Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Çakşır Nedir?

Çakşır, diğer adıyla Ferula, Akdeniz bölgesinde özellikle Hatay da yetişen bir bitkidir. Otu yiyen keçilerin ikiz doğurduğu görülmüştür. İnsanlar için şifası kökündedir.

Çakşır Faydaları Nelerdir?

Çakşır, erkeklerde cinsel güç ve isteği arttırdığı gibi sperm sayısında da artış ve canlılık sağlar. Bayanlarda hormonal olumlu etkiler sağlar. Ayrıca astım ve bronşite iyi gelir. 3 hafta kullanılıp 1 hafta ara verilmelidir.

Çakşır Kökü

Çakşır otunun kök kısmı şifa kaynağıdır. Odunsu sert bir yapısı vardır. Kök veya kökün toz haline getirilmesiyle kullanılabilir.

$caksir-koku.jpg

Çakşır Kökü Tozu ve Kullanımı

Çakşır kökü makinede çekilerek elde edilen çakşırın kullanımı daha rahat ve kolaydır. Şifa için her sabah aç karna 1 tatlı kaşığı çakşır tozu ile 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılıp yenilmesi gerekir.
3 hafta düzenli kullanılıp 1 hafta ara verilmesi gerekir.

Çakşır Suyu Nasıl Hazırlanır?

Çakşır suyu yapmak için 1 litre kaynamış suya 1 çorba kaşığı çakşır tozu ilave edip demlendirilir. Sabah aç karna 1 su bardağı, akşam yemek ten sonra 1 su bardağı ve gece yatmadan önce içilebilir.

Son düzenleme:
Çakşır Nedir?

Çakşır, diğer adıyla Ferula, Akdeniz bölgesinde özellikle Hatay da yetişen bir bitkidir. Otu yiyen keçilerin ikiz doğurduğu görülmüştür. İnsanlar için şifası kökündedir.

Çakşır, erkeklerde cinsel güç ve isteği arttırdığı gibi sperm sayısında da artış ve canlılık sağlar. Bayanlarda hormonal olumlu etkiler sağlar. Ayrıca astım ve bronşite iyi gelir. 3 hafta kullanılıp 1 hafta ara verilmelidir.

Çakşır Kökü

Çakşır otunun kök kısmı şifa kaynağıdır. Odunsu sert bir yapısı vardır. Kök veya kökün toz haline getirilmesiyle kullanılabilir.

Eki Görüntüle 964111

Çakşır kökü makinede çekilerek elde edilen çakşırın kullanımı daha rahat ve kolaydır. Şifa için her sabah aç karna 1 tatlı kaşığı çakşır tozu ile 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılıp yenilmesi gerekir.

Çakşır suyu yapmak için 1 litre kaynamış suya 1 çorba kaşığı çakşır tozu ilave edip demlendirilir. Sabah aç karna 1 su bardağı, akşam yemek ten sonra 1 su bardağı ve gece yatmadan önce içilebilir.

bunu karı koca yiyebilirmiyiz...ayy sonra düz duvarlara tırmanmayalımmm :KK9::KK9::KK9:

Hadi bakalım inş. emeğine değer de hayırlı haberlerle gelirsin...

İsyan ben senden umutluydum aslında ama napalım ömüzüdeki maçlara bakıcaz artık.

ben kendimden umutlu değildim...şimdi neden adet olamıyorumm onu düşünüyorum kuzcum..kahve akıntıda kesildi gelen gidenn yokkk poffff :KK14::KK14:

bunu karı koca yiyebilirmiyiz...ayy sonra düz duvarlara tırmanmayalımmm :KK9::KK9::KK9:

Canım bayanlar dişi olan çakşır otunu, erkekler de erkek olan çakşır otunu alacakmış diye okudum yiyebilirz herhengi bir etkisi yoktur diyor... Ben sevdim bir de bunun suyunu buldum o da 1 kahve fincanı içilecekmiş valla fayda gören çok neden olmasın? Şu keçiboynuzunu bitirelim de 18 şubatta 3 ay kullanmış olucak kocişko

ben kendimden umutlu değildim...şimdi neden adet olamıyorumm onu düşünüyorum kuzcum..kahve akıntıda kesildi gelen gidenn yokkk poffff :KK14::KK14:

hamile kaldığım anyadan bir önce ki ay bnmde öyle olmuştu cnm umudunu kaybetme ama şartlanma ona göre birlikte olma eşinle biz ne zaman konuşmayı bıraktık sadece kendimiz için birlikte olduk pozisyona vs. takılmadan o ay bn hamile kaldım

Çakşır Nedir?

