Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Senin çok oldu mu çekineli? Çünkü çektirdikten sonra hamilelik şansı artıyormuş.. :KK76::KK76:

keşkeee ben aralığın 25 inde tedaviye başladım adetim 10 gün gecikmişti hamileyim zannettim doktora gidecektim sabah bir baktım yine hüsran.sonra da tedavi başladı işte.ocağın 2 sinde de hsg çekildi

Ben rapor vereyim...
1. litre çakşır kökü suyu ( eşimin deyimiyle, tadı berbat olduğundan zıkkımın kökü
:76:) bitmiş bulunuyor, bugün yenisi alınacak zamanım olursa tabi...

Ve ben daha soğan kürüne başlamadım..
Keçiboynuzu da orda öyle biri beni kür yapsa diye bekliyor.
:63::63:

He bu arada işlerden güçlerden vs.lerden dolayı sadece haftasonu çalıştık anladınız siz :KK19:

Son düzenleme:
Selam kizlar bende katilabilir miyim araniza

Tabii ki canım hoşgeldinn :KK16::KK16::KK16: İlk sayfaya bir gözat istersen ona göre bilgilerini verirsen bende eklerim seni :KK34::KK34:

Ben rapor vereyim...
1. litre çakşır kökü suyu ( eşimin deyimiyle, tadı berbat olduğundan zıkkımın kökü
:76:) bitmiş bulunuyor, bugün yenisi alınacak zamanım olursa tabi...

Ve ben daha soğan kürüne başlamadım..
Keçiboynuzu da orda öyle biri beni kür yapsa diye bekliyor.
:63::63:

He bu arada işlerden güçlerden vs.lerden dolayı sadece haftasonu çalıştık anladınız siz :KK19:

Oohhh yarasın şifaa olsunn.. Çakışır kökü suyunu hiç araştırmadım bir bakayım nelere faydalıymış :26::26::26:

Soğan kürüne başla vakit kaybetmeden bence keçiboynuzuna da aynı şekil :KK76::KK76::KK76::KK76:

Tabii ki canım hoşgeldinn :KK16::KK16::KK16: İlk sayfaya bir gözat istersen ona göre bilgilerini verirsen bende eklerim seni :KK34::KK34:

Oohhh yarasın şifaa olsunn.. Çakışır kökü suyunu hiç araştırmadım bir bakayım nelere faydalıymış :26::26::26:

Soğan kürüne başla vakit kaybetmeden bence keçiboynuzuna da aynı şekil :KK76::KK76::KK76::KK76:
Sözde hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş,sperm kalitesini arttırıyormuş, kadınlarda da daha kaliteli yumurta sağlıyormuş ama ben hiç içemedim tadı çok fena.

bende dün çatlatma iğnemi vuruldum.
6 yumurtadan biri çatlamıştı,diğerleri için de iğne yaptı işte...
çalışmalara son gaz devam :KK17::KK49:

slm kızlarr.:KK3:
caydin, 1i7beni ve diğer arkadaşlar nasılsınız?,
isyan dan haber var mı?

Sllmm canımm hoşgelldiinnn :KK3::KK3::KK3::KK3:

Hadi bakalım hayırlısı inşallah hayırlı haberler bebek müjdeleri gellllssiiinnnn :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Hadi bakalım inş. emeğine değer de hayırlı haberlerle gelirsin...

NEGATİF canım kan testi..
ama adet olmadım halaa off gelse şu kırmızılar artıkkk :KK31::KK31:
İsyan ben senden umutluydum aslında ama napalım ömüzüdeki maçlara bakıcaz artık.

X