Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bebek iyi cnm ama benim için aynısı geçerli değil
çok fazla mide bulantım var herşeyden tiksiniyorum sadece boş ekmek yiyebiliyorum şuan bile

ahh canım hemde nasıl sorma.birde benim rahim tersmiş acaba normal olurmu vs.derken çok tırsmıştım..çok şükür atlattım ve sonuç sevindirici olunca hepsi bitti gitti..orada sordum ama jinekoloğunuzla görüşün dedi.bize göre korunmanıza gerek yok dedi..
yarın dr.gidicem bakalım ne dicek ama bildiğim kadarıyla korunmana gerek yok dicek..
inş rabbim banada tüm istiyenlerede nasip etsin..

biraz korunursun olmadı napıcan herşey güzel olsun yeter şimdi bu stresde bitti ya bu bile seni etkilerr bak görr

çok fazla mide bulantım var herşeyden tiksiniyorum sadece boş ekmek yiyebiliyorum şuan bile

:44::44: haklısın zor bir durum inş atlatırsın 2 yada 3.ayda sona eriyormuş şikayetler .
bebişin için katlanıcak sın o iyi olsun annesiiiii:nazar::emir_bebek:

aynen canım kaçkez istedi dr.korkumdan çektiremedim ama hep aklımdaydı acaba sorun tüplerdemi diye.çok şükür onuda atlattık yarın dr.ne derse ona göre bi yol izlicez artık..
:KK34:

hayırlısı olsunnn stres yapıcağın bişi kalmadı daha kafan rahat olunca daha kolay olur.bende bu akşam bebeğimin kalp atışlarına gidcez inş.herşey yolunca olacak.

ay canım çok kötü durum ya mide bulantısı berbat bişey benmde okadar olmamasına rağmen bitiyorum sanki hiç keyfim falan ben gene senn kadar değilim yiyorum azda olsa bebişlerim için herşey içinn napalımm.

hayırlısı olsunnn stres yapıcağın bişi kalmadı daha kafan rahat olunca daha kolay olur.bende bu akşam bebeğimin kalp atışlarına gidcez inş.herşey yolunca olacak.

EVET CANIMCIM ÇOK ŞÜKÜR BUNDAN SONRA ÇALIŞMA ZAMANI :KK17::KK17::KK17::KK17:
YAAAAAA PIT PIT MİNİK KALBİNİN SESİNİ DUYCAN ANNESİİİİİİİ,:nazar::nazar:ALLAH SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT OLMASINI NASİP ETSİN:emir_bebek::emir_bebek:

EVET CANIMCIM ÇOK ŞÜKÜR BUNDAN SONRA ÇALIŞMA ZAMANI :KK17::KK17::KK17::KK17:
YAAAAAA PIT PIT MİNİK KALBİNİN SESİNİ DUYCAN ANNESİİİİİİİ,:nazar::nazar:ALLAH SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT OLMASINI NASİP ETSİN:emir_bebek::emir_bebek:

bol bol çalışınnnn :KK1::KK1: evet canım inş.sanırım ses duyulmuomuş ultrasondan görünüomuş sadece oda yeter sağlıklı olsun da.

günaydınnn kızlarr..

şükürler olsun dün akşam bebeğimin kalp atışlarını gördükkk çok mutluyummm bir skıntı yok herşey normal dedi doktor 6+4 bebeğim rabbim herkese yaşatsınn bu heyecanııı inşş..

Son düzenleme:
ay canım çok kötü durum ya mide bulantısı berbat bişey benmde okadar olmamasına rağmen bitiyorum sanki hiç keyfim falan ben gene senn kadar değilim yiyorum azda olsa bebişlerim için herşey içinn napalımm.

selam kızlar

kız bebişlerim derken hayırdır ikiz mi :KK52::KK52::KK52::KK52:

yok canım ya yanlış yazmışım bebişlerimiz için demek istemişim bu devirde bitaneye zor bakılıo ikize nasıl bakılsınn eşim çok istiyosu ama malesefff :KK1::KK1:

bende dedim kaçırmışım yine bişeyler :KK1::KK1::KK1:
olsun cnm ya sağlıklı sıhhatli olsun da 1 tane olsun
Allahım olmayan herkese nasip etsin

bende dedim kaçırmışım yine bişeyler :KK1::KK1::KK1:
olsun cnm ya sağlıklı sıhhatli olsun da 1 tane olsun
Allahım olmayan herkese nasip etsin

öyle canımm rabbim isteyen herkese versinn önemli olan sağlık sağlıkla kucağımıza alalım da cinsiyetti bilmem neydi önemli değil stres yaptım olmıcak dedim ama rabbim verdi benm gibi inş.herkes mutlu olsunn.

bol bol çalışınnnn :KK1::KK1: evet canım inş.sanırım ses duyulmuomuş ultrasondan görünüomuş sadece oda yeter sağlıklı olsun da.

selam canım..
yaaaa ben dyuyulduğunu biliyorum hatta bi tanıdık sigara içiyordu o kalp atışını duyduğum anda sigarayı bıraktım demişti..inş bende bırakabilirim:KK53:
şimdi geldim dr.dan yumurta henüz yok gibi yeni başlamış dedi cuma tekrar gidicem ..bu ay sanırım böyle boşa gidicek inş gelecek ay bişeyler yaparım çörek otu bal tarçın.film çekilcek diye bişey yapmadım..
bebişini gördün demek sağlıklı olsun canım güzel ömrü olsun inşallahh:emir_bebek::nazar:

selam canım..
yaaaa ben dyuyulduğunu biliyorum hatta bi tanıdık sigara içiyordu o kalp atışını duyduğum anda sigarayı bıraktım demişti..inş bende bırakabilirim:KK53:
şimdi geldim dr.dan yumurta henüz yok gibi yeni başlamış dedi cuma tekrar gidicem ..bu ay sanırım böyle boşa gidicek inş gelecek ay bişeyler yaparım çörek otu bal tarçın.film çekilcek diye bişey yapmadım..
bebişini gördün demek sağlıklı olsun canım güzel ömrü olsun inşallahh:emir_bebek::nazar:

yok canım bu zamanlarda sesi dışarı vermiyoruz fazla ışık vermesi lazım mış buda bebeğe zararmış sadece ekranda görünüo atışları öle güzelki minacık yavrumm benimmm.ilerleyen zamanlarda duyucan dedi bende öle sanıodum ama değilmişş.olsun canım kısmet herşey bende her adetimde tüh diodum üzülüodum hatta bu ay çalışmada eşime dedim ki boşa gitmesinn yönlendirdim yani biraz onu :KK17::KK17: oda dediki sanki herzaman doluyuma gidio napalım bırakmıştık artık yani baktık olmuş rabbim vermiş yani umudunu kesme inş.olacak

X