Hafta içi düğün, sizce?

8 bin fark var diyosun şehirdışından gelicek çoksa biokadar da takın olmaz

Ekim ayı soğuk olur artık mevsimler değişti tropikale döndü bahar diye bişey kalmadı nerdeyse

2014te bozuldu havalar haziranda yanardık yanıyo muyuz ? Yoo soğuk bile oluyo etlül ekim gündüz sıcak akşam serin olurdu şimdi eylül bile soğuk

Sen düğün tarihini değiştir eylüle al okullar açılmadan önceye ve başka yer bak ptesi düğün herkese işkence olur.

Kuzenim dügünü carsamba günü yapmiştı gidemedim.biri de 10 kasım da yaptı.mudür izin vermedi doktorlar o gune rapor vermiyor.esim de ben de ögretmenim 4 saatlik mesafedeyiz.yani insan bir durur dusünür.gidemedik ikisine de ne yapayım... sonra da gönül koyuyorlar.e sen dügünü planlarken beni dusündün mü yok..

Yani haftasonu en mantıklısı

ankarada hangi dugun salonundan bahsediyorsn merak ettm bende agustosta ankarada evlenegm. bence okullar acilmadan once yapin dugunu gelmez cogu kisi okullari bahane ediyorlar gecen sene kasimda abim evlndi haftasonu olmasina ragmen okullari bahane ettiler fazla taki gelmedi

en mantikli düğün günü bence cumartesidir...

Pazartesi calisan insanlar icin cok zor...

Yada pazar günü olsun ama pazar günü yapilan düğün bence akşam olmamali pazar aksam olan dugun çabuk dagiliyor ve mekan saat 9 dan sonra bomboş kaliyor. Pazar olacaksa da gunduz olmali mantik acisindan...

birde ekim ayinda acik alanda dugun riskli olur, kimse hava guzel olur yada yagmurlu olur diyemez tamamen şans...

ankarada hangi dugun salonundan bahsediyorsn merak ettm bende agustosta ankarada evlenegm. bence okullar acilmadan once yapin dugunu gelmez cogu kisi okullari bahane ediyorlar gecen sene kasimda abim evlndi haftasonu olmasina ragmen okullari bahane ettiler fazla taki gelmedi
Göksu wishes

konuyla alakasız gibi olacak(aslında alakalı da) ama evlenmek de ne maliyetliymiş yav. demin gelin saçı makyajı konularına bakıyodum, 1200 tl 1500 tl lerden bahsediliyo:KK57: ben sanırım makyajımı kendim yaparım. saçım için de evleneceğimi söylemeden sanki arkadaşımın düğününe gider gibi topuz yaptırırım:süslü: bir tanıdığım öyle yapmıştı:)

Düğün pazara alındı zar zor Ama pazar gündüz 13-17 arası :110:başka yer yok :KK43: gündüz düğün yapan var mı?:eek:

Düğün pazara alındı zar zor Ama pazar gündüz 13-17 arası :110:başka yer yok :KK43: gündüz düğün yapan var mı?:eek:
Evet yapanlar var gittimde aslında bir yönden en iyisi akşama dinlenirsin.Fiyatı ne kadar peki.

Evet yapanlar var gittimde aslında bir yönden en iyisi akşama dinlenirsin.Fiyatı ne kadar peki.
23 bin dediler. Kapora verirken tekrar anlaşırızndediler. 300 kişi yemekli

23 bin dediler. Kapora verirken tekrar anlaşırızndediler. 300 kişi yemekli
şimdi herkesin düşüncesi elbette farklı. ama ben sana kendi tecrübe ettiğim düğünlerden söyleyeyim, o yemekli düğünlerde insanlar masalarından kalkmadan yiyor yiyor yiyor ve sonra yedikleri her yemeğe bir kusur buluyor. kulaklarımla duymuşluğum var, aman filancanın düğünde pişmemiş etler geldi, yiyemedik,bilmem nesi bayattı vs diye. sen 2 saatliğine milleti doyurucam diye 2 sene kredi ödemeye razıysan ver 23 bini. şahsen ben o kadar parayı düğüne versem kahrımdan ölürüm. o paraya evimin önemli bir bölümünü düzerim. hem pazar günü hem gündüz vakti hem de 23 bin tl. ah arkadaşım.. neyse hakkında hayırlısı olsun.

şimdi herkesin düşüncesi elbette farklı. ama ben sana kendi tecrübe ettiğim düğünlerden söyleyeyim, o yemekli düğünlerde insanlar masalarından kalkmadan yiyor yiyor yiyor ve sonra yedikleri her yemeğe bir kusur buluyor. kulaklarımla duymuşluğum var, aman filancanın düğünde pişmemiş etler geldi, yiyemedik,bilmem nesi bayattı vs diye. sen 2 saatliğine milleti doyurucam diye 2 sene kredi ödemeye razıysan ver 23 bini. şahsen ben o kadar parayı düğüne versem kahrımdan ölürüm. o paraya evimin önemli bir bölümünü düzerim. hem pazar günü hem gündüz vakti hem de 23 bin tl. ah arkadaşım.. neyse hakkında hayırlısı olsun.
Canım ben kokteyl olsun en azından dedim. Ama nişanlımın memleketinden gelen çok olacak, onları yedirmeden gönderemem dedi. Kendisi istedi yani, bir de sağolsun görümcem yapacak düğünü, uygun olsun diye hafta içine almıştım, görümcem farkını verelim haftasonu olsun, haftaiçi düğün mü olur dedi. Yani krediyle yapacak olsam, kurupasta neye yetmiyor, tabi ki öyle yaparım.

Haftasonu yapardım , ama çok fazla fiyat farkı var, o fiyata bi düğün daha yapılır, biraz daha yer bakma imkanınız yok mu, kapalı yer olduktan sonra ekim kasım farketmez

8 bin liraya bi eksiğiniz kapatılır.
Nişanlımın parası diye düşünme, evlenince ortak paranız olacak.
1 gün için günde havaya uçacak bir para sonuçta.
Diğer arkadaşlar da yazmış, gelmek isteyen her gün gelir, bahanesi olansa en müsait zamanda bile bir şey bulur.

Canım ben kokteyl olsun en azından dedim. Ama nişanlımın memleketinden gelen çok olacak, onları yedirmeden gönderemem dedi. Kendisi istedi yani, bir de sağolsun görümcem yapacak düğünü, uygun olsun diye hafta içine almıştım, görümcem farkını verelim haftasonu olsun, haftaiçi düğün mü olur dedi. Yani krediyle yapacak olsam, kurupasta neye yetmiyor, tabi ki öyle yaparım.

Valla görümce de verse parasını, 23bin çok uçuk bir rakam. Tamam şehir dışından geliyorlar yemeksiz olmaz da nedir bu arkadaşım? Nerede bu düğün? Hem de gündüz. Hadi akşam olur, dediğiniz gibi havuzbaşı olur, geç saat istemişsinizdir garsonlar fazla mesai yapar, extra lüksleriniz olur anlarım. Hem gündüz, hem 23bin. Menüde neler var peki? Kusura bakmayın, çok aşırı ve gereksiz. Çağırdıklarınızın kaçta kaçı gelir, gelen de ne takar, günün sonunda bu kadar şeye değer mi orası meçhul tabii.

bütün salonlar içinmi geç kaldınız acaba başka yere baksanız gelmek isteyen zaten her şekilde gelir ama h.sonu daha iyi

X