısa zamanda doktora gitmem lazım eşimle...çok kızdım kendime şimdi

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Nasıl kullanıyor canım tarifini verebilir misin? Bir de günde 3 defa sanırım eşim yoğun öğlen içmeyi unutur kesin :26: Önemli mi?

Valla bu işin ehli sayılmam, internetten baktığım kadarıyla günde iki defa aç karnına içiliyordu bir çay bardağının yarısından az fazla çakşır suyuna normal su katarak içiyo eşim...Ya bende gelişigüzel kürler mürler deniyorum sorun nedir ne değildir bilmeden en kısa zamanda doktora gitmem lazım eşimle...çok kızdım kendime şimdi

CNM SONUÇTA HEPSİ BİTKİSEL Bİ SORUN OLACAĞINI SANMIYORUM AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN.
DOKTORA DA GİDERSEN EN AZINDAN İÇİN RAHATLAR.

CNM SONUÇTA HEPSİ BİTKİSEL Bİ SORUN OLACAĞINI SANMIYORUM AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN.
DOKTORA DA GİDERSEN EN AZINDAN İÇİN RAHATLAR.

Evet bitkisel olduğundan, karı vardır en azından diye düşünüp veriyorum eşime, ama yinede doktora gidip bir sorun nedir diye öğrenmemde lazım bakalım nedir...Şimdi de Bursa'da iyi bir doktor bulmam lazım ayy ayyy ne zormuşş gebe kalmak ya
:84::84:

Evet bitkisel olduğundan, karı vardır en azından diye düşünüp veriyorum eşime, ama yinede doktora gidip bir sorun nedir diye öğrenmemde lazım bakalım nedir...Şimdi de Bursa'da iyi bir doktor bulmam lazım ayy ayyy ne zormuşş gebe kalmak ya

EVT GİT TABİİ CNM DOKTORA.
AYY HİÇ DEME ONU BENDE ÇOK KOLAY SANIRDIM ŞU HAMİLE KALMAYI.
ALNIMIN DAMARI ÇATLADI VALLAHİ.:KK52::KK37:
KAZAYLA HAMİLE KALDIM DİYENLERE HAYRET EDİYORUM ZATEN.:KK30:
BİZDE NELER NELER YAPIORUZZ...DEMEK Kİ RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VAR.

EVT GİT TABİİ CNM DOKTORA.
AYY HİÇ DEME ONU BENDE ÇOK KOLAY SANIRDIM ŞU HAMİLE KALMAYI.
ALNIMIN DAMARI ÇATLADI VALLAHİ.:KK52::KK37:
KAZAYLA HAMİLE KALDIM DİYENLERE HAYRET EDİYORUM ZATEN.:KK30:
BİZDE NELER NELER YAPIORUZZ...DEMEK Kİ RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VAR.

Aynen katılıyorum canım ya o kadar erteledik sanli şıp diye olacakmış gibi şimdi uğraş dur.. Bi de ilk denememiz de oldu demiyolar mı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

BU ARADA EŞİN İÇİNSE DOKTOR.
Bİ ÜROLOJİ UZMANINA GÖRÜNSÜN.
DOKTORA GİTMEDEN ÖNCE 3 GÜNLÜK Bİ CİNSEL PERHİZ UYGULAYIN.
ÇÜNKÜ SPERM TESTİ YAPARLAR DİREK.
SENDE GİDECEKSEN EĞER ADETİNİN İKİNCİ GÜNÜ GİT CNM.
BİDAHA GİTGEL YAPMAYIN YANİ.

Aynen katılıyorum canım ya o kadar erteledik sanli şıp diye olacakmış gibi şimdi uğraş dur.. Bi de ilk denememiz de oldu demiyolar mı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

EVET KUZUUMM BENDE ÖYLE SANIRDIM.
AMA BAK HEMEN HEMEN 1 YIL OLCAK NERDEYSE DAHA TIK YOK.
BENİM Bİ ARKADAŞIM ÖYLE İLK GECEDEN HAMİLE KALDI.BENDEN SONRA EVLENDİ DOĞURDU BİLE KIZIDA 2-3 AYLIK OLMUŞTUR.
BİZİM KADERSİZ BAŞIMIZ :KK5::KK5::KK5::KK14::KK14::KK14:

Bence de ertelemeden git canım.. Eğer devlet hastanesine gideceksen 1 yılı geçti olmuyor de çünkü 1 yılın altındaysa yapmıyolarmış. Özel hastaneye gideceksen ısrar et istiyorum yapın de yaparlar :KK34:

çok cahilim galiba şimdi eşim benle birlikte kadın doğumcuya gelmesin mi ayyy şuan gülmekten kırıldım ya yazarken aklıma dank etti ben eşimi de kadın doğumcu muayene edecek sanıyordum :KK60::KK60:kafam allak bullak oldu ya hiç anlamam ki bu işlerden eşim şimdi ürolojiden mi randevu alsın, hani şu sperm bilmem ne testi varya onu orasımı yapıyor...:18:

Bence de ertelemeden git canım.. Eğer devlet hastanesine gideceksen 1 yılı geçti olmuyor de çünkü 1 yılın altındaysa yapmıyolarmış. Özel hastaneye gideceksen ısrar et istiyorum yapın de yaparlar :KK34:
Büyük ihtimal özel olur canım zaten hafta sonu gidebilirim.

çok cahilim galiba şimdi eşim benle birlikte kadın doğumcuya gelmesin mi ayyy şuan gülmekten kırıldım ya yazarken aklıma dank etti ben eşimi de kadın doğumcu muayene edecek sanıyordum :KK60::KK60:kafam allak bullak oldu ya hiç anlamam ki bu işlerden eşim şimdi ürolojiden mi randevu alsın, hani şu sperm bilmem ne testi varya onu orasımı yapıyor...:18:

Büyük ihtimal özel olur canım zaten hafta sonu gidebilirim.

ESTAĞFURULLAH .KIZZ YOKK EŞİNİ KADIN DOĞUM MUAYENE EDER Mİ?:KK1:
ONA ÜROLOJİ POLİKLİNİĞİNDEN RANDEVU ALACAKSIN.
SPERM TESTİNİ ORDA YAPACAKLAR.:KK51:

Ne habersiniz ? Muhabbet koyu masallhhh :nazar:
Isyan123 canim gecmis olsunn kirmizilar gelmis.. :KK43: insllh cok bekletmez seni ..

Ne habersiniz ? Muhabbet koyu masallhhh :nazar:
Isyan123 canim gecmis olsunn kirmizilar gelmis.. :KK43: insllh cok bekletmez seni ..

h.g cnm. gel sende katıl muhabbete.
isyanın kırmızıları gelmemiş diye biliyordum ama dur bi geçmişi okuyim.yeni mi yazdı yoksa?

h.g cnm. gel sende katıl muhabbete.
isyanın kırmızıları gelmemiş diye biliyordum ama dur bi geçmişi okuyim.yeni mi yazdı yoksa?

Hosbulduk canim.
Aaaa bn mi yanlis okumusum yaaa haaa kirmizi gelmemisss prdon yaaa negatif testi kastediyordum .. :KK43: valla su hamilelik yuzunden kafayi yedimmm bennn zaten :KK1: ruyamda da gordum hamileymisim ogrendikten bir saat sonra adet oluyormusum her yerim kanlar icinde imis..

Hosbulduk canim.
Aaaa bn mi yanlis okumusum yaaa haaa kirmizi gelmemisss prdon yaaa negatif testi kastediyordum .. :KK43: valla su hamilelik yuzunden kafayi yedimmm bennn zaten :KK1: ruyamda da gordum hamileymisim ogrendikten bir saat sonra adet oluyormusum her yerim kanlar icinde imis..

haa evet negatif ama daha gelmemiş kırmızıları.
hepimiz öyleyiz bacım yaa şu hamilelik için psikolojimiz bozuldu.
rüyanıda hayra yoralım,hayır çıksın inşallah.
ama genelde rüyada kan görüldü mü rüya bozulur derler.

Son düzenleme:
haa evet negatif ama daha gelmemiş kırmızıları.
hepimiz öyleyiz bacım yaa şu hamilelik için psikolojimiz bozuldu.
rüyanıda hayra yoralım,hayır çıksın inşallah.
ama genelde rüyada kan görüldü mü rüya bozulur derler.

Kafayı yıycem bn dort duvar arasında hos aylardır korundugum halde psıkolojım bozuldu :KK1: bir an once bebis calismalarina baslamk istiyorum ama bir o kadar da korkuyorummm ;
Tecrubelerimden bilerek yaziyorum cok aci cekmeden mutluluga erisemiyorum ben malesef atacagim her adimda imtihanim buyuk oluyor.:KK43::KK43:

X