Çakşır Kökü

Eki Görüntüle 964111

Ayyy ayyy benim köküm bu
:KK1::KK1:
Bizimki kökünün suyu ama :KK34:

hamile kaldığım anyadan bir önce ki ay bnmde öyle olmuştu cnm umudunu kaybetme ama şartlanma ona göre birlikte olma eşinle biz ne zaman konuşmayı bıraktık sadece kendimiz için birlikte olduk pozisyona vs. takılmadan o ay bn hamile kaldım

Bir hamile gördüm sanki.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
Bize sürtün biraz bizde hamile kalalımmmmmm
:112:

Sllmm canımm hoşgelldiinnn :KK3::KK3::KK3::KK3:

Hadi bakalım hayırlısı inşallah hayırlı haberler bebek müjdeleri gellllssiiinnnn :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

inşallah canımm benim....
ahh bi o haberi alsam varya uçarım heralde...

Ben kendi adıma iyim sen nasılsın, çatlatma iğnesini nereden yapıyorlar karından mı?

Hadi bakalım inş. emeğine değer de hayırlı haberlerle gelirsin...

İsyan ben senden umutluydum aslında ama napalım ömüzüdeki maçlara bakıcaz artık.

çatlatma iğnesini hem göbekten,hemde kalçadan yaptı dün iki tane.
ama kalçadan yapılann offf çok ağır bi iğneydi.
sol taraftan vurdu.allah etmesin felç falan olacam sandım.

Ayyy ayyy benim köküm bu
:KK1::KK1:
Bizimki kökünün suyu ama :KK34:

Nasıl kullanıyor canım tarifini verebilir misin? Bir de günde 3 defa sanırım eşim yoğun öğlen içmeyi unutur kesin :26: Önemli mi?

benim eşim 2 ay önce kullandı bunu ve keçiboynuzuylada takviye yaptık sonuç ortada hamileyim :KK9: :KK49:

OOooohh maşallahhh Darısı başımıza :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar: Hemen tavsiyelerini alabilir miyiz? Suyunumu içtiniz (nerden aldınız eczaneden mi) Yoksa tozunu balla mı karıştırıp yediniz...

iyiyim kuzuumm sen nasılsın?girmiyosun pek.bi sıkıntı yoktur inş.

hafta sonu pek giremedim düğünümüz vardı ama dün hep netteydim sen neler yapıyon iğneleri vurulmuşun haydi gelsin artık bu sıpalar :KK16:

Nasıl kullanıyor canım tarifini verebilir misin? Bir de günde 3 defa sanırım eşim yoğun öğlen içmeyi unutur kesin :26: Önemli mi?

OOooohh maşallahhh Darısı başımıza :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar: Hemen tavsiyelerini alabilir miyiz? Suyunumu içtiniz (nerden aldınız eczaneden mi) Yoksa tozunu balla mı karıştırıp yediniz...

anlatayım canım önce eşindemi var sıkıntı onu öğrenin biz spermiyogram yaptırdık ileri hareketlilikte az düşüklük çıktı bu çakşıra o zaman başladık toz halinde almış eşim 75 gr yarım kilo bala karıştırılıyo aktardan aldık biz taze olur diye(sabahları kaahvaltıdan sonra bir kaşık yenecek).zaten 3 aydırda düzenli keçi boynuzu kürü yapıyoduk (gece yatmaya giderken içilecek)

anlatayım canım önce eşindemi var sıkıntı onu öğrenin biz spermiyogram yaptırdık ileri hareketlilikte az düşüklük çıktı bu çakşıra o zaman başladık toz halinde almış eşim 75 gr yarım kilo bala karıştırılıyo aktardan aldık biz taze olur diye(sabahları kaahvaltıdan sonra bir kaşık yenecek).zaten 3 aydırda düzenli keçi boynuzu kürü yapıyoduk (gece yatmaya giderken içilecek)

Bende normal allaha çok şükür canım hormon testlerim temiz çıktıktan sonra eşim sperm testi yaptırdı ve dediğin gibi ileri hareketli düşün sperm sayısıda sınırda çıktı. Dr 1 ay sonra yenileyelim testi dedi. Bu arada 2 2.5 aydır keçiboynuzu kürünü uyguluyorum. (Gece yatarken).. Günlük mü hazırladın yoksa 1 kere karıştırdın her sabah ordan mı yediniz?

hafta sonu pek giremedim düğünümüz vardı ama dün hep netteydim sen neler yapıyon iğneleri vurulmuşun haydi gelsin artık bu sıpalar :KK16:

hımm anladım cnm.evet vuruldum iğneleri inş.bu ay tutar yaa ... :KK16:

Valla bu işin ehli sayılmam, internetten baktığım kadarıyla günde iki defa aç karnına içiliyordu bir çay bardağının yarısından az fazla çakşır suyuna normal su katarak içiyo eşim...Ya bende gelişigüzel kürler mürler deniyorum sorun nedir ne değildir bilmeden en kısa zamanda doktora gitmem lazım eşimle...çok kızdım kendime şimdi

X