Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

cnm merhaba bizde yaptırdık ama inan bende bişey anlamıyorum bi de test sonucunu almaya eşim yanlız gitmişti doktorda olmaz deyince yıkılmış hiçbişey sormadan gelmiş.hiç hareket yok dediikten sonra kafam yok oldu sanki diyor.diğer söylediklerini hiç anlamadım diyor.ama bu hafta diğer sonuç için beraber gideceğiz ben ne var ne yok sorarım

caydın çok saol cnm çok yardımcı oluyorsun.çok saolll

yok öyle olmaz deyip kestirip atmak ne kolay şey.. Bir kez hatta 2. kez daha yaptırın sonra başka dr a da gösterin. Allahtan Umut kesilmez.. Ay canım ne demek elimden geldiğince :KK17::KK17::KK17:

Kızlar bir de tüp bebek yapılan yerlerde bilerek test sonuçlarını kötü söylüyorlarmış ki tüp bebek yapsınlar diye bişey duymuştum, tabi doğruluğu tartışılır.

hoşbulduk cnm
cnm merhaba bizde yaptırdık ama inan bende bişey anlamıyorum bi de test sonucunu almaya eşim yanlız gitmişti doktorda olmaz deyince yıkılmış hiçbişey sormadan gelmiş.hiç hareket yok dediikten sonra kafam yok oldu sanki diyor.diğer söylediklerini hiç anlamadım diyor.ama bu hafta diğer sonuç için beraber gideceğiz ben ne var ne yok sorarım
cnm ben yaptıklarımı anlatcam size
iş yerindeyim o yüzden hemen yazamadım
bizde anlamıoz da kendi kafamıza yapıyoruz birşeyler
eşim izin alıp gidemiyor ne yazık ki göstermeye netten araştırıp buluyoruz bizde

Aynen maalesef benmkinde de hız sorunu var bir de dr canlılık oranı da düşük demişti ama 1 ay sonra yeniden yaptır dedi bakalım onu bekliyoruz bizde inşallah iyi çıkar... Bu arada ilk sayfa da bir listemiz var gördün mü ? Seni de ekleyelim oraya

Bende orda burda soru cevaplıyordum. Öyle olacağına dedim kendi topişimi kurim bari :KK16::KK16:

ilk sayfaya bir bakim ekle cnm uğur getirir belki bana:KK70:

kızlar artık işten eve geçince bizimde yaptığımız tek şey bu oldu araştırmak.ve dün bişey dikkatimi çekti
a+b %50nin üzerindeyse olabilirmiş .bizim a 0 ama b % 67 bize nasıl canlı yok dedi anlamadık
Allah doktorların eline düşürmesin ama düşürünce de vicdanlısına düşürsün

yok öyle olmaz deyip kestirip atmak ne kolay şey.. Bir kez hatta 2. kez daha yaptırın sonra başka dr a da gösterin. Allahtan Umut kesilmez.. Ay canım ne demek elimden geldiğince :KK17::KK17::KK17:[

eşim ilk testten sonra tamm dedi ben 2. sine filan gitmem bi daha hiç gitmem dedi ama çok şükür internette yazılanları okuttum da öyle ikna oldu

hoşbulduk cnm

cnm ben yaptıklarımı anlatcam size
iş yerindeyim o yüzden hemen yazamadım
bizde anlamıoz da kendi kafamıza yapıyoruz birşeyler
eşim izin alıp gidemiyor ne yazık ki göstermeye netten araştırıp buluyoruz bizde

ilk sayfaya bir bakim ekle cnm uğur getirir belki bana:KK70:

İnşallah canım yaş bat kullanılan ilaç v.s. ne varsa msj atarsın eklerim birlikte takip ederiz.. :KK34::KK34:

kızlar artık işten eve geçince bizimde yaptığımız tek şey bu oldu araştırmak.ve dün bişey dikkatimi çekti
a+b %50nin üzerindeyse olabilirmiş .bizim a 0 ama b % 67 bize nasıl canlı yok dedi anlamadık

