hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

Cok güzel böyle canimmm...cok güzel..masallah bizlere:nazar:

Nede meraklanirlar insanin gözüne gözüne sokmaya mahrem yerlerini...eminim biraz daha yayilsa rahim agzina kadar gösterecek bize....:kızgın:

Igrenc ya....alimli seksi olacam diye bu kadar cirkinlesmekmi gerekiyor:kahve:

trt buna nası izin verdi şaştım doğrusu...şortu çok kısa die klibi kaldırdılar bu kıyafetin ondan farkı yok...rezil bişi gerçekten çok basit durmuş...

Rezillik diz boyu arkadaşlara katılıyorum
Ben kıyafet göremedim
böyle bacak arası hareketler , acık sacık deniz kıyafeti :S::S:S:S
Müslüman bir ülkeden yarıştığını unutuyor sanırım
geçen sene bile bu kadar açık yabancı bir hanım yoktu
Açıktıkça kazanacağını mı sanıyor ne
O saman birde maymun çıkartalım dansı olarak o da çıplak

sırf taş işlemeli elbiseyi giymemesinin sebebi elbisenin sahnede çok yoracağı sebebiyle giymemişti ağır taşlardan yapılacağı için elbisenin ağırlığı da bayağı artacaktı ama gerçekten bu elbise de böyle önemli bir gün için çok hafif kalmış ben de beğenmedim arkadaşlar daha hoş bir elbise giyebilrdi şarkı güzel ama elbise yaş iş bu elbiseyle çok eleştiri alıp gündem de kalıcağını da şimdiden görüyorum şovunu seyretmedim elbiseyide burdan görüyorum inşallah şovu güzeldir...

sırf taş işlemeli elbiseyi giymemesinin sebebi elbisenin sahnede çok yoracağı sebebiyle giymemişti ağır taşlardan yapılacağı için elbisenin ağırlığı da bayağı artacaktı ama gerçekten bu elbise de böyle önemli bir gün için çok hafif kalmış ben de beğenmedim arkadaşlar daha hoş bir elbise giyebilrdi şarkı güzel ama elbise yaş iş bu elbiseyle çok eleştiri alıp gündem de kalıcağını da şimdiden görüyorum şovunu seyretmedim elbiseyide burdan görüyorum inşallah şovu güzeldir...

show aynı canım....provalardan edindiğim izlenim kotlu tanıtım klibinde ki aynısının tıpkısı sayılır

bu kıyafetin mavisi benim yigenimn vardı plaja giderken giyerdi mavisiydi.

bizde bune aynı asenaya benziyosun derdik ona benziyo..kaydirigubbakcemile3

bence kıyafet vasatın altında..
ben denıze gıderken bılem daha ıyı gıyınıyorum..
daha rahat bıseyler olabılırdi...

ya bence o kadarda kötü değil.tabiki daha iddialı olabilirdi.fizik gayet yerinde zaten o zaman yakar yıkardı.ama napalım sade ve hoş olmuş....

Basit ama iğrenç ötesi değil bence..

Dansöz kostümü gibi, Asena'dan fikir aldı galiba..

Şööle daha şıkır şıkır, dore, şölee swarovski taşlı bir kostüm olabilirdi.. (Kokoş üye simiili..)

çook çirkin bi kıyafet,
göbeği beli yağ bağlamış eh idare etsin dicem de,o baldırındaki yağlar nedir öle yaa,bari açma yani peess...

kotlu ve kısa badili,yılbaşı gecesi çıktığı kıyafeti çok güzeldi
bu kıyafet rezalet,fiziğini çok çirkin göstermiş
kimse kıyafeti beğenmemiş,bu tepkilerden inşallah kararını değiştirirler,ama hiç sanmıyorum..

bi kere rengi çok güzel, kan kırmızısı, ohhh misler gibi. Sonracığıma dansöz kıyafeti gibi olacak tabi, şarkı bi kere fıkır fıkır, kıvırtmak lazım. bence kötü bir kıyafet değil. Ama göbek kısmı hakkaten bayağı bir genişlemiş, yağlanmış Hadisenin. Yoksa daş gibi hatun valla.:nazar:

Siz ne giymesini isterdiniz arkadaşlar. şarkının konseptinide göz önüne alınız lütfen.

tbeyonce.jpg

Ben olsam üst kısmı kesinlikle böyle olan bir kıyafet giyerdim..

Alt da ona uygun züper mini.

kokoşum ben yaaa..

X