hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

Alsın gülüm alsın birtanem bizene hadisenin afedersin göbeğinden bilmemneyinden olayı sizler gibi düşünmüyorum ben birtanem diyorumki ses var müzik var ne dombini kuşlar siyaset oyunlarıyla burada birincilik aldı Hadise görüyoruz okadarda kötü değil en azından yerden yere vurulacak kadar diyelim aldı kilo noldu??????Şimdi bu bizim sorunumuzmu bak Hadisenin kiloları yüzünden oy alamadıkmı diyeceğiz??
Yada birtanesi amann bu kıyafete oymu verilir biz sese müzğie bakmıyoruzki!!

Tek korktuğum siyasi oyunlardır burada ondan ötesi vız gelir hadi bakalım Sardunyam Tam Destek Hadiseye Kilo alınırda verilirde oda malum bir bayan hemde en tatlısından :1hug: :hooray::hooray:

evet tatlım son mesajlarımdan birisinde de belirttiğim gibi sana tamamen katılıyorumkaydirigubbakcemile5 bu yarışma tamamen siyasi bunu zaten her yarışmaya katıldığımız sene gördük...bu akşam ve perşembe akşamı ve de final gecesi ne zaman cumartesimi neyse işte o zaman da göreceğiz maalesef...

chelseahadise.jpg
.

neresi güzelki kıyafetin.sengözlerimebaksanab

Birde Kızlar Meleklerim bu kız neden bugün o yarışmaya giriyor Türkiyemiz için değilmi?? Bizler en başta böyle düşünürsek diğer Ülkeler napsın..Bence en güzel şekilde temsil edecek etmeli Türkiye için orada Vatanı için orada Hadiseyi kilo aldı vs diye savunmadım sakın yanlış anlamayın önemsiz şeyler bunlar burada konu tamamen müzik yoksa güzellik vs olsaydı koyarlardı bir manken en güzelinden en güzel kıyafetler hadi bakalım ses yok birşey yok değilmi??Yanlışsam affola sadece kalbim Türkiye için şarkı söyleyecek Hadiseyi tutuyor bugün a.s. a.s. a.s.

bgenmedik benmdim . rengi çok güzel kırmızı ama olmamış.delikafadulden.

ama inş birinci olurda gururumuzu kabartır.

şimardı ayrı mesele kesinlik şimardı kız..:uhm:sositososito
[/COLOR][/FONT][/B]

Son düzenleyen: Moderatör:
bari muammer ketencinin yaptığı taşlı kostümün büstiyerini giyseydi üstüne bence şarkı güzel tanıtıldı dünyaya son ana kadar ben çok özel bir kıyafet bekliyordum şok oldum frikikte cabası frikikte birinci seçiliriz kanımca ben beğenmedim alalade bir kıyafet işte liselilerin balo kıyafetleri bile daha iyidir arkadaşlar birde aklıma şu geldi belki o gece başka bir kıyafet giyecek bu kıyafet şaşırtmaca olmasın olmaz olmaz demeyin olmaz olamaz nayır nolamaz
şarkı ses süper ayrı fiziğide düzgün kız tek kıyafeti beğenmedim görsellikte önemli bence

Son düzenleme:
Sana verirlerse giyme emi :roflol::roflol:Zaten dombini göbişin içinde bebişin var sus yürü bakalım acıkmadınmı sen dolanıyosun Hadise diye :1hug::1hug:

Bu arada Sardunyam Canımsın Benim Canım hemfikiriz.:1hug:a.s.

belkide kıskanıyorum nedersin göbüşüm yüzünden nazlım...:ar::1hug:naniknanik

tum dunyanin katildigi izledigi bir yarisma olurmu gorsellik,show cok onemli..en az ses kadar sarki kadar..sadece hadise beklentileri arttirdi ve soyledigi ile gorduklerimiz tutmayinca hayal kirikligi yaratti..:1shok:deli gibi spor yapiyorum formumu korumak icin diyor bir cikiyor klipteki,konserlerindeki halinden eser yok...tabikide sorarlar adama salondan cikmiyordun kalin bacak,gobekte ne diye:uhm: zayifti cunku vucududa cok seksi gorunuyordusengözlerimebaksanab

Birde Kızlar Meleklerim bu kız neden bugün o yarışmaya giriyor Türkiyemiz için değilmi?? Bizler en başta böyle düşünürsek diğer Ülkeler napsın..Bence en güzel şekilde temsil edecek etmeli Türkiye için orada Vatanı için orada Hadiseyi kilo aldı vs diye savunmadım sakın yanlış anlamayın önemsiz şeyler bunlar burada konu tamamen müzik yoksa güzellik vs olsaydı koyarlardı bir manken en güzelinden en güzel kıyafetler hadi bakalım ses yok birşey yok değilmi??Yanlışsam affola sadece kalbim Türkiye için şarkı söyleyecek Hadiseyi tutuyor bugün a.s. a.s. a.s.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

bende gördüm o kıyafeti tvde çok kötü :kahve:ama daha öncelerden ünlü bir modacı taşlardan oluşan süslü bır üst yapacaklarını söylemişlerdi dün akşam tv de izleyince hayal krıklığına uğradım:enbuyukkk:

bende beğenmedim hiç...çok farklı hoş bir şey bekliyordum...:kahve:

rengi çok güzel ama model hiç hoş değil...şarkıda oryantel ezgileri var diye dansöz kıyafeti yapmışlar resmen:kahve:

sanırım giydiği kıyafet kilolu göstermiş yine aynı kotlu kıyafeterini giyseydi bu kadar olmazdı tabi yaşadığı stresten dolayı da kilo almış olabilir sebepleri düşünürsek sıralayabiliriz

fotoğraflarda tam yerinde çekilmişler hani
o fotoğrafları özellikle mi seçtiler acaba firikik doluda :1ninca:
akşam haberleri izlerken annem bile aynı şeyi söyledi
trtdeki tanıtım filmindeki kıyafeti daha güzeldi keşke bunu giyseymiş dedi
e bencede öyle
neyse bugün 22 de yarı final var yarı finale kalırızda finalde ne olur bilinmez
siyasi oyunlara kurban gitmediğimiz sürece şansımız var demektir

arkadaşlar illa da aferdersiniz ama yarışmayı kazanmak için bu kadar acık olmak frikik vermek gerekmez ki sertab ın kıyafeti de güzel değildi ama şarkısı ve görsel şovuyla herkesi büyülemişti

X