Ayy aynen bende öyleyim eşim biraz rahat :KK9::KK9: Canım a ileri hızlı hareketli ( önemli olan bu bizimde 16 çıkmış) b de ileri yavaş hareketli.. Amiinn inşallah ,, hemen 1 testte belli olmuyormuş değişiklik gösterebiliyormuş :KK34:

Kızlar bir de tüp bebek yapılan yerlerde bilerek test sonuçlarını kötü söylüyorlarmış ki tüp bebek yapsınlar diye bişey duymuştum, tabi doğruluğu tartışılır.

evet cnm benim işyerimde bi arkadaş var 1 çocuğu var 2.cisi de yolda.onların da ilk 3 yıl olmamış.tedavi görmüşler doktor tüp bebekten başka olmaz demiş.onlar bayağı bi doktora gitmiş.sonra bırakmışlar doktorları.olmuyordu nasıl oldu diyor birincisi geç oldu ama ikincisi isteyince hemen oldu diyor

İnşallah canım yaş bat kullanılan ilaç v.s. ne varsa msj atarsın eklerim birlikte takip ederiz.. :KK34::KK34:

Ayy aynen bende öyleyim eşim biraz rahat :KK9::KK9: Canım a ileri hızlı hareketli ( önemli olan bu bizimde 16 çıkmış) b de ileri yavaş hareketli.. Amiinn inşallah ,, hemen 1 testte belli olmuyormuş değişiklik gösterebiliyormuş :KK34:

bakalım bu hafta gidince ne diyecek.inş kendi doktorum vardır

cnm a ne b ne anlamadım

kızlar yaşım 28 uzun yllar korunduk neden çünkü hemen istediğimiz ay olacaktı
ama öyle birşey olmadıı biz yine önemsemedik günleri takip etmedik nasılsa istediğimiz zaman olacak ya
neyse içimden bir ses dr a git dedi nedense durup dururken randevu aldım gittim
o gün dünya başıma yıkıldı çikolata kisti belası ile tanıştım
3 ay doğum kontrol hapı kullandım
geçer dedi dr geçmedi en son gittiğim dr ameliyat için bekleyelim doğal yoldan gebelik olur belki dedi
eşimi teste ikna ettim
bu arada o 3 ay da ben neler yaptım
eşime çakşır kökü aldım bala keçiboynuzu pekmezine karıştırdım
keçiboynuzu kürünü yarıda bıraktı
bende ceviz incir yiyorum cumartesi adet oldum adaçayı içmeye çalışıyorum
çok kötü tadı var ağır bir kokusu
hayıt otu duydum kullanan var mı almak istiyorum ama nasıl kullanılır ne yapılır bilmem
folik asit içiyordum bıraktım kistime zarar verir mi bilemedim büyümesinden korkuyorum
kullandığım ekstra birşey yok soğan suyu da bazısına yan etki yapmış onuda deneyemedim

cnm a ne b ne anlamadım

kızlar yaşım 28 uzun yllar korunduk neden çünkü hemen istediğimiz ay olacaktı
ama öyle birşey olmadıı biz yine önemsemedik günleri takip etmedik nasılsa istediğimiz zaman olacak ya
neyse içimden bir ses dr a git dedi nedense durup dururken randevu aldım gittim
o gün dünya başıma yıkıldı çikolata kisti belası ile tanıştım
3 ay doğum kontrol hapı kullandım
geçer dedi dr geçmedi en son gittiğim dr ameliyat için bekleyelim doğal yoldan gebelik olur belki dedi
eşimi teste ikna ettim
bu arada o 3 ay da ben neler yaptım
eşime çakşır kökü aldım bala keçiboynuzu pekmezine karıştırdım
keçiboynuzu kürünü yarıda bıraktı
bende ceviz incir yiyorum cumartesi adet oldum adaçayı içmeye çalışıyorum
çok kötü tadı var ağır bir kokusu
hayıt otu duydum kullanan var mı almak istiyorum ama nasıl kullanılır ne yapılır bilmem
folik asit içiyordum bıraktım kistime zarar verir mi bilemedim büyümesinden korkuyorum
kullandığım ekstra birşey yok soğan suyu da bazısına yan etki yapmış onuda deneyemedim

