hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

tbeyonce.jpg

Ben olsam üst kısmı kesinlikle böyle olan bir kıyafet giyerdim..

Alt da ona uygun züper mini.

kokoşum ben yaaa..

:asigim:

kaydirigubbakcemile5

ben kıyafetin rengini çok beğendim ama biraz daha göz alıcı olabilirdi.
çok iğrenç, yakalım diyecek kadar feci gelmedi bana.
müslüman ülke olarak yarışırken bu kıyafetin giyilmesiyle de din elden gitmedi bence.
alakası yok birbiriyle..

ya bir adam kostüm dikmişti ya,kumaş yoktu,hafifmiş,taşlı falan
o güzeldi yaa neden onu giymedi ki
bana da basit geldi kostüm

kızlar bu bır gercek hadıseye pembe ve beyaz tonlar çok yakışıyor keske beyaz bışı gıyseydı ve böyle folklör kıyafetı yerıne ınsanların hadıseye baktıgında buyulenmesı gereken bır kıyafet olsaydı ama ne yazıkkı kötu bır tanıtım olcak selulutler ve yaglar fıskıran bır vucud

Hadise artık yarışmayı ikinci plana attı gibi geliyor bana işi iyice paraya reklama döktü..Sertap Erener de gitti yarıştı birinci oldu ama hiç bu kadar kendinden bahsettirmedi..kıyafeti tam bir hayal kırıklığı..umarım yarışmanın sonucu da böyle olmaz

gerçekten çok kötü bir kıyafet seçimi yapılmış.o ne öyle dansöz kıyafetimi ne oldugu belli degil.o kadar modacı varken o kıyafet hiç olmamış.

bende hiç beğenmedim çok basit ...dansöz kıyafeti gibi..bende dore ya da lame gibi parlak bi renk bekliyodum..süper mini bi elbise olabilirdi..zaten hadisede kilo almış göbeği boşuna açmışlar..
yılbaşı gecesi bile daha seksi ve ilgi çekiciydi..

kızlar bu bır gercek hadıseye pembe ve beyaz tonlar çok yakışıyor keske beyaz bışı gıyseydı ve böyle folklör kıyafetı yerıne ınsanların hadıseye baktıgında buyulenmesı gereken bır kıyafet olsaydı ama ne yazıkkı kötu bır tanıtım olcak selulutler ve yaglar fıskıran bır vucud

:roflol: vallahi kahkahalarla güldüm:roflol: hala da gülüyorum:roflol:

daha önce de dediğim gibi korktuğum başımıza geldi....

kotlu tanıtım klibinde ki prenses gibi masum seksi büyüleyici peri kızı hadise nerdeee provalarda yağlı bedenini iğrenç ötesi bir kıyafetle sergileyen hadise o Hadise olamaz.

bacaklar kalinlasmis,gobek salmis.madem oyle kiyafet yiyeceksin dikkat et kilona..ayrica hadise moskovanin en iyi spor salonunda haril haril calisiyor diye haberleri cikiyordu yalan miiydi yani?bu calismis haliyseee...:1shok:kotla dahi cok seksiydi...kiyafetin altina en azindan yarim birsey giyseymis bacak arasi hos gorunmuyor..saskinlik yaratti kiyafeti:1shok:

hadisenin kiyafetini hazirlayan diken, belcikali bir modaci !
hadisede belcikadan geldi CADIARZU

ben ilk gördügümde, keske kotla cisaymis dedim:mymeka:

hiç beğenmedim çok özensiz sakil rengi dışında türkiyeyle özdeşleşen biryeri yok
özgünde değil şu sadece takılardan oluşan kıyafeti alsaymış ii olurmuş bence.
amaaa yiğidi öldür hakını yeme ayakkabılar 10 10 10 yani :asigim:

X