caydin kullanıcısından alıntı

Ayy aynen bende öyleyim eşim biraz rahat Canım a ileri hızlı hareketli ( önemli olan bu bizimde 16 çıkmış) b de ileri yavaş hareketli.. Amiinn inşallah ,, hemen 1 testte belli olmuyormuş değişiklik gösterebiliyormuş

spermlerin hareketleri canım.ilk testte böyle şeyler yoktu.ikincide yıkamlı sperm testiydi onda çıkıyor

b ileri ama yavaş hareet ediyorsa neden olmasın
yani sonuçta yavaş fln gidio ya mantık olarak olumlu düşünmek lazım kızlar
drler çok fena hemen insanın moralini bozuyorlar

kızlar ayrıca ben sizinle bişey daha paylaşayım.ilk çocuğa karar verdiğimizde her regl döneminde kendimi hamile zannediyordum.nasıl diyeceksiniz regl olmuyor 10 hatta 15 gün geçiyor bu süre zarfında karnımın şekli değişiyor göğsümde hareketlenmeler ve değişiklikler oluyor.cnm sürekli bişeyler istiyor.yani bildiğiniz tüm hamilelik belirtileri oluşuyor.test yapıyorum negatif bi kaç gün sonra kırmızılar benimle.ilk o zaman doktora gitmiştim ve doktor bana çok yanlış yaptığımı söyledi yalancı gebelik...çocuğu çok istediğim için beyne yanlış uyarılar gönderiyormuşum bunu da beynim hamile olarak algılayıp ona göre vücudu uyarıyormuş ve bende hamilelik belirtilerinin hepsi oluşuyormuş.doktor çok yanlış yaptığımı çünkü bunun 9 ay bile süreceğini söyledi.stres yapmamamı ve bunu aklıma getirmememi istedi.bilginiz olsun istedim...

kızlar ayrıca ben sizinle bişey daha paylaşayım.ilk çocuğa karar verdiğimizde her regl döneminde kendimi hamile zannediyordum.nasıl diyeceksiniz regl olmuyor 10 hatta 15 gün geçiyor bu süre zarfında karnımın şekli değişiyor göğsümde hareketlenmeler ve değişiklikler oluyor.cnm sürekli bişeyler istiyor.yani bildiğiniz tüm hamilelik belirtileri oluşuyor.test yapıyorum negatif bi kaç gün sonra kırmızılar benimle.ilk o zaman doktora gitmiştim ve doktor bana çok yanlış yaptığımı söyledi yalancı gebelik...çocuğu çok istediğim için beyne yanlış uyarılar gönderiyormuşum bunu da beynim hamile olarak algılayıp ona göre vücudu uyarıyormuş ve bende hamilelik belirtilerinin hepsi oluşuyormuş.doktor çok yanlış yaptığımı çünkü bunun 9 ay bile süreceğini söyledi.stres yapmamamı ve bunu aklıma getirmememi istedi.bilginiz olsun istedim...

Valla çok haklısın canım bende çok takıyorum kafaya en ufak şeyi belirti zannediyorum. Ay kasıklarım ağrıyor , ayy göğsümde sancı var , ayy belim ayy başım :KK53::KK53::KK53:

sanırım tamda bu yüzden adetim gecikti benimmmm:KK31::KK31:

evet beynimiz yönlendiriyor bizi o yüzden rahat ve sakın davranmalı
ben oluruna bıraktım artık

evet beynimiz yönlendiriyor bizi o yüzden rahat ve sakın davranmalı
ben oluruna bıraktım artık
Bende hele eşimin spoşlarının hareketsiz olduğunu öğrenince iyice bıraktım.. Bu ay iyiyim :KK12::KK12:

aynen canım düşünmemeye çalışıorum ama wc yede gidip geliorum..
gelirse bir problem olmasın diyee..üzerimde açık renl kıyafet varrr :KK9::KK9:

Kıss sende tedarikli olsana madem :KK1::KK1:

X